חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

גיאורגיה 6 ימים, אול מאונטיין, חבילת שירות מקומי (AM)

סיבות טובות לנסוע:

 • רכיבות מדהימות בנופים עוצרי נשימה של הקווקאז הגבוה והקווקאז הנמוך.
 • מסלול הכולל סינגלים, קטעי פרי רייד מטורפים והמון כייף את העליות נשאיר לרכבלים או במיניבוס.
 • יומיים של רכיבות פרי רייד (Free Ride), שרובן ירידה - בכל יום מאבדים כ- 1000 מטר בסינגלים על כרי האחו בלב הקווקאז.
 • נופי ההרים- בקווקאז יש 10 פסגות גבוהות יותר מהפסגה הכי גבוהה באלפים.
 • אוכל גיאורגי משובח! מסעדות טובות ואירוח בבתים של מקומיים, הכולל ארוחות מדהימות.
 • פגישות פנים אל פנים עם אנשי הקווקאז המרתקים, החיים בהרים הגבוהים באירופה.
 • 5 לילות במלונות ברמת תיירות טובה, בחדרים זוגיים עם מקלחת ושירותים צמודים.
 • 3 ימים בלב הקווקאז הגבוה, כולל אירוח באתר הסקי גודאורי בכפר קזבגי (Khazbegi) שלמרגלות הר הקזבק (Kazbek Mt., 5048 מ').
 • סיורים עירוניים מודרכים בגורי, עיר הולדתו של סטאלין, ובטביליסי בירת גיאורגיה.
 • ביקור בכנסיית השילוש הקדוש של טסמינדה סמבה, במבצר אנאנורי ובעיר המערות אופליסציחה.
 • מסיבת סיום במסעדה עם מוזיקה וריקודים גיאורגיים מסורתיים. בקיצור- חאפלה גרוזינית!
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב – טביליסי

נצא בטיסת ערב לטביליסי, נגיע בשעת לילה וניסע ישירות למלון.


יום 2: טביליסי – דרך המשי

רכיבה מאגם נברדזבי (Navardezavi) לאופליציחה (Uplitsiche) 

לאחר ארוחת הבוקר נצא מערבה אל דרך המשי. את רכיבת החימום למסע נערוך על הגבעות בין הקווקאז הגבוה לקווקאז הנמוך, במסלול אשר מתחיל מאגם נברדזבי ומסתיים בעיר המערות אופליסציחה. תחילתו של היום בטיפוס אל שלוחת סכין, עליה נרכוב מול נוף פנורמי, דרך שבילים וסינגלים היורדים במהירות אל האוכפים הצרים. לאחר שעתיים רכיבה, נגלוש בירידה מהנה בין סלעי חול שזכו לכינוי "מואב'שווילי" (רכיבה על סלעי אבן חול בסגנון מואב)- כן, זו אותה אחיזה מדהימה של סלעי מואב. נרד אל העיירה אופליסציחה אשר על גדת הנהר.

על הגבעה שוכנת "עיר המערות", עיר חצובה בסלע בת 3000 שנה. את יום הרכיבה נקנח בסיור רגלי בין המערות. מכאן נצא בנסיעה אל עיירת הסקי באקוריאני (Bakuriani) בלב הקווקאז הנמוך.

*יום זה הוא יום חימום ומעבר לקווקאז, לוח הזמנים  אינו מאפשר רכיבה ארוכה יותר.

מסלול: מרחק 25-15 ק"מ, טיפוס מצטבר 400-150 מ', ירידה מצטברת 750-650 מ'.


יום 3: הקווקאז הנמוך – אגמים ונופי ההרים 

לאחר ארוחת הבוקר נצא בהקפצה קצרה אל מרומי הקווקאז הנמוך. הרכיבה היום היא על שבילי הקווקאז, ברום של 2000 מטרים ואף יותר, מעל לפני הים. תחילת היום בפס "תשע המעיינות" בגובה 2540 מ'. מכאן, נטפס עוד אל ראש הר הנישא לרום של 2800 מ' ונעצור לתצפית נוף פנורמי מדהימה. זהו הזמן להירגע לפני הירידה הגדולה אל אגם טבצקורי (Tabatskuri Lake), בין משעולי העשב הירוק. חווית טיסה במהירות גבוהה, תוך איבוד של 800 מ' אנכיים על פני כ- 10 ק"מ של משעולים וסינגלים, בקיצור- כיף אדיר. את ארוחת הצהריים נפרוש אל מול מי הטורקיז של האגם. לאחר ארוחת הצהריים, ניכנס לשבילים צרים אשר יובילו אותנו למעבר הרים נסתר, ממנו יורד שביל יער המשלב סינגלים ואקשן, אל הכפר הציורי דידי מיטרבי (Didi Mitrbi), שם יחכה לנו האוטבוס שיקפיץ אותנו למלון. 

מסלול: מרחק 41-33 ק"מ, טיפוס מצטבר 850-350 מ', ירידה מצטברת 1800-1500 מ'.


יום 4: יום פרי רייד – ירידות ומעיינות חמים בקווקאז הנמוך

בקוריאני (Bakuriani) טסגאברי (Tsghveri) גורי (Gori) גודאורי (Gudauri)

גם היום נפתח את הבוקר בהקפצה אל פס "תשע המעיינות", הפעם נוותר על הטיפוס. מהפס נפנה מטה אל אחת משלוחות העשב היורדות לכיוון העיירה בקוריאני. הירידה שאורכה כ- 7 ק"מ, היא אחת הרכיבות המהנות שעשינו מעולם! תחילתה בסינגלים על מדרונות עשב ירוקים, המשכה בחציית יערות עבותים וסופה בבקוריאני, דרך מסלולי הסקי הגולשים לעיירה. נגיע ברכיבה אל תחתית הרכבל איתו נעלה לראן נוסף במסלול Free ride חדש שבנוי במיוחד לאופניים (קטע זה תלוי עונה ופעילות הרכבל). לאחר ראן או שניים, נמשיך בשביל יורד מבקוריאני אל בתי הכפר היפה מיטרבי הפרוס על מורדות ההרים, בלב עמק צר ותלול. נרכוב על שביל 4*4 צר ומלא קיקרים וסיבובים לאורכו של נהר שוצף. נרכוב בקניון צר ועמוק, כשסביב יערות עד צפופים המכסים את מדרונות הקווקאז הנמוך עד העיירה טסגאברי, כאן נגמר המסלול הרשמי של היום. למיטבי דיווש ניתן להמשיך.  בסיום היום נעמיס את אופנינו וניסע לעיר גורי, עיר הולדתו של סטאלין. נערוך סיור רגלי קצר בעיר, במהלכו נבקר בחצר המוזיאון לזכרו של המנהיג, נראה את הבית בו נולד ואת קרון הרכבת שלו. מגורי ניסע לעיירת הסקי גודאורי, בלב הקווקאז הגבוה.

מסלול: מרחק 52-30 ק"מ, טיפוס מצטבר 500-150 מ', ירידה מצטברת 3000-2000 מ'.

 


 

יום 5: הפסגות הגבוהות של הקווקאז הגבוה

קזבגי (Gudauri)– כנסיית השילוש הקדוש טסמינדה סמבה (Tseminda Sameba Trinity Church) – דריאלי (Dariali Gorge)

מדובר ללא ספק באחד הימים היפים והמרשימים בטיול. יום של רכיבה למרגלות הר הקזבק (Kazbek Mt.) בגובה של 5033 מ'- אחת הפסגות הגבוהות בגיאורגיה ובקווקאז בכלל.

קטע I- נפתח את היום בנסיעה מגדואורי לעיירה קזבגי, משם נתחיל את הרכיבה. לאחר חימום קצר ברחובות העיירה נגיע לטיפוס לא קל, אבל מספק ומהנה אל כנסיית השילוש הקדוש של סטפן-טסמינדה. למעלה ניפגש כולנו לכוס קפה, נשמע מסיפורי המקום ונבקר בכנסייה המרשימה. לאחר מכן, נרד דרך סינגלים מטריפים בשיפועים בלתי נתפסים, חזרה אל העיירה גודאורי לארוחת צהריים אותנטית, אותה נאכל בבית מקומי. נהנה מהמפגש הבלתי אמצעי, מהאוכל המצויין וממסורת האירוח. 

קטע II- אחר הצהריים נצא צפונה מהעיירה קזבגי לאורכו של נהר הטרק (Terek). נרכוב בסינגל מדהים וזורם שאורכו 8 ק"מ החוצה את קניון דריאלי. למרגלות הקניון המרשים, כמה קילומטרים מהגבול עם רוסיה, נחצה את נהר הטרק. כאן נבחר האם לחזור לאורך הדרך הצבאית אל המלון או להוסיף קטע נוסף אשר נפתח בטיפוס, הפעם אל התצפית על קרחון דבדרקי (Devdaraki Glacier). הטיפוס על דרך גי'פים ייקח כשעה, ומכאן ירידה מטריפה ללא שביל, ברכיבה מהירה ועצבנית חזרה אל הדרך הצבאית. בסיום נעלה בהקפצה.

מסלול: קטע I – מרחק 14 ק"מ, טיפוס מצטבר 450 מ', ירידה מצטברת 450 מ'.

קטע  II–  מרחק 22-14 ק"מ , טיפוס מצטבר 400 מ', ירידה מצטברת 800-400 מ'.


יום :6 פרידה מהקווקאז אול מאונטיין אולטימטיבי – תל אביב

יום פרי רייד שלא יישכח, בין גודאורי לקוושטי (Kvasheti)

נתחיל את היום בהקפצה אל ג'ווארי פס (Jvari Pass) ברום 2379 מ'. מכאן נחצה ברכיבה את אתר הסקי של גודאורי, דרך סינגלים ושבילים המובילים אותנו לרכבלי הסקי של גודאורי. מכאן נעלה ברכבל לראן או שניים (מותנה בפעילות הרכבל) במסלול פריי רייד אשר נבנה על מדרונות הסקי של גודאורי. זהו סינגל צר התלוי על פי תהום וחותך את הרכס על צידו בשיפוע מטורף. הסינגל נקרא כך על שם מגדלי השמירה העתיקים הפזורים לאורכו, ובעבר הוא שימש כנתיב שיירות לחציית הקווקאז. בראש השלוחה, נעצור ליהנות מן הנוף באחד ממגדלי התצפית. מכאן נגלוש בירידה תלולה שכאילו נבנתה במיוחד לאופניים, אל קניון הק'אדה (Khada Gorge). נבקר במעיין סודה הפולט מים מוגזים מבטן האדמה. לאחר ארוחת צהריים, נמשיך לרכוב במגמת ירידה אל הדרך הצבאית. הרכיבה לאורך נהר הארגבי (Aragvi) בסינגלים זורמים וקטעי דרך ג'יפים המקבילים לנהר השוצף. המסלול כולו כמו הנהר, במגמת ירידה, כאשר מידי פעם מפתיעה עלייה מאתגרת. נסיים את הרכיבה בפאתי העיירה פסנאורי (Passanauri), בדרך נעבור בכפרים קטנים, נהנה מהטבע, נחזה בזרימה הפראית של נהרות שוצפים ונרכוב לצד מעוקים ומצוקים.

נחזור למלון לארוז את אופנינו ולקראת ערב ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה.

מסלול: מרחק 42-30 ק"מ, טיפוס מצטבר 700-200 מ', ירידה מצטברת 2500-1200 מ'.

 

 

 


**יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח**


ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

הראשונים להוציא משלחות אופניים ליעד מופלא זה. משנת 2007 חקרנו לא מעט את שבילי האופניים בקווקאז בכלל ובגיאורגיה בפרט. ההדרכה מתבצעת על ידי צוות גיאורגי מיומן שממשיך לפתח את המסלולים, להעשיר את הידע ולבנות טיולי אופניים מעולים בשבילנו. מדריך האופניים המקומי שלנו הוא אחד ממדריכי האופניים הטובים במדינה זו. היכרות עם השטח, לצד קישורים אישיים ויכולת שיחה באנגלית הופכים אותו למצרך נדיר ואיכותי בארץ הררית זו. תוסיפו לכך את חברת התיירות שהיא השותפה שלנו בגיאורגיה, אשר הינה הגדולה במדינה. כל זה מאפשר לנו לטייל וליהנות בראש שקט, כאשר מסביבנו חבורה של מקצוענים שדואגת לכל צרכינו. ההדרכה בשבילים ובסינגלים של גיאורגיה היא משימה מורכבת גם למדריכי האופניים המקצוענים ביותר. אנו בטוחים כי הצוות הגיאורגי המיומן, עם הניסיון הרב שנצבר עם השנים בהובלת טיולי אופניים בארץ מדהימה זו, יבואו לידי ביטוי בהנאה רבה בגלגול זה...

תוכלו לשדרג את החוויה עם חבילת "שירות מלא" בה יצטרף אליכם מדריך אופניים ישראלי מצוות "בוץ" לאורך כל ימי הטיול. המדריך הישראלי ינהל את הטיול בקשר רציף מול החברה בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.

 


אוכל קדימה אוכל!

3 ארוחות ביום; ארוחות בוקר במלון, בופה עשיר, ארוחות צהריים בפיקניק, בחיק הטבע, במסעדות מקומיות או בבתי המקומיים, וארוחות ערב במלון או במסעדה סמוכה. תוכלו לשדרג את סטנדרט המזון עם חבילת "שירות מלא" ולקבל חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול ולסיים את יום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.

 

 


איפה נישן?

במהלך הטיול נתארח במלונות 4-3 כוכבים, ברמת תיירות טובה, מרביתם באזורים הכפריים של גיאורגיה. נישן בטביליסי, בקוריאני ובגודאורי, במיקומים מעולים ליציאה למסלולי הרכיבה.

 


 

המחיר כולל:

 • טיסות, הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים.
 • הטסת אופניים.
 • 5 לילות במלונות טובים בחדרים זוגיים, בהתאם למפורט בתוכנית או במלונות ברמה מקבילה.*במקרה של מספר רוכבים אי זוגי, יצטרף אחד הרוכבים לחדר שלישייה או יוסיף תשלום עבור חדר יחיד
 • דמי הרישום ע"ס 500 ₪.
 • מדריך מקומי דובר אנגלית מצוות המדריכים של "בוץ" בגיאורגיה.
 • העברות - הסעות משדה התעופה למלון וחזרה, והעברות בהתאם לתוכנית המצורפת.
 • כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, מבוקר יום 2 ועד צהריים יום 8. בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה, בהתאם למפורט בתוכנית.
 • ליווי ותמיכה טכנית על ידי צוות "בוץ" גיאורגיה. 
 • כניסה לאתרים המופיעים בתכנית הטיול. 

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • העברות וכניסות לאתרים אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • טיפים לנותני שירות.
 • ארוחות שאינן כלולות במחיר: ביום הראשון והאחרון במועדי הטיסה. הטיסה הינה טיסה ללא מזון.
 • שתייה חריפה/ קלה / חמה בארוחות.

שדרוגים ותוספות: 

 • חולצת רכיבה ממותגת של בוץ תוצרת חברת JINGA: חולצה ארוכה: 110 ₪ | חולצה קצרה: 90 ₪
 • חדר יחיד בעלות כוללת של 129$ לחבילה של 6 ימים
 • חבילת "שירות מלא" הכוללת מדריך ישראלי, טיול היכרות בארץ, חולצת רכיבה ושדרוג סטנדרט המזון – פנו אלינו לפרטים מלאים