חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

גיאורגיה, 8 ימים, קרוס קאנטרי, חבילת שירות מלא (XC)

סיבות טובות לנסוע:

 • רכיבות מדהימות בנופים עוצרי הנשימה של הקווקאז.
 • יש בקווקאז 10 פסגות יותר גבוהות מהפסגה הכי גבוהה באלפים.
 • מסלול ייחודי לבוץ המשלב בין הקווקאז הנמוך, הקווקאז הגבוה ומה שבינהם.
 • נהנה ממטעמי המטבח הגיאורגי במסעדות ובאירוח בבתים של מקומיים.
 • פגישות פנים אל פנים עם אנשי הקווקאז המרתקים, החיים בהרים הגבוהים באירופה.
 • 3 ימים בלב הקווקאז הגבוה, מתוכם 2 בכפר קזבגי, למרגלות הר הקזבק.
 • סיורים עירוניים מודרכים בגורי עירו של סטאלין, ובטביליסי, בירת גיאורגיה.
 • ביקור בכנסיית השילוש הקדוש של טסמינדה סמבה ובמבצר אנאנורי.
 • רכיבה לאורכה של הדרך הצבאית החוצה את ההרים אל לב הקווקאז הגבוה.
 • מסיבת סיום במסעדה עם מוזיקה וריקודים גיאורגיים מסורתיים. בקיצור, חאפלה גרוזינית!
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: מתל אביב לטביליסי

נצא בטיסת ערב לטביליסי, נגיע בשעת לילה וניסע ישירות למלון.

 

יום 2: מטביליסי אל דרך המשי

טביליסי (Tbilisi) - אופליציחה (Uplitsiche) - בקוריאני (Bakuriani) רכיבה: מאגם נברדזבי

(Navardezavi) אופליציחה (Uplitsiche).

לאחר ארוחת הבוקר נצא מערבה אל דרך המשי. את רכיבת החימום למסע נערוך על הגבעות בין הקווקאז הגבוה לקווקאז הנמוך, במסלול אשר מתחיל מאגם נברדזבי (Navardezavi) ומסתיים בעיר המערות אופליציחה (Uplitsiche). תחילתו של היום בטיפוס אל שלוחת סכין, עליה נרכוב בנוף פנורמי דרך שבילים וסינגלים היורדים במהירות אל האוכפים הצרים. לאחר שעתיים רכיבה נגלוש בירידה מהנה בין סלעי חול שזכו לכינוי "מואב'שווילי" (רכיבה על סלעי אבן חול בסגנון מואב) כן, זו אותה אחיזה מדהימה של סלעי מואב, אל העיירה אופליציחה (Uplitsiche) אשר על גדת הנהר. על הגבעה שוכנת "עיר המערות", עיר חצובה בסלע בת 3000 שנה. את יום הרכיבה נקנח בסיור רגלי בין המערות. מכאן נצא בנסיעה אל עיירת הסקי באקוריאני (Bakuriani) בלב הקווקאז הנמוך. לינה במלון 3 כוכבים בעיירת הסקי.

מסלול: מרחק – 13-15 ק"מ, טיפוס מצטבר 150- 250 מ', ירידה מצטברת–650-  750 מ'.

*יום זה הוא יום חימום ומעבר לקווקאז, לוח הזמנים  אינו מאפשר רכיבה ארוכה יותר.

 

יום 3: הקווקאז הנמוך – אגמים ונופי הרים

בקוריאני (Bakuriani) – טבצקורי (Tabatskuri) – בקוריאני (Bakuriani):

לאחר ארוחת הבוקר, נעלה על מיניבוס שייקח אותנו דרך שבילים מתפתלים ויפים אל מרומי הקווקאז הנמוך. נפרוק את אופנינו בפס תשעת המעיינות, בגובה 2450 מ'. הרכיבה היום היא על שבילי הקווקאז, ברום של 2,000 מ' ויותר מעל לפני הים. תחילתו של היום על הפלאטו הגדול של הקווקאז, בדרך אל אגם טבצקורי (Tabatskuri Lake). על שפת האגם נעצור לארוחת צהריים אל מול מי הטורקיז. מהאגם נרכב חזרה  לבקוריאני.

לינה באותו המלון בו שהינו אתמול.

מסלול: מרחק: 50-35 ק"מ, טיפוס מצטבר – 1000-600 מ', ירידה מצטברת - 1,300-1700 מ'.

יום 4: מהקווקאז הנמוך לקווקאז הגבוה (Great caucasus)

בקוריאני (Bakuriani) – בורג'ומי (Borjomi) – גורי (Gori) – גודאורי (Gudauri):

מיד לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נעלה על אופנינו ונצא לרכיבה מרהיבה אל הכפר מיטרבי (Mitarbi). השביל יורד מבקוריאני (Bakuriani) אל בתי הכפר היפה, הפרוס על מורדות ההרים, בלב עמק צר ותלול. מכאן ממשיך השביל לאורכו של נהר שוצף. נרכב אל קניון צר ועמוק, כאשר מסביב יערות העד הצפופים המכסים את מדרונות הקווקאז הנמוך. טיפוס קטן יביא אותנו לפאתי בורג'ומי, מכאן נרד בשביל נסתר אל מעיין מים חמים לרחצה וארוחת צהריים (פיקניק). נמשיך ברכיבה קלה לאורכו של הנהר עד לעיירה בורג'ומי (Borjomi). בשעת צהריים נעמיס את אופנינו על הרכב וניסע לעיר גורי (Gori), עיר הולדתו של סטאלין. בהתאם לזמן העומד לרשותנו, נערוך סיור רגלי קצר בעיר, במהלכו נבקר בחצר המוזיאון לזכרו של סטאלין, נראה את הבית בו נולד ואת קרון הרכבת שלו. לקראת ערב נגיע אל עיירת הסקי גודאורי אשר בלב הרי הקווקאז הגבוה (Great Caucasus). 

מסלול: מרחק – 30-35 ק"מ, טיפוס מצטבר כ- 300 מ', ירידה מצטברת כ - 900 מ'.

 

יום 5: הקווקאז הגבוה – מעמק סנו (Sno) להר הצ'אוחבי  (Chauchebi

גודאורי – סנו (Sno) – דג'וטה (Djuta) – קזבגי (Khazbegi):

מהעיירה גודאורי נצא בנסיעה לעמק סנו. בדרך נעצור לתצפית נוף באנדרטת ה"ידידות הרוסית", נמשיך בנסיעה לפתחו של העמק האדיר של סנו (Sno), כאן נעלה על אופנינו ונרכב דרך העמק כשקירות ההרים הניצבים מצדי העמק נותנים למקום אנרגיה מיוחדת. תוסיפו לנוף הדרמטי את מגדלי השמירה העתיקים, אשר מבצבצים במרכזי הכפרים ואת הנהר השוצף, והרי לכם תפאורה מושלמת ליום רכיבה קווקאזי מהנה. בקצה העמק, לאחר עליה תלולה, נגיע לכפר דג'וטה (Djuta). כאן, היכן שהדרך נגמרת, ניתן לאופניים לנוח מעט ונעלה רגלית לתצפית על הר הצ'אוחבי, אשר מצוקי הגרניט שלו נישאים אל השמים ומגרדים את רף ה-4,000 מ'. לאחר ארוחת צהריים, נגלוש מטה, חזרה אל הדרך הצבאית. נמשיך בשבילים בעמק האדיר של נהר הטרק לכיוון הכפר קזבגי ועד למלון. מסלול: מרחק: 35-42 ק"מ, טיפוס מצטבר: כ- 600 מ', ירידה מצטברת  כ – 650 מ'.

 

יום 6: הפסגות הגבוהות של הקווקאז הגבוה

קזבגי (Khazbegi) – כנסיית השילוש הקדוש של טסמינדה סמבה (Tseminda Sameba Trinity Church) – דאריאלי (Dariali  Gorge) – קזבגי:

מדובר ללא ספק באחד מהימים היפים והמרשימים בטיול. יום של רכיבה וטיול למרגלות הר קזבק (Kazbek Mt.), 5,047 מ', אחת הפסגות הגבוהות בגיאורגיה ובקווקאז בכלל.

חציו הראשון של היום יהיה הזדמנות מצוינת למי שכבר התעייף מרכיבה, לנוח ולהתרענן בטיול רגלי או בטיול עם ג'יפ. נטפס יחד עם המדריך המקומי אל כנסיית השילוש הקדוש הנמצאת כ-450 מ' מעל לעיירה קזבגי, ממש מתחת להר הקזבק האדיר.

קטע I- מי שיחליט כן לרכב, יפתח את היום בטיפוס לא קל, אבל מספק ומהנה אל הכנסייה. למעלה ניפגש לקפה חם, נשמע מסיפורי המקום ונבקר בכנסייה המרשימה. לאחר מכן, נרד דרך השבילים שביער, חזרה אל הכפר קזבגי לארוחת צהריים, אותה נסעד במסעדה מקומית. 

קטע II- לאחר ארוחת הצהריים, נצא צפונה מקזבגי לאורכו של נהר הטרק בסינגל זורם (קיימת גם אופציה לרכיבה על הדרך הצבאית עצמה בהתאם ליכולת הקבוצה). מקזבגי נרד כ- 8 ק"מ לאורכו של קניון דאריאלי. הקניון המרשים, על קירותיו התלולים, מהווה למעשה, את הגבול עם רוסיה. בסיום הירידה, ישנה דרך לטפס לתצפית נוף על קרחון דבודרקי ומכאן לרדת דרך האחו, חזרה לדרך הצבאית העולה חזרה לקזבגי.

מסלול: קטע I: מרחק - 14 ק"מ, טיפוס מצטבר - 450 מ', ירידה מצטברת – 450 מ'.  

קטע II: מרחק - 28/16 ק"מ, טיפוס מצטבר - 850/450 מ' ירידה מצטברת – בהתאם כ- 450-850 בהתאם למסלול הנבחר.

 

 

יום 7: מעבר הצלב, ג'ווארי (Pass Jvari)– לפסנאורי (Pasanauri):

מג'ווארי– לקניון קאדה (Khada) לכיוון פסנאורי (Passanauri).

יום פרידה מהקווקאז הגבוה. נצא בבוקר בהקפצה לג'ווארי פס ברום 2395 מ'. נרכב דרך שבילים צרים ומשעולי עשב אל מסלולי הסקי של אתר הסקי גודאורי. נרד לאורך מסלולי הסקי אל אזור המלונות על כרי הדשא הגבוהים של הקווקאז. לאחר קטע קצר על הדרך הצבאית נגיע אל לשון הבזלת לכיוון קניון קאדה. אל הקניון הבזלתי נרד בירידה קצרה ברגל ולאחר הפסקת קפה במעיין הפולט מי סודה, נמשיך בירידה לאורכו של הקניון אל הכפר קוושטי (Kvasheti), ומשם על שבילים וסינגלים קצרים לכיוון פסנאורי, שבפאתיה נסיים את הרכיבה.

אחר הצהריים נפגוש את הצוות הלוגיסטי ונצא בנסיעה לטביליסי. בדרך נעצור לביקור במבצר אנאנורי (Ananuri) אשר על שפת אגם ג'ינוואל (Jinvali).

את ארוחת הערב נחגוג במשתה גיאורגי משובח, עם ריקודים, שירים והמון יין כמיטב המסורת.

מסלול: 20-35 ק"מ, טיפוס מצטבר כ- 250 מ', ירידה מצטברת כ- 1450 מ'

 

יום 8: טבילסי (Tbilisi) – תל אביב:

יום תיירות וסיור בטביליסי ומצחטה (Mtskheta):

לאחר ארוחת הבוקר, נארוז את אופנינו, וניקח לנו זמן חופשי לסיור בשוק העירוני התוסס. בהמשך נצא  בנסיעה  למצחטה בירתה העתיקה של גיאורגיה. נבקר במנזר הצלב (Jvari) שעל ראש ההר, ממנו נרד לעיר העתיקה לסיור וביקור קצר באתריה. לקראת הצהריים נחזור לטביליסי לארוחת צהרים, אחריה נצא לסיור רגלי מודרך בעיר הבירה של הרפובליקה של גיאורגיה. נבקר בבית הכנסת, בכנסיות, בבית המרחץ הטורקי ובשווקים הססגוניים של העיר.

אחר הצהריים נהנה מזמן חופשי לקניות ושוטטות בעיר. לקראת הערב ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה.

יום רכיבה נוסף ביום הטיול האחרון – קבוצות שירצו להוסיף יום רכיבה יוכלו לצאת בהקפצה לראשי ההרים שמעל לטביליסי ולרכב את מרבית היום כשעיקר הרכיבה היא במורד דרך יערות ונופי העיר. הרכיבה תסתיים באגם הצבים, שם נארוז את האופניים וניסע למלון, למקלחת וארוחה אחרונה בעיר (רכיבה ביום זה היא בהתאם ללוז הטיסות) – תוספת בגין רכיבה ביום האחרון וצ'ק אאוט מאוחר  - 30$ לאדם לפי מינימום 10 רוכבים.  

**יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך ואילוצים בשטח**

העיקר שנספיק ליהנות בגלגול הזה... 

לינה וארוחות:

במהלך הטיול נתארח במלונות 3-2 כוכבים, ברמת תיירות טובה, מרביתם באזורים הכפריים של גיאורגיה. במלונות נסעד ארוחת בוקר וארוחת ערב בשרית. את ארוחות הצהריים נסעד בשטח בפיקניק או במסעדות מקומיות ובתים מקומיים. הטיול כולל את סטנדרט המזון המשודרג של בוץ, כלומר, בנוסף ל- 3 ארוחות ביום, נספק גם חטיפי אנרגיה, קפה או תה במהלך הרכיבה, ובירה קרה בסוף כל יום רכיבה.

 

הדרכה:

את הטיול ידריך מדריך מנוסה מצוות המדריכים של בוץ.

החל מ- 2007, אז היינו הראשונים להוציא משלחות אופניים ליעד מופלא זה, ועד היום, המדריכים שלנו ממשיכים לחקור את שבילי האופניים בקווקאז, לפתח את המסלולים, להעשיר את הידע ולבנות טיולי אופנים מעולים כדי שתמשיכו ליהנות בגלגול הזה.

אל הצוות הישראלי יתלווה צוות מקומי הכולל מדריך תיירים וצוות נהגים. בעוד המדריך ייתן עומק תרבותי לחוויה, יספר על המקומות שנבקר בהם וידאג למנהלות, צוות הנהגים החביב והמיומן שעובד איתנו צמוד בשנים האחרונות, ידאג לתקתוק העניינים, העמסות, פריקות ולנסיעה בטוחה.

חברת התיירות שהיא השותפה שלנו בגיאורגיה הינה הגדולה במדינה, מה שמאפשר לנו לטייל וליהנות בראש שקט, כאשר מסביבנו חבורה של מקצוענים שדואגת לכל צרכינו.

לפני היציאה לגיאורגיה, ניפגש לרכיבת היכרות והכנה בארץ. הצוות של בוץ ימסור לכם את כל הפרטים שעליכם לדעת, ידריך אתכם החל משלב ההרשמה וההתארגנות ועד לאריזת הציוד לטיול.

ההדרכה בשבילים ובסינגלים של גיאורגיה היא משימה מורכבת גם למדריכי האופניים המקצוענים ביותר. אנו בטוחים כי הצוות המיומן שלנו, עם הניסיון הרב שנצבר עם השנים בהובלת טיולי אופניים בארץ מדהימה זו, יבואו לידי ביטוי בהרבה הנאה בגלגול הזה...

תאריך יציאה   מחיר סטטוס  
06/06/2018 8 מדריך ישראלי ומדריך מקומי
מחיר מלא: 1690$
הרשמה לבודדים
04/07/2018 8 מדריך ישראלי ומדריך מקומי
מחיר מלא: 1690$
הרשמה לבודדים

 

לקבוצות, מחירים ומועדים מיוחדים, לחצו כאן או התקשרו 074-7010710


 

תנאים כללים:

 • התשלום במזומן, צ'קים, העברה בנקאית או אשראי, בהתאם לתנאים המפורטים באתר "בוץ".

תנאים כלליים:

 • התשלום במזומן, צ'קים, העברה בנקאית או כרטיס אשראי, בהתאם לתנאים המפורטים באתר "בוץ".

המחיר כולל:

 • טיסות שכר בינלאומיות, כולל מזוודה.
 • הטסת אופניים.
 • מיסי נמל והיטלים.
 • דמי רישום (ע"ס 500 ₪).
 • מדריך ישראלי מצוות המדריכים של בוץ.
 • מדריך תיירים מקומי שאינו רוכב.
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב מיוחד של בוץ.
 • 7 לילות לינה במלונות טובים בחדרים זוגיים, בהתאם למפורסם בתוכנית או במלונות ברמה מקבילה.
 • כלכלה מלאה 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהרים בפריסת שטח או מסעדה בהתאם לתוכנית. למעט ארוחת הערב ביום הראשון.
 • סטנדרט המזון המשודרג של בוץ – חטיפי אנרגיה ופירות לרכיבה, שתייה חמה במהלך הרכיבה וכמובן רענון סוף רכיבה הכולל בירה קרה.  
 • העברות.
 • כניסה לאתרים המופיעים בתוכנית הטיול.
 • ליווי ותמיכה טכנית.
 • מפגש רכיבה, היכרות והכנה בארץ.

המחיר אינו כולל:

 • טיפים לנותני שירות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • ארוחות שאינן כלולות בחבילה - ערב ביום הראשון בטיסה.
 • ביטוח רפואי ומטען -  חובה.
 • תוספת יחיד בחדר 189 $.
 • כניסה לאתרים שאינם כלולים בתוכנית הטיול.
 • שתייה חריפה בארוחות ושתייה קלה/קפה בארוחת הערב.

שדרוגים:

 • רכיבה ביום האחרון באזור טביליסי – 30 $ לאדם עבור הקפצות וצ'ק אאוט מאוחר – מותנה במינימום 10 רוכבים המעוניינים לרכב ביום זה.