חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

כתבות

לחזור לרכוב כמו ילד - כיצד להתחיל?

9 אפריל, 2017 המאמר נכתב בשיתוף "יסודות": בית הספר לאופני הרים, הדרכת אופניים הזיכרונות שלכם מגיל חמש על אופניים עם גלגלי עזר ואבא רץ אחריכם (בהיסטריה קלה) בחצר בוודאי מעלים חיוך, אבל מה שאתם באמת מתרפקים עליו זו אותה תחושה משכרת של תעופה באוויר כשהרוח נושבת בשיערכם ואתם כל כך נהנים מהמהירות ממש שנייה לפני שנתקלתם בפינה של הפרגולה...
אז איך עושים זאת שוב? איך עולים על האופניים ומתחילים לרכוב (והפעם בלי גלגלי העזר). אז הנה מדריך קצר שאנו מקווים שיעזור לכם להגיע לשם.
מידע נוסף...

איך לרכוב נכון בשטח?

9 אפריל, 2017 המאמר נכתב בשיתוף "יסודות": בית הספר לאופני הרים, הדרכת אופניים רכיבת שטח דורשת מספר דגשים חשובים על מנת להפיק ממנה את המרב. הנה תמצית של מה שחשוב לדעת...
לא צריך הרים בשביל לרכוב על אופניי הרים. כל שביל לבן שהוא אינו כביש נחשב בקטגוריה של רכיבת שטח. במידה וכן נתקלתם בגבעה, העלייה תפצה אתכם בהעצמת הכוח בשרירי הרגליים והירידה תפצה אתכם בנוף משכר חושים. אז נכון שרכיבת שטח טומנת בחובה הנאה בלתי מבוטלת, אך כדי להפיק ממנה את המרב כדאי לדעת מספר נקודות טכניות חשובות:
מידע נוסף...

כיצד לבחור את מאמן הרכיבה הנכון?

9 אפריל, 2017 לירז שחר אתם רוכבים מנוסים, מבינים בתזונה ובאנטומיה, מכירים את הגוף שלכם מצוין ויודעים בדיוק מה המטרות הספורטיביות שלכם. אתם אוהבים לרכוב, לא רק ברמת העממי אלא גם להתחרות מדי פעם ולבדוק את גבולות קצה היכולת שלכם. אז בשביל מה אתם צריכים מאמן?
מידע נוסף...

אופניים - איך הכול התחיל?

9 אפריל, 2017 לירז שחר המצאת האופניים, על אף נוכחותם תפוצתם ושימושם בחברה האנושית, עטויה במסתורין. לא ניתן להצביע על דמות היסטורית ספציפית שאחראית להמצאתם. עם זאת, בהחלט ניתן לומר שהאופניים הראשונים החלו לצוץ בתחילת המאה ה- 19.
מידע נוסף...

אתיופיה הארץ המבטיחה | לרכוב בין טבע אנושי לבין תופעות טבע עוצמתיות

14 אפריל, 2016 מאת: ערן פוביצר הרומן האישי שלי עם אתיופיה החל בשנת 1983 , בלילה חשאי של הטסת יהודי אתיופיה לישראל ב"מבצע משה" , כנראה זכרון משמעותי החזיר אותי לכאן, הפעם לטיול אופניים משולב ומדהים בשלהי שנת 2014.
הכל החל כאשר התקשר אלי בקיץ לודויג אברהם, חבר ותיק לרכיבה עוד משנת 1987. לודויג סיפר לי על תוכניתו להוציא משלחת לטיול באתיופיה הכולל סיבוב בחלק הצפוני של המדינה ומדבר המלח דנאקיל. לקח לי בדיוק יומיים להחליט שזו הזדמנות פז לחוות את המדינה העצומה והמדהימה הזו.

מידע נוסף...