חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

מרוקו, 8 ימים, קרוס קאונטרי (XC) - חבילת שירות מלא

סיבות טובות לנסוע:

 • מסלולי XC משובחים, בין הכפרים והפסגות בשילוב של סינגלים זורמים איפה שרק אפשר.
 • פסגות האטלס הגבוה בשילוב עם אזור ספר המדבר, הנוף הכי מושלם שיכולנו לדמיין לרכיבה.
 • האנשים והתרבות המדברית, נעבור בעמקים עם נחלים זורמים, שדות ירוקים ובינהם כפרים הבנויים טיט ובוץ.
 • אירוח מקומי, תה מתוק (מאוד), סתם על הדרך כי עברנו ליד בית של מישהו ששמח להכין לנו תה.
 • המטבח המרוקאי – טעים! ארוחות הצהריים מבושלות בשטח ומוגשות ממש על הסינגל, ארוחות הערב אותנטיות וכמובן טעימות, ובכלל, המון טעמים וריחות בשווקים שבדרך.
 • לילה ו 2 ימים במרקש, כולל סיור עירוני בעיר וביקור בשווקים הססגוניים שלה.
 • לינה ברמה גבוהה – רק אצלנו מתפנקים במלונות טובים באימליל ומארקש וגם טועמים את האירוח הכפרי בחאן אוהלים מפנק, כל הלינות על בסיס 2 בחדר.
 • הקפצות - כל האמצעים לרשותנו: ג'יפים, משאיות ואפילו פרידות, העיקר שהרכיבה תהיה כמה שיותר בירידה.
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב – מרקש  (Marrakesh) אימליל (Imlil)

ננחת במרקש, נערוך היכרות עם אנשי הצוות המקומיים, נעמיס את האופניים ונצא בנסיעה לאימליל (Imlil) אשר למרגלות ההר הגבוה בצפון אפריקה - הטובקאלTuobkal) ). לאחר כשעה וחצי נסיעה נגיע למלון שם נרכיב את האופניים. במידה ויש זמן נצא לרכיבה קצרה ברחובות העיירה ובשבילים הסמוכים לה.


 יום 2: אימליל Imlil)) – עמק אזדן (Azzaden) – ווארג'ין Ouirgane))

נצא מהמלון לאורך נהר המנקז את עמק אימליל. לאחר 4 ק''מ הסינגל מסתיים בכביש, איתו נרד לכפר אימי אורלנד (Imi Ourland) ומשם נטפס למעבר ההרים טיזי נטאח' (Tizi N'tacht). במעבר ההרים, בגובה 2200 מ', נסעד ארוחת צהריים מפנקת אשר תוגש ממש על המסלולים. מהפס נרד בשבילים בין הכפרים, נשלב סינגלים וכבישים בין כפרים בנויים, בתי בוץ ונטעם מאורח החיים של המקומיים. סופו של היום בעיירה אווירג'ין.

מסלול: מרחק 45-30 ק''מ, טיפוס מצטבר 1250-400 מ', ירידה מצטברת 1550 מ'.  

 


יום 3: ווארג'ין Ouirgane)) – אמיזמיז (Amizmiz) 

 

מאווירג'ין נרכוב לאורך אגם אווירג'ן עד לסכר על נהר הפיז. משם נטפס בסינגל התלוי מעל מעוק ערוץ נהר נ'פיסס.(N'fiss)  לאחר כמה מאות מטרים מתחילה הירידה על צלע ההר. הסינגל הוא אחד היפים והזורמים שרכבתם בחייכם ואיתו נרד לכפר אוצ'פילן .(Ouchfilene) מהכפר נמשיך בהאתם לכוח, ברכיבה או באמצעות הקפצה קצרה, לעיירה אמיזמיז דרך השדות הגבעיים של עמק אמיזמיז.

 

מסלול: מרחק 45-25 ק''מ, טיפוס מצטבר 850-350 מ', ירידה מצטברת 850-350 מ'.


 יום 4: אמיזמיז (Amizmiz) - טנירט (Tnirt)

 נצא ברכיבה מפאתי אמיזמיז (בימי שלישי יש שוק איכרים שמומלץ לבקר בו). נרכוב בין הכפרים, בסינגלים זורמים ובשבילים העוברים בין שדות, כרמי זיתים ולאורך תעלות ההשקיה, המעבירות מים מסדרת מעיינות. לאחר שעה קלה, נגיע לעליה ארוכה בשיפוע נוח אל מישור טולקין. כהרגלנו, הג'יפ ימתין במורד העליה ויעשה הקפצה למי שפחות מתחבר לרכיבה נגד הגרוויטציה. לקראת הגעתנו לפס טיזי טולקין (Tizi Tuolkin), נעצור לארוחת צהרים משובחת אל מול נופי המישורים הגדולים של קצה האטלס. לאחר הארוחה, נמשיך בטיפוס קל עד הפס. מול נופי רכס אדוז  '(Aduz)נרכוב בסינגלים זורמים ומהנים על גבי הפלאטו הגבוה של טולקין  (Tuolkin).

לקראת ערב נגיע לכפר טנירט (tnirt) בו נלון את הלילה במלון מקומי נעים.

מסלול: מרחק 33-25 ק"מ, טיפוס מצטבר 1250-400 מ' (בהתאם להקפצה(, ירידה מצטברת כ- 700 מ'.   

 


יום 5: טנירט (Tnirt) – ימי נ'טאלה (Imi n'tala) ועמק איזנגנן Iznagnen valley))

 

נפתח את היום בירידה בין בתי הכפר טנירט. המגמה תשתנה לטיפוס קליל אשר יביא אותנו לסינגל מהיר עד לכפר ימי נ'טאלה. נתארח בכפר לכוס תה חם. מכאן, נטפס במתינות לאורך עמק אנגואל (Anguale) עד לכפר אורמאן Uoramen)). מאורמאן, הייקי בייקי של רבע שעה יביא אותנו למעבר ההרים - שווה את הטיפוס. פה מתחיל הכיף! נרד בסינגל מטריף בין ערוצים זורמים ונאות מדבר אל עמק איזנגנן (Iznagnen). נרכוב בסינגלים בין הכפרים ונהנה מרכיבה בנוף מדהים. בעמק אופציה לרכיבה על נהר יבש בסינגלי חמורים וגם 4*4 למי שעייף. בסופו של היום ניסע לאימליל.

מסלול: מרחק 42-28 ק"מ, טיפוס מצטבר 500 מ', ירידה מצטברת כ- 1400 מ'.


 יום 6: אימליל Imlil)) - עמק אימנאן (Imenan vally)

נצא ברכב מהמלון על כביש צדדי, נטפס בהדרגה על לב רכס הטאובקל, הגבוה בהרי צפון אפריקה. לאחר שעה קלה נעצור לתה מתוק בבקתת הרים אל מול נופי עמק אימנאן.

מכאן, נשנה מגמה לירידה על גבי שבילים וסינגלים בין כפרי עמק אימנאן. נרכוב בסינגלים בין ובתוך הכפרים, נראה את אורח החיים במקום, את מלאכות הבית והחווה. לא נשכח להתארח בבית מקומי לתה של צהריים - רגע לפני שאנחנו מטפסים בטיפוס קצר אל מעבר הרים נוסף. ממעבר ההרים נרד בסינגל משובח לעמק אימליל. משם, יש אופציה להקפצה או רכיבה לטיזי נטאכ' (Tizi N'tach) וירידה מדליקה על גבי סינגל מהיר לעמק אימליל.

מסלול: מרחק 40-25 ק"מ, טיפוס מצטבר 1200-300 מ', ירידה מצטברת 1500-800 מ'.


יום 7: מאימליל Imlil)) למעבר הרים נסתר וירידה שאינה נגמרת לעמק מארקש (Marrakesh)

נצא בהקפצה במעלה ההרים מעל אימליל. כביש צדדי בין כפרי בוץ וחימר (אופציונלי – הקפצה ברכב), יעלה אותנו לפס במרומי רכס טיזי נ'טמדנטTizi N'tadmant) ). ממנו נרד בשביל 4X4 מהיר, אשר במהרה יהפוך לסדרת סינגלים ארוכים, שבילי הולכי רגל, שבילי פרידות או שבילי עיזים בשיפועים תלולים - יש כאן הכל ובשפע. בדרכנו נעבור בכפרים, נחצה ערוצי נחלים ובעיקר נהנה מאוד בגלגול הזה. נסיים את הרכיבה בעמק מארקש (Marrakesh) בארוחת צהריים. לאחר סיום הרכיבה ניסע אל מרקש ונתארגן במלון נוח במרכז העיר. את הערב נעביר בהליכה בכיכר המרכזית של מרקש, כיכר אל שאבאב, קניות בחנויות השוק ובארוחה מסורתית טובה לסיום המסע. 

מסלול: מרחק 27-20 ק''מ, טיפוס מצטבר 500-300 מ', ירידה מצטברת כ- 1000 מ'.

 


יום 8: מרקש - תל אביב

הפעילות ביום זה הינה בכפוף ללוח הטיסות: אם יתאפשר נהנה מזמן חופשי בשווקי מארקש.

לטסים ממארקש, נעלה לטיסת צהריים חזרה לישראל. לטסים מקזמבלנקה, נצא בנסיעה של כ- 3 שעות אל שדה התועפה של קזבלנקה. בערבו של היום או לפנות בוקר היום הבא ננחת בנתב"ג.

 

 


**יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח**


ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

את הטיול יוביל מדריך בכיר ומנוסה מצוות המדריכים של "בוץ", יחד עם מדריך מקומי המכיר כל שביל עיזים. החברה איתה אנו עובדים מתמחה באזור זה של האטלס ובמרוקו בכלל ומדריכה מזה שנים - רוכבים מכל העולם! ההדרכה בשבילים ובסינגלים של מרוקו היא משימה מורכבת גם למדריכי האופניים המקצוענים ביותר. אנו בטוחים, כי הצוות המיומן שלנו, עם הניסיון הרב שנצבר במהלך השנים, בהובלת טיולי אופניים, יבואו לידי ביטוי בהרבה הנאה בגלגול הזה... אתם נהנים משדרוג החוויה ל"שירות מלא" בה מצטרף אליכם מדריך אופניים ישראלי מצוות "בוץ". המדריך הישראלי ינהל את הטיול בקשר רציף מול החברה בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטקיה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.

 


אוכל קדימה אוכל!

3 ארוחות ביום; ארוחות בוקר וערב נסעד במלונות או במסעדות. בחלק מהערבים יבשל עבורנו הצוות המקומי את האוכל. בארוחות הצהריים, נהנה ממעדני המטבח הצמוד. המטבח ילווה אותנו לאורכו של כל הטיול, יבשל לנו מטעמים מקומיים, יפרוס שולחנות, כיסאות ומחצלות - העיקר שיהיה לנו נוח. אתם גם נהנים משדרוג סטנדרט המזון בחבילת "שירות מלא" הכולל חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול וסיום יום הרכיבה עם בירה קרה.

 


איפה נישן?

נלון במלונות נעימים ומרכזיים בחדרים זוגיים. *יש אפשרות לחדר יחיד בתוספת תשלום

אימליל: לילות 1, 6-5 מלון ברמת תיירות טובה הנמצא בעיירה אימליל. המלון יספק את כל הצרכים שלנו כולל חדר אחסון לאופניים וצינור שטיפה. אווירג'ין: לילה 2 מלון בוטיק מפנק הכולל בריכה. אמיזמיז: לילה 3 מתחם אוהלים בכולל אוהלים זוגיים הכוללים מזגן וחשמל, במתחם בריכת שחייה, מדשאות וגנים ,אוהלים מרכזיים לכינוס ואוכל, מקלחות ושירותים מרכזיים. החאן מאוד חוויתי למרות שפחות מפנק. טנירט: לילה 4 מלון הרים חביב בכפר טנירט. רמת האירוח בסיסית, לכן צמצמנו למינימום האפשרי (לילה אחד). מרקש: לילה 7 מלון ברמת תיירות טובה הנמצא במרכז העיר מרקש. 

המחיר כולל:

 • טיסות סדירות כולל: מיסי נמל, היטלים ומזוודה.
 • דמי רישום (ע"ס 500 ₪).
 • הובלה והדרכה של מדריך אופנים מקומי רוכב.
 • 7 לילות, מתוכם 5 לילות במלונות 3 כוכבים, לילה אחד במלון כפרי ולילה אחד בקמפינג מדוגם באוהלים זוגיים, בהתאם למפורסם בתוכנית או במלונות ברמה מקבילה.
 • כלכלה מלאה – מארוחת הערב ביום -1 עד ארוחת בוקר ביום 8. 3 ארוחות ביום: ארוחות בוקר וערב במלון או במסעדה, ארוחות הצהריים מבושלת בשטח.
 • מים מינראליים.
 • העברת הציוד והאופניים בהתאם לתוכנית.
 • ליווי צמוד של ג'יפ לאורך המסלול כולל אפשרויות להקפצות ואיסוף כנדרש.
 • כניסה לאתרים המופיעים בתוכנית הטיול.
 • הקפצות למעברי הרים ועליה עם פרידות ביום 6, בהתאם למפורט בתוכנית הטיול.

ייחודי לחבילת "שירות מלא":

 • מנהל טיול ישראלי, מדריך אופניים מצוות "בוץ" ישראל שידאג ללוות אתכם לאורך כל ימי הטיול.
 • רכיבת הכנה עם המדריך הישראלי טרם היציאה לטיול והתאמת התוכנית לקבוצה באופן המיטבי.
 • סטנדרט מזון משודרג – בנוסף ל-3 ארוחות ביום, נשדרג במהלך הרכיבה עם חטיפי אנרגיה ופירות, הפסקות קפה תוך כדי הטיול וסיום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב ומיתוג של בוץ הרפתקאות.

המחיר אינו כולל:

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • השכרת אופניים / הטסת אופניים (בהתאם למדיניות חברת התעופה).
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • העברות וכניסות לאתרים אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • טיפים לנותני שירות.
 • שתייה חריפה/ קלה בארוחות.

שדרוגים ותוספות:

 • חדר יחיד בעלות כוללת של 210$ לחבילה של 7 לילות.
 • יש אפשרות להשכרת אופניים במרוקו- פנה אלינו לפרטים מלאים.