חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

רומניה, 5 ימים, אול מאונטיין (AM) שירות מלא

סיבות טובות לנסוע:

 • מגוון מסלולי אינדורו חזקים, בהרי הקרפטים הפראיים (Carpathian Mountains).
 • רכיבות בסינגלים בלב יערות מטריפים, אלמנטים, שיפועים, שורשים ומה לא...
 • נופי הבוצ'גי (Bucegi) עוצרי הנשימה. דמיינו מישורים, גבעות, הרים מושלגים, אגמים, קניונים, נהרות ואולי יש סיכוי שנפגוש איזה הוביט.
 • חגיגה של אקשן- רכבלים, ירידות וגם כמה עליות מאתגרות.
 • רכבלים- כמה שאנחנו אוהבים אותם, במקום עליה של שעתיים פידול תוך עשר דקות אנחנו למעלה. אז שבו, תיהנו מהנוף.
 • לינה הממוקמת במרכז אזור הרכיבה הטוב ברומניה. נשהה בעיירה פרדיאל (Predeal) בראש עמק פראחובה (Prahova) ובבראשוב (Brasov) או פויאנה בראשוב (Poiana Brasov), למרגלות רכס פוסטברו (Postevaro) עתיר המסלולים.
 • הטיול ברומניה הוא השילוב הנכון בין רכיבה ופינוקים, בין השטח וההרים לתרבות והעיירות. בירה, אוכל ואתרים שחובה לראות.
 • האנשים, הרכיבה ומגוון הנופים. יש פה עמקים רחבים, גבעות רכות והרים גבוהים הנישאים מעל ל 2,500 מ'.
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

 תכנית הטיול:

 

יום 1: תל אביב – בוקרשט (Bucarest) – לב הקרפטים (Carpathian Mountains)

נצא בטיסה מתל אביב לבוקרשט (Bucarest) בירת רומניה. משדה התעופה ניסע ישירות לעיירת הסקי פרדיאל (Predeal), הממוקמת בגובה 1,000 מ' בראש עמק פראחובה (Prahova). נגיע למלון בשעת ערב ונפרוש לשנת לילה על מנת לאגור כוחות לקראת יום הרכיבה הראשון למחרת בבוקר. (בטיסות בוקר ניתן לרכוב ביום זה חצי יום).

לינה - בעיירה פרדיאל (Predeal), מלון 4 כוכבים. 

יום 2 :יום רכיבה באזור פרדיאל (Predeal)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לרכיבה בסינגלים באזור פרדיאל והסביבה. נתחיל בעליה מתונה לחימום אל קבנה טרה בראז (Cabana Trei Brazi) משם נרד בסינגלים ביער לכיוון קניון רשנוב. במרגלות הקניון נפגוש את הוואן, אשר יקפיץ אותנו במעלה הכביש. נמשיך את הרכיבה בטיפוס אל קבנה דיאם (Cabana Diam), ובסוף העליה נעצור להתרענונות בבקתת ההרים. מכאן ניכנס לסינגל העולה ויורד בתוך היער העבות אל העיירה בושטיין (Bustein), בה נסיים על בירה צוננת.

מסלול: מרחק – 29-35 ק"מ, טיפוס מצטבר – 600-750 מ', ירידה מצטברת – 1,050-1,350 מ'.

  

יום 3 :אול מאונטיין על רכס הבאיולי ( Baiului Mt.)

יום גדול של הרים אלפיניים וירידות מטריפות לפנינו. נפתח ברכיבת חימום מהמלון אל קבנה סוסאי (Susai), משם נרד בסינגל זורם אל נחל אזוגה (Azuga). גלישה מהירה לאורכו של הנחל תביא אותנו אל הישוב אזוגה, ממנו נעלה ברכבל 600 מ' אנכית אל רכס באיולוי. מקצה הרכבל נרד במסלולי DH, חלקם על שבילי יער מהירים וחלקם בסינגלים, חזרה לאזוגה. לאחר ראן או שניים נעצור לארוחת צהריים למרגלות ההר. בפעם האחרונה נצא מהתחנה העליונה של הרכבל לטיפוס מאתגר ריאות ורגליים עד ראש הרכס. מכאן "נתפור" רכיבה נופית על גב הרכס באחו האלפיני הירוק. מולנו נישא רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.) עליו נרכוב בימים הבאים. לאחר כמה קילומטרים נפנה כידונים למורד השלוחה ונרד בירידה מטריפה לעיירה סינאייה (Sinaia). בסיום הרכיבה נהנה מזמן חופשי בעיירה סינאייה עם אופציה לביקור בארמון פלש (Peles), בהתאם לזמני סיום הרכיבה ושעות הכניסה לארמון.

מסלול: מרחק – 35-50 ק"מ, טיפוס מצטבר – 300-750 מ', ירידה מצטברת – 1,100-2,300 מ'.

 

יום 4: חוצה רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.)

זהו ללא ספק היום הגדול של הטיול! תתכוננו!

מסלול חוצה בוצ'גי - נרכוב לאורך 35 ק"מ של סינגלים מדהימים. תכלית הרכיבה על ראש הבוצ'גי באווירה אלפינית, וסיומה בסינגל מהיר עד לכפר ברן (Bran). כאן, נשב על בירה של ערב אל מול מצודת דרקולה המפורסמת. המסלול כולל מספר קטעי פוש בייק ומתאים לקבוצות בעלות מוטיבציה גבוהה.

קבוצות פחות נחושות יוכלו לרכוב מסלול קל יותר ברכס הבוצ'גי, שגם הוא כולל עליה לראש ההר. מסלול זה הינו מסלול מאוד טכני ומאתגר, ניתן לבצע מסלולים קלים יותר על פסגת הבוצ'גי בהתאם ליכולות הקבוצה.

את היום נסיים בלילה אחרון בבראשוב (Brasov) או בפויאנה בראשוב (Poiana Brasov).

לא נוותר על בילוי לילי בעיר הסקסונית היפה.

מסלול: מרחק – 33-39 ק"מ, טיפוס מצטבר – 550-1,000 מ', ירידה מצטברת – 1,550-2,250 מ'.

יום 5: רכס הפוסטאברו (Postavaru) – אזור פויאנה בראשוב (Poiana Brasov)

יום של סינגלים לפנינו, ראנים (סבבים) על הסינגלים הפזורים בהר הפוסטאברו. נרכוב את הירידה הראשונה של היום בסינגלי יער זורמים, מעיירת הסקי פואינה בראשוב (Poiana Brasov) לעיירה ראשנוב (Rasnov). הסינגל רץ על השלוחות, עולה מעט ויורד הרבה, מאתגר בקטעים וזורם באחרים - יש למה לחכות. לאחר קפה בראשנוב, נעלה במיניבוס חזרה לפואינה, ומשם נעלה ברכבל אל ראש ההר. זה המקום להשקיף על כל אתרי הרכיבה בהם רכבנו בימים האחרונים. באופניים כמו באופניים, מלמעלה מתחיל ה"פאן" האמיתי. נרד בירידה ארוכה, טכנית ומטריפה ביופיה, עד ללב העיר העתיקה של בראשוב (Brasov). אחר הצהריים, במידה והזמן יאפשר, נעלה שוב במיניבוס לפואינה בראשוב ונרד לראן נוסף בסינגלים. בשעת צהריים נחזור ברכיבה למלון, נארוז את האופניים, ולאחר מקלחת מרעננת ניסע חזרה לבוקרשט לטיסת ערב / לילה לתל אביב.

מסלול: מרחק – 22-35 ק"מ, טיפוס מצטבר – 300-600 מ', ירידה מצטברת – 1,500-1,900 מ'.

הלינה משלבת בין האווירה הכפרית בפרדיאל (Predeal) למלון 3 כוכבים טוב בסביבת מרכז בראשוב (Brasov)  או מלון 4 כוכבים בפויאנה ברשוב  (Poiana Brasov).

רמת המלונות גבוהה והם נקיים ונוחים. בכל החדרים מקלחות ושירותים. הלינה בחדרים זוגיים.

לקבוצות – ניתן לשדרג למלונות 4 כוכבים ומלונות SPA, בהתאם להצעת מחיר מיוחדת.

אתרי הלינה:

המלון הראשון נמצא בעיירת הסקי פרדיאל (Predeal), בנקודת יציאה נוחה לרכבלים של פרדיאל, אזוגה (Azuga) ובושטני (Busteni) ולמגוון אדיר של מסלולים באזור. מיקומה של פרדיאל כעיירת נופש בראש עמק פראחובה (Prahova) מבטיח, כמעט בוודאות, מזג אוויר ממוזג וקריר גם בקיץ. העיירה נמצאת בלב אזורי הרכיבה, 30 דקות בלבד מעיר המחוז בראשוב ושעתיים מבוקרשט הבירה.

את הלילה האחרון נלון בבראשוב, עיר סקסונית יפיפייה אשר רחובותיה מעוטרים בבתים בני מאות שנים, חנויות, בתי קפה ופאבים. עיר שכיף להיות בה.

הדרכה וליווי:

לרומניה, כמו גם ליעדים אחרים שלנו, ניתן לצאת בחבילת שירות מקומי, מה שמאפשר לקבוצות קטנות לרכוב בלי מדריך ישראלי ולבחור את המסלולים, המועד ומי החברים שירכבו בקבוצה. ההדרכה מתבצעת על ידי צוות רומני מיומן, שעובד איתנו מזה שנים רבות. הצוות יודע איך לתקתק עניינים ויודע איך להביא אליכם את כל הדברים הקטנים שהופכים טיול ל"גדול".

 

פנאי:

אזור עמק פראחובה (Prahova), בראשוב (Brasov), ורכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.) הינם לב ליבה של תיירות ההרים במדינה. באזור עשרות קילומטרים של מסלולי טיול וטרקים, ואתרי תיירות כדוגמת ארמון פלש (Peles) וטירת ברן (Bran). ההרים סביב מציעים מגוון פעילויות אאוטדור, כגון: טיפוס צוקים, פארק חבלים על צמרות העצים, דייג, טיולי טרקטורונים וג'יפים. בראשוב (Brasov), עיר המחוז, הינה מרכז עירוני תוסס המשלב קניות, בתי קפה, בארים ומסעדות, מדרחובים מעוטרים בארכיטקטורה אירופאית ואתרי תרבות. ניתן למצוא במלונות שירותי ספא, מסאז'ים וטיפולים אלטרנטיביים.

תאריך יציאה   מחיר סטטוס  
13/09/2018 5 מדריך ישראלי ומדריך מקומי
מחיר מלא: 1190€
הרשמה ליחידים

לקבוצות, מחירים ומועדים מיוחדים, לחצו כאן או התקשרו 074-7010710


 

תנאים כללים:

 • התשלום במזומן, צ'קים, העברה בנקאית או אשראי, בהתאם לתנאים המפורטים באתר "בוץ".

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות סדירות, כולל *הטסת האופניים והציוד האישי.
 • מיסי נמל והיטלים.
 • דמי רישום (ע"ס 500 ).
 • מדריך אופניים ישראלי מצוות המדריכים של בוץ.
 • מדריך מקומי רומני דובר אנגלית, המכיר היטב את השטח.
 • חולצת רכיבה ממותגת של בוץ
 • 4 לילות, לינה במלון 4-3* בחדרים זוגיים, בהתאם למפורסם בתוכנית.
 • כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או מסעדה בהתאם לתוכנית, למעט ארוחת ערב ביום האחרון.
 • בין הארוחות – סטנדרט המזון המשודרג של בוץ – חטיפי אנרגיה ופירות לרכיבה. רענון סוף רכיבה הכולל: קפה, תה, עוגה וכמובן, בירה קרה לכל רוכב בסוף כל יום רכיבה.
 • כל ההעברות + העברת ציוד ואופניים.
 • כניסה לאתרים המופיעים בתוכנית הטיול.
 • רכבלים בהתאם לתוכנית הטיול.
 • ליווי ותמיכה טכנית.
 • מפגש היכרות והכנה בארץ.

המחיר אינו כולל:

 • טיפים לנותני שירות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • כניסה לאתרים ושימוש נוסף ברכבלים והקפצות מעבר לתוכנית הטיול.
 • ביטוח רפואי ומטען – חובה.
 • תוספת יחיד בחדר – 139 €.

  *הטסת אופניים בהתאם למדיניות חברת התעופה, שינוי במדיניות חברת התעופה עלול לגרור תוספת תשלום בגין הטסת אופניים.