שי רוה, עו"ד, קבוצת הדרדסים - הדולומיטים - איטליה - יולי 2016

ארנון שלום
השבוע של הדרדסים בדולומיטים היה השבוע הכי מוצלח שהיה לקבוצה עד כה בחו"ל.
כדאי להזהיר את הנרשמים שהם עתידים לצעוק צעקות הנאה במשך שבוע שלם!
מלון מעולה במיקום מצוין, עם מתקנים מתאימים לרכיבת אופניים, מפנק בחדריו ובשטחים הציבוריים, וצוות מקצועי ומחייך.
אתרי רכיבה מדהימים, ומדריכים מקצוענים.
לגבי רכיבה- בעצם כל מה שרוכב הרים יכול לחפש- אתגרי טיפוס או עליה ברכבלים, ירידה בשבילים או בסינגלים, והפלואו טרייל המשובח החדש של קרצה.
אתרי פנאי שטובים לנחים (טיול לבולצנו או טיול רגלי בסביבה) או לחסרי המנוחה (ראפטינג אירופאי במיטבו).
היה מעולה!
תודה בשמי ובשם קבוצת דרדסים רוכבים.

בכבוד רב,
 
שי רוה, עו"ד

בלה איטליה!

יום חמים במילאנו, אני שרוע על דשא רחב, נשען בגבי על עץ דולב עצום שנמצא ליד האגם הקטן בפארקו סמפיונה ( Parco Sempione ), למרגלות טירת מילאנו האדירה. בחיוך מאיר עיניים אני מתבונן באנשי מילאנו הלבושים בקפידה: גברים במכנסי שלושה רבעים בצד בחורות המשתזפות בביקיני זעיר. לצדי חברתי הטובה בירה מורטי ( Moreti ), עלי העץ מצילים עליי מפני שמש, רוח נעימה נושבת, אף שכבר אוגוסט, והאווירה חגיגית מתמיד.

ארנון שדמי MBA ישראל מאי 2012

חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

חופשת אופניים באיטליה

חולם על חופשת רכיבה? תחשוב איטליה, חופשת אופניים בלב האלפים האיטלקיים, למרגלות שיני הסלע המפורסמות של הרי הדולומיטים. חופשה הכוללת רכיבה ביערות עבותים, טיול בין אגמי טורקיז ודהירה על כרי האחו הירוקים. הדולומיטים האיטלקיים נתברכו במגוון שבילים ולכן הוכרזו כפארק אופניים ענק על ידי הרשויות באיטליה. החופשה האיטלקית של בוץ כוללת כפרים ציוריים ושלווים, קפה משובח, יין טוב ואוכל גורמה, זאת, כמובן, בשילוב עם מסלולי רכיבה מדהימים כמו שאנחנו אוהבים. הראש שלנו הוא ליהנות בגלגול הזה, ולכן שילבנו מעליות סקי ומוניות אופניים המביאות אותך לראש ההר ואת החופשה לדרגת הפינוק הגבוהה ביותר. בחופשה נתארח במלון אופניים משפחתי המגיש אוכל גורמה משובח, נהנה מהדרכה איכותית של בית ספר לרכיבה מקומי הסמוך למלון, וכל זאת לצד התפאורה הנצחית של הדולומיטים הנשקפת ממרפסת החדר. אין ספק שזהו אחד המקומות היפים באיטליה ובעולם בכלל.

קרא עוד

טיולים מומלצים:

Panchia, דולומיטים איטלקיים, ש.מקומי
מקדוניה 8 ימים, ש.מקומי (XC)
סלובקיה 8 ימים, ש.מקומי (XC)