הדרדסים בסלובניה 2015

חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

סלובניה, 8 ימים, קרוס קאנטרי (XC) - חבילת שירות מלא

סיבות טובות לנסוע:

 • הנופים של האלפים הסלובניים והאלפים הג'וליאנים.
 • 6 ימי רכיבה מרהיבים בין רכסי ההרים של סלובניה.
 • מדריכי צוות בוץ בסלובניה- ללא ספק מקצוענים.
 • המעיינות החמים והבריכות הטרמו-מינראליות במלון הספא פשוט באים לנו טוב אחרי יום רכיבה.
 • יום רכיבה במסלול הפלאו טרייל (Fluw trail) הארוך באירופה.
 • שני פרקי אופניים; הפארק הקטן של גולטה, והפארק בפטזן.
 • הטבע עוצר הנשימה; אגמים, נהרות והרים מושלגים.
 • מלון ספא באתר טופולסיצ'ה (Topolsica) הידוע במעיינותיו החמים.
 • לינה במלונות שנבחרו בקפידה כדי לתת חופשה מעולה מבית בוץ. 5 לילות במלון ספא ועוד שני לילות במלון 3 כוכבים במרכז ליובליאנה.
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב-ליובליאנה – ליובליאנה-טופולסיצ'ה (Topolsica)

נצא בטיסה מתל אביב לליובליאנה, בירת סלובניה. בשדה התעופה נפגוש את הצוות המקומי ונצא בנסיעה בת כשעתיים לכיוון עיירת המרפא והמעיינות החמים טופולסיצ'ה.

נתארגן ונצא לרכיבה בסביבת העיירה. לאחר כארבע שעות על האופניים נחזור למלון כדי ליהנות מהבריכות הטרמו-מינרליות בטמפרטורה שבין 30-34 מעלות, זה בדיוק מה שהגוף צריך אחרי יום רכיבה. יחד עם בירה קרה ומנוחה- ברוכים הבאים לסלובניה!

מסלול: מרחק – 16-44 ק"מ, טיפוס מצטבר – 100-650 מ', ירידה מצטברת – 100-650 מ'.
במידה והטיסה היא טיסת ערב-­ לא תתקיים רכיבה ביום זה.

 

יום 2: סובב טופולסיצ'ה (Topolsica)

לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא ליום רכיבה שלם על ההרים אשר ממערב לנו ונשים פעמינו לכיוון עמק נהר הפלוריאן (Florijan). נטפס במעלה הנהר עד למעוק צר ממנו פורצים המים שנובעים במערות קרסטיות, כמה מאות מטרים במעלה ההר. נמשיך בטיפוס, ולקראת צהריים נהנה מארוחה במעלה ההרים. את היום נקנח בירידה חזרה לטופולסיצ'ה.

קבוצות שירצו להאריך את המסלול ירכבו את סובב רכס גולטה (Golte) וירדו לעמק נהר סרמינה (Strmina) העצום, הזורם מפה עד לליובליאנה.

מסלול: מרחק – 29-45 ק"מ, טיפוס/ירידה מצטברים – 360-950 מ' | סובב גולטה: מרחק – 55 ק"מ, טיפוס/ירידה מצטברים – 1250 מ'.

 

יום 3: גולטה (Golte) – טופולסיצ'ה (Topolsica)

נצא בהקפצה קצרה מהמלון לאתר הסקי גולטה (Golte), אשר בראש ההרים. נעלה בהקפצה אל פסגת ההר- משם אין ברירה אלא לרדת! נגלוש במדרונות על עשבייה אלפינית, נהנה משבילים ביערות הצפופים והיפים של סלובניה ונתבל בסינגלים זורמים ומהנים. לארוחת צהריים נעצור בבקתת הרים מקומית, אחריה נמשיך במגמת ירידה על דרך פנורמית בין החוות הפזורות על ההרים, כאשר למרגלותינו ולפנינו נמתחים נופי עמק קרושקה (Krushka) והר פ'צה (Peca) מצפון ועמק סרמינה. נסיים את היום בירידה בסינגל אל טופולסיצ'ה.

מסלול: מרחק – 30-61 ק"מ, טיפוס מצטבר –  470-1200 מ', ירידה מצטברת –  1070-1950 מ'. 

 

יום 4: רכיבה ב*אתר האופניים פטזן (Petzen) והר פצה (Peca)

נצא בבוקר בהקפצה אל עמק קרושקה (Krushka), משם נרכב דרך היערות אל הר פצ'ה. נגיע לצידו השני של ההר, המכונה בפי האוסטרים פטזן (Petzen), שם נפגוש במסלול ה- Flow Country Trail הארוך באירופה, שאורכו 10 ק"מ. המסלול זורם בצורה פנטסטית, מהודק ובנוי, והכיף הגדול - הוא מתאים לכולם! מי שרוצה עף למטה, קופץ וקורע את הירידה, ומי שפחות מתאים לו "לעוף", יורד בזרימה נעימה ושקטה קישור לסרטון (קחו אוויר כי זה מהיר...). בהגיענו למטה נרכוש פס לרכבלים ונעלה מעלה לראש ההר בגונדולה. בנקודה זו נעצור לארוחת צהריים במסעדה אוסטרית מצויינת, ממש על ראש ההר.

לאחר הארוחה נרד פעם נוספת ב- Flow Country Trail עד לאמצעו, משם "נחתוך" מהמסלול חזרה דרך המורדות המיוערים של הר פצ'ה. זה הזמן לרכיבה טבעית בתוואי הכולל בעיקר דרכי יער וגם כמה סינגלים קצרים, עד לעיירה צ'רנה (Cerna), בה יסתיים יום הרכיבה.

מסלול: מרחק – 25-80, טיפוס מצטבר – 0-1300 מ', ירידה מצטברת – 1000-4000 מ'.  *ניתן להוסיף סבבי רכיבה באתר בהתאם לרצון ולזמן.

 

יום 5: מסלול פנורמי באלפים הסלובניים

נצא בהקפצה למעבר ההרים במרומי רכס האולשבה (Olseva), הסוגר על עמק סבינה (Savinji) מצפון. נתחיל את הרכיבה בתצפית מחווה אקולוגית שנחשבת לחווה הגבוהה בסלובניה וממוקמת על הר הצופה אל העמק ממנו הגענו. נצא לרכיבת היכרות עם ההרים על דרך הפנורמה, אשר כשמה כן היא- מספקת הצצה אל תצפיות נוף ההרים, חוות ציוריות והמון ירוק בעיניים.

לקראת סופה של הדרך נרד בתלילות אל לוגרסקה דולינה (Lograska Dolina), נרכב בתחתית העמק היפה כאשר מעל לראשינו קירות האלפים ופסגות הדולומיט התלולות. בסופו של העמק נגיע אל המפל, אשר נחשב לגבוה במפלי סלובניה. ההגעה למפל כרוכה בהליכה בת כ- 10 דקות. בסיום הרכיבה נסיעה בת שעה חזרה לטופולסיצ'ה.

מסלול: מרחק – 21-72 ק"מ, טיפוס מצטבר – 380-660 מ', ירידה מצטברת – 900-1500 מ'.

 *במקרה שמזג האויר לא יאפשר רכיבה ניתן לשנות יום זה לרכיבה באיזור צ'רנה ולהוסיף רכיבה במכרה תת קרקעי נטוש, אשר הפך לאטרקציה תיירותית, בתוספת תשלום של כ- 22-28€ לאדם. מתאים לרכיבת אחר הצהריים - חוויה של שעה וחצי מתחת לאדמה לאורות פנסים.

 

יום 6: וליקה פלנינה (Velika Planina)

כחצי שעה נסיעה מלוצ', על ראש הר גבוה, נמצא מקום ייחודי ומעניין- וליקה פלנינה, או בתרגום לעברית, קרחת היער של וליקה. בקרחת היער מאות בתי רועים טיפוסיים לאזור, כאשר חלקו החיצוני של כל בית משמש כרפת שמחממת את ליבת הבית, שם מתגוררים הרועים ובני המשפחה. הרכיבה על ההר בין משטחי העשב, בסינגלים ושבילים זורמים, בנוף עוצר נשימה. בין הבתים ביער, נמצא בתי קפה, מסעדות ובתי אירוח, הפתוחים בקיץ (שם גם ניתן להזמין ארוחת צהריים). מההר נרד בשבילים המתחברים לכביש צר היורד מהאלפים הסלובניים לכיוון העיירה קמניק (Kamnic), ומגיע לליובליאנה הבירה. את הרכיבה נסיים אחר הצהריים על בירה קרה או גלידה בכיכר העיר קמניק.

בסופו של היום ניסע לליובליאנה, בירת סלובניה.

מסלול: מרחק – 21-46 ק"מ, טיפוס מצטבר –  380-1000מ', ירידה מצטברת – 900-1700 מ'.

 

יום 7: ליובליאנה – רשיצ'צה (Rasica) - ליובליאנה

סביב ליובליאנה גבעות מיוערות ופארקים עמוסי שבילים וסינגלים. נצא ברכיבה אל רכס רשיצ'צה. תחילת הרכיבה בחציית העיר, לאורכו של נהר הסבה (Saba), אחד מערוציו הגדולים ביותר של נהר הדנובה. כשנגיע ליער רשיצ'צה, נטפס בשבילים מתונים עד לבקתת יער, שם נעצור לקפה וקרמשניט מקומי. ליד הבקתה מגדל תצפית העולה מעל לגובה העצים, לתצפית על העיר אשר פרוסה למרגלותינו.

מכאן נרד בשבילים וסינגלים (אופציונאלי) ביער יפייפה לפרברי ליובליאנה. סיום היום ברכיבה עירונית וסיור במרכז העתיק של ליובליאנה, עיר יפיפייה, מלאת חיים והיסטוריה, העומדת בקו אחד עם ערי אירופה הקלאסיות. אחר הצהריים נהנה מזמן חופשי לבילוי וקניות, ובערב נצא למסעדה אותנטית מקומית לחגוג את סיום הטיול.

מסלול: מרחק –  28-44 ק"מ, טיפוס מצטבר – 450-850 מ', ירידה מצטברת – 450-850 מ'.

 

יום 8: טיסה לתל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לנסיעה בת כשעה חזרה לשדה התעופה הבין לאומי של ליובליאנה, כדי להגיע בזמן לטיסת צהריים חזרה לתל אביב. 

במידה והטיסה היא טיסת ערב, ניתן יהיה לבחור בין רכיבה של שלוש שעות בפאתי ליובליאנה או סיור בעיר. 

 

 

לינה:

הלינה במלונות 3 או 4 כוכבים, משלבת בין האווירה הכפרית של עיירת המרחצאות החמים טופולסיצ'ה, לבין העיר היפיפייה ליובליאנה.

רמת המלונות טובה והם נקיים ונוחים. בכל החדרים מקלחות ושירותים. הלינה בחדרים זוגיים.

טופולסיצ'ה – עיירת קייט ומרחצאות, כמה כיף לסיים רכיבה בבריכות מים טרמו-מינרליות!

מלון הספא שלנו בדרגת 3* מציע מגוון בריכות פנימיות וחיצוניות בטמפרטורות משתנות. במלון שרותי ספא כגון סאונה יבשה ורטובה, חמאם טורקי ושרותי מסאז' (בתשלום). חבילת הלינה של בוץ כוללת כניסה חופשית לברכות ולסאונה. בעיירה טופולסיצ'ה תמצאו אתר מרחצאות גדול הכולל בריכות, ג'קוזי מסוגים שונים, טיפולים ומסאז'ים  - במחיר מיוחד ללקוחות בוץ. 

ליובליאנה - מלון 3*.  המלון נמצא בסמוך למרכז העיר. תוך רבע שעה הליכה או 5 דקות באוטובוס תגיעו מהמלון למרכז העיר התוסס של ליובליאנה. המלון טוב ומאפשר אחסנת אופניים, כמו כן הוא נגיש לשבילי האופניים של העיר. בסמוך למלון חניות אופניים.

 

הדרכה וליווי:

כמו ברוב יעדי בוץ, גם בסלובניה שילבנו צוות מנוסה של מדריכים מקומיים המכירים היטב את השטח, בנוסף לאיש צוות ישראלי מצוות בוץ, שמלווה את הקבוצה. 

 

פנאי:

בעיירת המרחצאות החמים תמצאו הרבה זמן פנוי כדי לשרוץ במים. אין כמו ברכות טרמו-מינראליות כדי להרפות את השרירים ולענג את הנשמה בסוף יום רכיבה מאתגר. בעיר ליובליאנה שפע מסעדות ופאבים ברחובות הקטנים של מרכז העיר, מומלץ לצאת מהמלון למרכז בערב ולא לחזור עד שאתם ממש שיכורים. פרגנו לעצמכם קפירינייה במסעדה הברזילאית האהובה עלינו.

 

שתספיקו ליהנות בגלגול הזה...

תאריך יציאה   מחיר סטטוס  
19/06/2018 8   מחיר בהטבה: 1435€
מחיר מלא: 1460€
הרשמה פתוחה
02/10/2018 8   מחיר בהטבה: 1435€
מחיר מלא: 1460€
הרשמה פתוחה

 

לקבוצות, מחירים ומועדים מיוחדים, לחצו כאן או התקשרו 074-7010710


 

תנאים כללים:

 • התשלום במזומן, צ'קים, העברה בנקאית או אשראי, בהתאם לתנאים המפורטים באתר "בוץ".

המחיר כולל:

 • טיסות שכר בינלאומיות לליובליאנה, כולל הטסת הציוד האישי.
 • הטסת האופניים
 • מיסי נמל והיטלים
 • 7 לילות מתוכם:  

5 לילות במלון ספא 3*

2 לילות במלון 3* בליובליאנה. 

 • כניסה חופשית למרחצאות החמים ולמתקנים בטופולסיצ'ה.
 • רכבלים בפארקי האופניים גולטה (Golte) ופטזן (Petzen).
 • דמי רישום (ע"ס 500 ₪)

ייחודי לחבילת שירות מלא:

 • ארוחות- כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה, בהתאם לתוכנית. למעט ארוחת ערב ביום האחרון בשדה התעופה.
 • סטנדרט המזון המשודרג של בוץ – חטיפי אנרגיה ופירות לרכיבה, שתיה חמה במהלך הרכיבה וכמובן ריענון סוף רכיבה הכולל בירה קרה לכל רוכב.
 • הסעות במהלך ימי הרכיבה כדי להגיע למסלולים הטובים ביותר בהתאם לתוכנית
 • מנהל טיול  ישראלי, מדריך אופניים מצוות בוץ.
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב ומיתוג של בוץ.
 • רכיבת הכנה עם המדריך הישראלי טרם היציאה לטיול והתאמת תוכנית הטיול לקבוצה באופן מיטבי.
 • ליווי ותמיכה טכנית במהלך הטיול.

המחיר אינו כולל:

 • טיפים לנותני שירות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • ביטוח רפואי ומטען – חובה.
 • ארוחות שאינן כלולות במחיר: ביום הראשון והאחרון במועדי הטיסה או בסמוך לה. הטיסה הינה טיסה ללא מזון.
 • שתייה חריפה בארוחות ושתייה קלה/קפה בארוחת הערב.
 • אתרים או רכבלים מעבר למה שמופיע בסעיף "כולל".

שדרוגים:

 • השכרת אופניי שיכוך מלא איכותיים ב- 45-55€ ליום, בהתאם לדגם | השכרת אופני ז"ק ב- 30-40€ ליום, בהתאם לדגם.
 • כרטיס כניסה לרכיבה במכרה תת-קרקעי כולל הסבר ופנס (מומלץ בימי גשם).