חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

משלחת לקירגיסטן בהדרכת עמי רוזיליו

עמי רוזיליו, מדריך וראש המשלחת כותב על קירגיסטן

"היכרותי עם קירגיסטן הייתה במסגרת טיול שערכתי בסוף 2015 יחד עם אשתי ועוד שני זוגות של חברים מקבוצת הרכיבה שלי, על מסלול דרך המשי בה חצינו את קירגיסטן ואוזבקיסטן. לאורך כל הטיול התעניינו מול המקומיים והמדריכים ששכרנו על אפשרויות הרכיבה במקום והבנו מהם שהעסק הוא די בתולי עם פוטנציאל אדיר. אז החלטתי שבקרוב אצא לבחון את הפוטנציאל הזה במטרה לפצח אותו ולפתח אותו. לשמחתי מצאתי פרטנרים מקומיים שהרימו את הכפפה וגייסו רוכב הרים מקומי שמכיר וממשיך לחקור עבורנו את דרכי הנוודים המעניינות בנופים האדירים של קירגיסטן, והצלחנו לגבש תוכנית רכיבה מעניינת המשלבת חשיפה לתרבות העשירה בת מאות השנים של קירגיסטן יחד עם הנוף הבראשיתי והעשיר. במסלול נתחכך בעל כורחנו באוכלוסייה המקומית היוצאת דופן באדיבותה ורוחב ליבה, נישן בחלק מהימים בגסטהאוסים בבתי המקומיים ובאוהל המסורתי, היורטה".

טיול שהוא משלחת

הטיול הזה מוגדר כמשלחת, כלומר, אתם יוצאים להרפתקה הזו בפעם הראשונה. טבעה של משלחת הוא בריבוי חוסר הוודאות והשינויים שיכולים להיות תוך כדי תנועה, ועם זאת, חוסר וודאות זה והשינויים המתבקשים יכולים להעצים את החוויה והגילוי של מקומות חדשים ומפתיעים. לכן, ההצטרפות למשלחת הינה של רוכבים המתאימים לאופי רכיבה שכזה, אמנם יהיו שינויים, אבל רצונם ודעתם של חברי המשלחת יהיו חלק מקבלת ההחלטות לגבי השינויים שיבוצעו.

מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

תוכנית הטיול

הערות: התוכנית עלולה להשתנות בשל אילוצי טיסות ומזג אוויר.

 

יום 1: טיסה מנתב"ג עם עצירת ביניים באיסטנבול או במוסקבה

ננחת בשעות הבוקר המוקדמות בבישקק (Bishkek), עיר הבירה של קירגיסטן, נפגוש את הצוות המקומי ונצא בנסיעה למלון שבבישקק. לאחר מנוחה, התאוששות מהג'טלג והתארגנות, נצא לארוחת צהריים בבישקק. נחזור להרכבת האופניים ויציאה לרכיבה קצרה של כ- 12 ק"מ.

נחזור למלון להתארגנות ויציאה לסיור מודרך בבישקק וארוחת ערב.

לינה: מלון 4 כוכבים

 

יום 2: עמק סוסמיר (Suusamyr) והכפר קיזיל אוי (Kyzyal Oi)

לאחר ארוחת בוקר טובה במלון, נצא בנסיעה לעבר מעבר ההרים המדהים אשו (Ashu) בגובה 3200 מטר. מרחק של כ- 125 ק"מ. קצת לפני שיא המעבר נתחיל ברכיבה בטיפוס לעבר שיא הגובה, כ- 5 ק"מ טיפוס מתון ולאחריו גלישה לעבר עמק סוסמיר (Suusamyr) המדהים, ממנו נמשיך לגלוש לעבר הכפר קיזיל אוי (Kyzyl Oi) בו נבלה את הלילה בבית הארחה מקומי. סה"כ רכיבה של כ- 70 ק"מ

לינה וארוחת ערב: בבית ההארחה בכפר.

 

יום 3: מעבר הרים קרקש (Karakeche) וקמפ ג'מן אקשי (Jaman Echki) באגם סונג קול (Song Kol)

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לנסיעה של כ- 100 ק"מ לעבר מעבר ההרים  קרקש (Karakeche) בגובה 3350 מטר. נפרוש ארוחת צהריים (פיקניק) בראש המעבר, שם יש תצפית פנורמי משגעת. משם, נרד ברכיבה לעבר האגם הצלול בצבעי טורקיז עזים ומרבדים ירוקים המקיפים אותו. סה"כ רכיבה של כ- 40 ק"מ. את הלילה נבלה בקמפ על שפת האגם באוהל המסורתי המפנק, היורטה.

לינה וארוחת ערב: בקמפ יורטה.

 יום 4: מעבר הרים "32 הפיתולים" – העיר נרין (Naryn)

לאחר ארוחת הבוקר המסורתית ביורטה, נצא ברכיבה לאורך שפת האגם, נטפס לעבר מעבר ההרים "32 הפיתולים", בראשו נאכל צהריים בסגנון פיקניק על רקע הנוף האדיר של העמק. מכאן נרד בשביל "32 הפיתולים" החדים בכיף אדיר... עליו נצטרך לשלם בטיפוס מדרגת הר נוספת, ממנה נגלוש 15 ק"מ נוספים של הנאה, בסופם נפגוש את הרכב. סה"כ רכיבה של כ- 60 ק"מ. מכאן נצא בנסיעה של כ- 110 ק"מ לעבר העיר נרין (Naryn), העיר העשירית בגודלה בקירגיסטן ובירת המחוז, אותה חוצה נהר Naryn. העיר יושבת על דרך המשי העתיקה ומהווה ציר ראשי לסין. כאן נבלה את הלילה במלון.

לינה וארוחת ערב: במלון

 

יום 5: רכיבה מנריןNaryn  לאק-טשAk – Tach   

יום של טבע פראי תוך מפגש עם המיטב של התרבות הקירגיסטנית. לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה קצרה לנקודת ההתחלה בנרין (Nary), משם נרכוב באחת הדרכים היפות בקירגיסטן, עד לסולטון סיי (Solton say), שם נפרוש ארוחת צהריים. משם נמשיך ברכיבה בנוף אלפיני פראי לצדם של נחלים זורמים ונשלים רכיבה של כ- 57 ק"מ עד למפגש עם הרכב שיסיע אותנו לכפר קוצ'קור (kochkor)  שם נתארח בגסטהאוס.

לינה וארוחת ערב: בגסטהאוס

 

 יום 6: רכיבה בהרי סמיז בל (Semiz Bel)

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה למחוז סמיז בל (Semiz Bel), נטפס לאורך כ- 10 ק"מ של טיפוס מתון בטבע פראי, שלאחריו ירידה מתמשכת של כ- 50 ק"מ, עם טיפוס אחד קל בדרך, בסופם נגיע לכפר דונוג טלַה Dong) Talla ) שם נפגוש את הרכב שיסיע אותנו לעיירה בוקונבאב (Bokonbaev).

לינה וארוחת ערב בבית הארחה בעיירה.

 

יום 7: מבוקונבאב לבישקק (Bokonbaev – Bishkek)

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעבר עיר הבירה, בישקק, בדרך נעצור למפגש עם צייד נשרים, שידגים לנו מסורת עתיקה של צייד בעזרת עופות דורסים. נעצור לארוחת צהריים במסעדה בדרך. בבישקק נארוז את האופניים והציוד לקראת טיסת הבוקר ונצא לחגוג בארוחת ערב מפנקת בליווי הופעת פולקלור מקומית.

לינה במלון 4 כוכבים

 

יום 8: חזרה לארץ

נצא מוקדם בבוקר לשדה התעופה ומשם חזרה לארץ המובטחת.

 

לינה:

במהלך הטיול נתארח על בסיס לינה וארוחות בוקר במלונות ברמת תיירות טובה עד מעולה. בבתי הארחה, יורטים וגסטהאוסים, בהתאם לאזור ועל פי התוכנית.

 

הדרכה:

את הטיול יוביל מדריך אופנים מקומי ותיק ומנוסה דובר אנגלית. אליו יתלווה איש צוות ישראלי, עמי רוזיליו, מורה דרך שיוסיף העשרה היסטורית וגיאוגרפית על המקום וידאג למנהלות, וכן צוות מקומי שידאג לארוחות ולליווי לוגיסטי.

אנחנו בחברת בוץ הרפתקאות מנוסים מאוד בהובלת משלחות כאלה ואנו בטוחים כי אצלנו תקבלו את הצוות המיומן ביותר ותחושו את הניסיון שצברנו עם השנים בהובלת משלחות אופניים חלוצות. מה שמביא להצלחה מיוחדת של טיולים אלו הם אתם, ששותפים לראשוניותם.


(המחיר הינו בכפוף לעלות כרטיס הטיסה, בהתאם לעלותו ביום רכישתו. במידה ויחול שינוי, ניידע את הנרשם טרם הרכישה).

קבוצה: מוגבל עד 10 רוכבים

הדרכה: עמי רוזיליו - מדריך ישראלי מצוות בוץ + מדריך מקומי דובר אנגלית.

תאריכים: 19-11 בספטמבר, 2017

שעות הטיסה: תל אביב–בישקק (עצירת ביניים באיסטנבול): המראה - 15:35, נחיתה - 04:10 (1+) | בישקק–תל אביב (עצירת ביניים באיסטנבול): המראה - 05:35, נחיתה - 14:35

מחיר: 2490$ (המחיר הינו בכפוף לעלות כרטיס הטיסה, בהתאם לעלותו ביום רכישתו. במידה ויחול שינוי, ניידע את הנרשם טרם הרכישה).


תנאים כללים:

 • כיוון שזו משלחת שיוצאת בפעם הראשונה ליעד זה ,יתכן שיהיו שינויים בתכנית, בהתאם לתנאים בשטח.
 • המחיר על פי מחירי הטיסות הידועים ביום פרסום החבילה. שינוי במחיר הטיסות עלול לגרור שינויים במחיר החבילה.
 • המחיר למשלמים במזומן, צ'קים או אשראי (עד 3 תשלומים), ובהתאם למפורט בטופס ההרשמה.

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות סדירות, כולל הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים.
 • הטסת אופניים, בהתאם למדיניות חברת התעופה.
 • 9 ימים, 7 לילות, לינה במלונות טובים וחלקם בגסטהאוסים או אוהל מסורתי מדוגם (יורטה), בהתאם למפורסם בתוכנית או במלונות ברמה מקבילה.
 • מדריך אופניים מקומי דובר אנגלית.
 • העברות, איסוף וחזרה משדה התעופה למלון, ובהתאם לתוכנית המצורפת.
 • דמי רישום (ע"ס 500 ₪).
 • כניסה לאתרים: על פי תכנית הטיול.
 • ליווי ותמיכה טכנית במהלך הטיול.

יחודי לחבילת השירות המלא:

 • ארוחות: כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה, בהתאם לתוכנית. למעט יום הטיסה חזור
 • סטנדרט המזון המשודרג של בוץ – חטיפי אנרגיה ופירות לרכיבה, שתיה חמה במהלך הרכיבה וכמובן ריענון סוף רכיבה הכולל בירה קרה לכל רוכב.
 • מנהל טיול  ישראלי, מדריך אופניים מצוות בוץ – עמי רוזיליו.
 • הסעות במהלך ימי הרכיבה כדי להגיע למסלולים הטובים ביותר בהתאם לתוכנית.
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב ומיתוג של בוץ.
 • רכיבת הכנה עם המדריך הישראלי טרם היציאה לטיול והתאמת תוכנית הטיול לקבוצה באופן מיטבי.

המחיר אינו כולל:

 •  הוצאת ויזה במקום - 70$.
 • טיפים לנותני שירות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • ביטוח רפואי ומטען – חובה.
 • תוספת יחיד בחדר - 214$.
 • העברות שאינן מופיעות בתכנית הטיול.
 • כניסה לאתרים שאינם מופיעים בתכנית הטיול.
 • שתייה חריפה בארוחות ושתייה קלה/קפה בארוחת.