חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

חופשה בדולומיטים האיטלקיים, Nova Levante

חבילת שירות מקומי | 8 ימים

סיבות טובות לנסוע:

 • קלאסיקה של חופשה באחד המקומות היפים, באיטליה ובאלפים בכלל.
 • פסגות הדולומיטים: לטמר (Latemar), רוזגנגרטן (Rosegrten) וסלה רונדה (Sella Ronda) – נוף ייחודי ומדהים.
 • מלון אופניים משובח ומפנק עם בופה עשיר בארוחת הבוקר, האירוח כולל שימוש חופשי ב-SPA ואוכל גורמה: ארוחות שף – 4 מנות שונות בכל ערב.
 • מגוון מסלולים ברמות רכיבה שונות, מסלולי XC, AM ואינדורו מהיפים באירופה.
 • רכבלים ומוניות אופניים לשירות הרוכבים. ניתן לחסוך עליות וליהנות בגלגול הזה בירידה.
 • יש הרבה מה לעשות באיזור– ביקור בבולזנו (Bolzano) לבילוי ערב או טיול צהריים בעיר הגדולה והיפהפייה. קניות בחנות דה-קאטלון שבעיר או ראפטינג בוואל די פאסה. נסיעה לאגם גרדה או לעיירה סרמיונה אפשרית גם ביום האחרון לחופשה. לא סתם הכנסנו לכם יום חופשי למנוחה בין הרכיבות!
 • רכיבה במסלול 3 הגונדולות: 4500 מ' של ירידה, עם 80 מ' טיפוס בלבד!
 • אוי אוי אוי, איזו פנקוטה משובחת!
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: מתל אביב לורונה (Verona) – נובה לוונטה (Nova Lavente) 

 נצא בטיסה מתל אביב לוורונה. בשדה התעופה נפגוש את הצוות המקומי וניסע למלון בעיירה הציורית נובה לוונטה. לטסים בטיסת בוקר ניתן לצאת לסיבוב רכיבה קצר באופן עצמאי בסביבת המלון, ואם תרצו יש ספא! לבאים בטיסת ערבישר למיטות, את הספא תנסו כבר מחר.


יום 2: מבט לדולומיטים

נפקח עיניים כשנוף אלפיני מדהים נשקף מהחלון, זהו הנוף שילווה אותנו לאורך החופשה. צוקי דולומיט מזדקרים לאלפי מטרים, מעלה אל השמים, והכל טובל בירוק נפלא. זה הזמן לקפה איטלקי משובח. לאחר ארוחת בוקר טרייה נצא לרכיבה. נסיעה בבייק טקסי (רכב הקפצות ייעודי לנשיאת האופניים והרוכבים), אל פאסו קארזה (Passo Careaza), תחסוך לנו 600 מ' טיפוס. כאן נתחיל ברכיבת חימום קלה במעלה ההר. נרכוב על הפלטו שלרגלי צוקי הדולומיט, ההרים לפרקים מכוסים יערות ופה ושם נראה סוסים רועים באחו. את ארוחת הצהריים נסעד בבקתת הרים אלפינית ונקנח בבירה או במשקה חם, בהתאם למצב רוח. לאחר הארוחה וכמה עליות וירידות, הגיע הזמן לגלישה ארוכה אל המלון. נגיע חזרה למלון בסביבות 16:30, ישר לבירה או יין במרפסת השמש (כדאי להשאיר קצת זמן לספא לפני ארוחת הערב).

מסלול: מרחק 35 ק"מ, טיפוס מצטבר 700 מ', ירידה מצטברת 1300 מ'.


שאר ימי הרכיבה במהלך החופשה:

בכל יום מימי הרכיבה נתעורר לארוחת בוקר אירופאית עשירה בבופה של המלון. לאחר התארגנות בוקר נצא ברכיבה או בבייק טקסי להרים סביב. אין יום דומה למשנהו. בחלק מהימים נשתמש בשירות רכבלי הסקי, אשר בקיץ מוסבים למעליות אופניים וחוסכים טיפוסים מפרכים (הרכבלים פתוחים מסוף יוני עד אמצע אוקטובר). את הרכיבה נסיים בין 16:00 ל- 17:00, לא לפני שנעצור לארוחת צהריים באחת ממסעדות ההרים המשובחות שפזורות שם.

באזור פועלות מוניות אופניים הנותנות שירות לרוכבים ולאופניהם. ניתן להזמין מונית להקפצות במעלה ההר ולחסוך טיפוסים. כמו כן ניתן בעזרת המוניות לרכוב בחלק מהימים באזורי רכיבה המרוחקים מעט מהמלון. באזור פזורים רכבלי סקי רבים, הפועלים באתר החל מהשבוע האחרון של יוני ועד לשבוע השני של אוקטובר. הרכבלים מאפשרים לקצר את זמני העלייה להרים, להתרחק מהמלון לאזורי רכיבה שונים ולהתחבר לכמה אתרי אופניים שכנים, למסלולים ארוכים ומאתגרים. ניתן לרכוש כרטיס עלייה חד פעמי, פס יומי מקומי או כרטיס אזורי.


יום חופשי – מומלץ

במהלך החופשה מומלץ לשלב יום חופשי, בו תנוחו מעט מרכיבה. ביום זה ניתן לצאת לטייל בטרקים יפיפיים בהרים שמסביב למלון. נובה לוונטה (Nova Lavente) הינה עיירה איטלקית נעימה ויפה. סלה רונדה (Sela Ronda), אחת הפסגות המפורסמות בדולומיטים. בולזנו (Bolzano), בירת המחוז, עיר תיירותית משגעת שניתן להגע אליה באוטובוס ציבורי או בהסעה, ואפילו לצאת להרפתקאת ראפטינג בנהר הטורנטה אביסיו (torrente Avisio), הסמוך. ניתן לבקר בחנות הענקית של דה-קאטלון בבולזנו, לקניות ולהצטיידות בציוד אופניים. המחירים מעולים! מי שירצה יוכל לנוח במלון ובספא- לא צריך ללכת רחוק! ניתן גם להזמין טיפולים בתשלום או להירגע עם ספר טוב וליהנות מהאווירה.  

*הפעילויות ביום זה לא כלולות בהצעת המחיר


כדי להיכנס לאווירה – הנה תיאור אחד מימי הרכיבה הטובים יותר בדולומיטים:

מסלול פסגות הרוסנגרטן (Rosengarten) והלטמר (Latemar)

את הרכיבה נתחיל מפאסו קארזה (Passo Careaza), המפריד בין הפסגות המשוננות של הר רוסנגרטן לפסגת הסלע של הר הלטמר. מכאן נצא ברכיבה צפונה, למרגלות צוקי הרוסנגרטן, כאשר מעלינו הרכס המשונן וצוקי סלע דולומיטים אדירים. השביל מוביל אותנו בתוך יער עבות, בין כרי אחו ירוקים ופורחים, בין כפרים וחוות ציוריות, בהם כרי מרעה ועדרי סוסים המסתובבים חופשי. השבילים באזור זה משתנים וכוללים סינגלים ברמות שונות, שבילי יער נוחים וקטעי כבישים צדדיים. התוואי המדויק ייבחר בהתאמה מירבית לסגנון ולרמת הרכיבה של הקבוצה. לקראת הצהריים נגיע בחזרה לפס, הפעם מלמעלה, ונרד דרך מסלולי הסקי. זה הזמן למסעדה נחמדה! נגלגל שיחה באיטלקית רצוצה, נסעד צהריים, נקנח בכוס קפה טוב עם אפל שטרודל ונמשיך. מהפס נרד מתחת לרכס הלטמר אל היער הצפוף. נרכוב בסינגלים ובשבילים אשר יובילו אותנו אל אגם קארזה ((Careaza, אגם טבעי הבולט בנוף בצבעו הטורקיז העז כעין כחולה. מפה יורדים! כל שנשאר הוא לבחור את השביל – סינגל טכני או זורם, או אולי שבילי יער נוחים, העיקר לרדת מטה מטה עד למלון.

מסלול: מרחק 42 ק"מ, טיפוס מצטבר 1000 מ', ירידה מצטברת 1600 מ'.


יום אחרון:

במידה ושעות הטיסה מאפשרות, ניתן לרכוב או לטייל באזור ביום זה. את הצ'ק אין יש לבצע עד 12:00, אולם מי שיצא לרכוב יוכל להתקלח בספא של המלון. 4-5 שעות לפני הטיסה, לאחר שארזנו את האופניים והציוד, נעלה לרכב ההסעה שייקח אותנו ישירות לשדה התעופה בורונה, ומשם בטיסה לתל אביב.

 


**יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח**


ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

כמו ברוב יעדי "בוץ", גם באיטליה הרכבנו צוות מדריכים מקומי, המכיר היטב את ההרים סביב, ומוסמך על ידי הרשויות באיטליה. המדריכים דוברי אנגלית, גרמנית ואיטלקית שוטפת. כל אחת מקבוצות הרכיבה שלנו תרכוב עם מדריך צמוד. בנוסף, מתקיימות במקום מדי יום הדרכות קבועות של בית הספר המקומי לאופני הרים. אם תרצו, תוכלו להצטרף לקבוצות בית הספר בתיאום מראש על פי התאמה וסגנון. יש אפשרות לשדרג את החוויה עם חבילת "שירות מלא" בה יצטרף אליכם מדריך אופניים ישראלי מצוות "בוץ". המדריך הישראלי ינהל את הטיול בקשר רציף מול החברה בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.

 


אוכל קדימה אוכל!

כלכלה על בסיס חצי פנסיון; ארוחות בוקר עשירות במלון, בופה מגוון. בארוחות הערב נהנה מארוחות שף משובחות, מתוך תפריט לבחירה הכולל ארבע מנות לצד בופה של סלטים. תוכלו לשדרג את סטנדרט המזון עם חבילת "שירות מלא" ולקבל חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול ולסיים את יום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.

 


איפה נישן?

Hotel Diana – בחרנו מלון אופניים ביתי, כפרי ונעים. המלון נמצא בלב עמק מיוער ומדהים, בסמיכות לעיירה הציורית נובה לוונטה (Nova Lavente). המלון מהווה מרכז אופניים ובית ספר לאופניים אשר מדריכיו מובילים את הטיולים שלנו. במלון מרכז SPA הכולל ג'קוזי, סאונה, חדר מרגוע, מרפסות שמש, מדשאה מטופחת, בר משקאות נעים המצויד בטלוויזיה ומסעדה מעולה. במלון תמצאו גם חדר שטיפה וטיפולים לאופניים וחדר נעול לאחסון האופניים. בנוסף, ניתן לקבל במלון פרטים ומידע על מסלולים ואפשרויות רכיבה באזור. במלון WiFi חינם לאורחיו ושירותי כביסה בתשלום.

המחיר עשוי להשתנות בהתאם למספר הרוכבים בקבוצה וזמינות המלונות. השאר\י פרטים לקבלת הצעה רלוונטית עבורך.

ט.ל.ח

 


 

 

המחיר כולל:

 • טיסות סדירות, הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים.
 • הטסת אופניים
 • 7 לילות במלון 3* בחדרים זוגיים, בהתאם למפורט בתוכנית.*במקרה של מספר רוכבים אי זוגי, יצטרף אחד הרוכבים לחדר שלישייה או יוסיף תשלום עבור חדר יחיד
 • דמי הרישום ע"ס 500 ₪ .
 • 5 ימי הדרכת אופניים עם מדריך איטלקי מצוות המדריכים שלנו באיטליה.
 • העברות - הסעות משדה התעופה למלון וחזרה.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון הכוללת ארוחת בוקר בבופה במלון וארוחת ערב בשרית: 4 מנות + בופה סלטים.
 • ליווי ותמיכה טכנית על ידי צוות "בוץ" איטליה.  
 • כניסה חופשית לספא של המלון, הכולל ג'קוזי וסאונה. 

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • רכבלים והסעות במהלך החופשה הערכה כ- 140€ לאדם.
 • ארוחות שאינן מופיעות בתוכנית הטיול, ארוחות הצהריים במהלך ימי החופשה, ארוחות בטיסה.
 • טיפים לנותני שירות.
 • שתייה חריפה/קלה/חמה בארוחות.

שדרוגים ותוספות: 

 • חולצת רכיבה ממותגת של בוץ תוצרת חברת JINGA: חולצה ארוכה: 110 ₪ | חולצה קצרה: 90 ₪
 • חדר יחיד בעלות כוללת של 189 € לחבילה של 8 ימים
 • חבילת "שירות מלא" הכוללת מדריך ישראלי, טיול היכרות בארץ, חולצת רכיבה ושדרוג סטנדרט המזון – פנו אלינו לפרטים מלאים.
 • חדר ביו (חדר גדול יותר ומאובזר יותר)  170 € לאדם לשבוע.
 • יום הדרכה נוסף של מדריך פרטי  - 220 € ליום מדריך.
 • פעילויות מומלצות ביום החופשי- פנו אלינו לפרטים מלאים.
 • השכרת אופניים – פנה אלינו לפרטים.