חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

גיאורגיה, 8 ימים, קרוס קאנטרי, חבילת שירות מלא (XC)

סיבות טובות לנסוע:

 

 • רכיבות מדהימות בנופים עוצרי הנשימה של הקווקאז
 • נופי ההרים- בקווקאז יש 10 פסגות גבוהות יותר מהפסגה הכי גבוהה באלפים
 • מסלול ייחודי לבוץ המשלב בין הקווקאז הנמוך, הקווקאז הגבוה ומה שבינהם
 • אוכל גיאורגי משובח! מסעדות טובות ואירוח בבתים של מקומיים. פשוט להתענג מאוכל גיאורגי משובח.
 • פגישות פנים אל פנים עם אנשי הקווקאז המרתקים, החיים בהרים הגבוהים באירופה
 • 3 ימים בלב הקווקאז הגבוה, למרגלות הר הקזבק
 • סיורים עירוניים מודרכים בגורי, עירו של סטאלין, ובטביליסי בירת גיאורגיה
 • ביקור בכנסיית השילוש הקדוש של טסמינדה סמבה ובמבצר אנאנורי
 • מסיבת סיום במסעדה עם מוזיקה וריקודים גיאורגיים מסורתיים. בקיצור- חאפלה גרוזינית מתובלת ביין כמיטב המסורת!
 • רכיבות ביערות העשב של הקאווקז הנמוך, בין אגמים וליד הסוסים.
 • רכיבות ואירוח אלפיני באתרי הסקי המפורסמים של גיאורגיה, גובארי ובקוראני.
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב – טביליסי (Tbilisi) 

נצא בטיסת ערב לטביליסי, נגיע בשעת לילה וניסע ישירות למלון.


יום 2: מטביליסי אל דרך המשי

 טביליסי  (Tbilisi) - אופליציחה (Uplitsiche)- בקוריאני Bakuriani)). רכיבה: מאגם נברדזבי Navardezavi)) – אופליציחה (Uplitsiche).

לאחר ארוחת הבוקר נצא מערבה אל דרך המשי. את רכיבת החימום למסע נערוך על הגבעות בין הקווקאז הגבוה לקווקאז הנמוך, במסלול אשר מתחיל ברכיבה מאגם נברדזבי, בין פרחים ושדות ומסתיים בעיר המערות אופליציחה. תחילתו של היום בטיפוס אל שלוחת סכין, עליה נרכוב מול נוף פנורמי, דרך שבילים וסינגלים היורדים במהירות אל האוכפים הצרים. לאחר כשעתיים רכיבה, נגלוש בירידה מהנה בין סלעי חול שזכו לכינוי "מואב'שווילי" (רכיבה על סלעי אבן חול בסגנון מואב), כן, זו אותה אחיזה מדהימה של סלעי מואב. נרד אל העיירה אופליציחה אשר על גדת הנהר.

על הגבעה שוכנת "עיר המערות", עיר חצובה בסלע בת 3000 שנה. את יום הרכיבה נקנח בסיור רגלי בין המערות. מכאן נצא בנסיעה אל עיירת הסקי באקוריאני (Bakuriani) בלב הקווקאז הנמוך.

*יום זה הוא יום חימום ומעבר לקווקאז, לוח הזמנים  אינו מאפשר רכיבה ארוכה יותר.

מסלול: מרחק 25-20 ק"מ, טיפוס מצטבר 500-250 מ', ירידה מצטברת 750-650 מ'.


יום 3: הקווקאז הנמוך – אגמים ונופי ההרים 

 בקוריאני Bakuriani)) - טבצקורי (Tabatskuri)- בקוריאני Bakuriani))

לאחר ארוחת הבוקר נעלה על מיניבוס שייקח אותנו דרך שבילים מתפתלים ויפים אל מרומי הקווקאז הנמוך. נפרוק את אופנינו בפס תשעת המעיינות, בגובה 2450 מ'. הרכיבה היום היא על שבילי הקווקאז, ברום של 2000 מטרים ויותר מעל לפני הים. נתחיל את היום על הפלאטו הגדול של הקווקאז בדרך אל אגם טבצקורי (Tabatskuri Lake). על שפת האגם נעצור לארוחת צהריים אל מול מי הטורקיז. מהאגם נרכוב חזרה לבקוריאני.

מסלול: מרחק 50-35 ק"מ, טיפוס מצטבר  1000-600 מ', ירידה מצטברת  1700-1300 מ'.


יום 4: מהקווקאז הנמוך לקווקאז הגבוה (Great caucasus)

 

בקוריאני (Bakuriani) – בורג'ומי (Borjomi) – גורי (Gori) – גודאורי (Gudauri)

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נעלה על אופנינו ונצא לרכיבה מרהיבה אל הכפר מיטרבי (Mitarbi). השביל יורד מבקוריאני אל בתי הכפר היפה, הפרוס על מורדות ההרים, בלב עמק צר ותלול. מכאן ממשיך השביל לאורכו של נהר שוצף. נרכוב אל קניון צר ועמוק, כאשר סביב יערות העד הצפופים המכסים את מדרונות הקווקאז הנמוך. טיפוס קצר יביא אותנו לפאתי בורג'ומי, מכאן נרד בשביל נסתר אל מעיין מים חמים לרחצה וארוחת צהריים (פיקניק). נמשיך ברכיבה קלה לאורכו של הנהר עד לעיירה בורג'ומי. בשעת צהריים נעמיס את אופנינו על הרכב וניסע לעיר גורי (Gori), עיר הולדתו של סטאלין. בהתאם לזמן העומד לרשותנו נערוך סיור רגלי קצר בעיר, במהלכו נבקר בחצר המוזיאון לזכרו של סטאלין, נראה את הבית בו נולד ואת קרון הרכבת שלו. לקראת ערב נגיע אל עיירת הסקי גודאורי אשר בלב הרי הקווקאז הגבוה.

מסלול: מרחק 35-30 ק"מ, טיפוס מצטבר כ- 300 מ', ירידה מצטברת כ - 900 מ'. 


יום 5: הקווקאז הגבוה – עמק סנו (Sno) – הר הצ'אוחבי  (Chauchebi)

גודאורי (Gudauri) – סנו (Sno) – דג'וטה (Djuta) – קזבגי (Khazbegi)

מהעיירה גודאורי נצא בנסיעה לעמק סנו. נעצור בדרך לתצפית נוף באנדרטת "הידידות הרוסית", ונמשיך בנסיעה לפתחו של העמק האדיר של סנו. נעלה על אופנינו ונרכוב דרך העמק, כשקירות ההרים הניצבים מצדי העמק נותנים למקום אנרגיה מיוחדת. תוסיפו לנוף הדרמטי את מגדלי השמירה העתיקים, אשר מבצבצים במרכזי הכפרים ואת הנהר השוצף, והרי לכם תפאורה מושלמת ליום רכיבה קווקאזי מהנה. בקצה העמק, לאחר עליה תלולה, נגיע לכפר דג'וטה. כאן, היכן שהדרך נגמרת, ניתן לאופניים לנוח מעט ונעלה רגלית לתצפית על הר הצ'אוחבי, אשר מצוקי הגרניט שלו נישאים אל השמים ומגרדים את רף ה- 4000 מ'. לאחר ארוחת צהריים, נגלוש מטה חזרה לכפר סנו בו נלון. 

מסלול: מרחק 42-35 ק"מ, טיפוס מצטבר כ- 450 מ', ירידה מצטברת כ- 480-400 מ'.


יום 6: הפסגות הגבוהות של הקווקאז הגבוה

קזבגי (Khazbegi) – כנסיית השילוש הקדוש טסמינדה סמבה (Tseminda Sameba Trinity Church) – דריאלי (Dariali Gorge) - קזבגי

מדובר ללא ספק באחד הימים היפים והמרשימים בטיול. יום של רכיבה למרגלות הר הקזבק (Kazbek Mt.) בגובה של 5033 מ'- אחת הפסגות הגבוהות בגיאורגיה ובקווקאז בכלל. חציו הראשון של היום יהיה הזדמנות מצוינת למי שכבר עייף מרכיבה, לנוח ולהתרענן בטיול רגלי או בטיול עם ג'יפ. נטפס אל כנסיית השילוש הקדוש הנמצאת כ-450 מ' מעל לעיירה קזבגי, ממש מתחת להר הקזבק האדיר.

קטע I- נפתח את היום בחימום לאורך נהר הטרק לכפר סטפן ממנו נעלה בטיפוס לא קל, אך מספק ומהנה אל הכנסייה. למעלה ניפגש לקפה חם, נשמע מסיפורי המקום ונבקר בכנסייה המרשימה. לאחר מכן נרד דרך השבילים שביער, חזרה אל הכפר קזבגי לארוחת צהריים, אותה נסעד במסעדה מקומית. 

קטע II- לאחר ארוחת הצהריים, נצא צפונה מקזבגי לאורכו של נהר הטרק בסינגל זורם (קיימת גם אפשרות לרכיבה על הדרך הצבאית עצמה בהתאם ליכולת הקבוצה). מקזבגי נרד כ- 8 ק"מ לאורכו של קניון דריאלי. הקניון המרשים על קירותיו התלולים, מהווה למעשה את הגבול עם רוסיה. בסיום הירידה, ישנה אפשרות לטפס לתצפית נוף על קרחון דבדרקי (Devdaraki Glacier). מכאן נרד דרך האחו, חזרה לדרך הצבאית העולה לקזבגי ומשם לכפר סנו בו נלון.

מסלול: קטע I – מרחק 14 ק"מ, טיפוס מצטבר 450 מ', ירידה מצטברת 450 מ'.

קטע IIמרחק 24-16 ק"מ, טיפוס מצטבר 850-450 מ', ירידה מצטברת 850-450 מ'.


יום 7: מעבר הצלב ג'ווארי (Pass Jvari) – פסנאורי (Pasanauri)

ג'ווארי – קניון קאדה ( (Khada– פסנאורי (Passanauri)

יום פרידה מהקווקאז הגבוה. נצא בבוקר בהקפצה לג'ווארי, פס ברום 2395 מ'. נרכוב דרך שבילים צרים ומשעולי עשב אל אתר הסקי גודאורי. נרד לאורך המסלולים אל אזור המלונות, על כרי הדשא הגבוהים של הקווקאז. לאחר קטע קצר על הדרך הצבאית נגיע אל לשון הבזלת לכיוון קניון קאדה. אל הקניון הבזלתי נרד בירידה קצרה ברגל, ולאחר הפסקת קפה במעיין הפולט מי סודה, נמשיך בירידה לאורכו של הקניון אל הכפר קוושטי (Kvasheti). משם נמשיך בשבילים וסינגלים קצרים לכיוון פסנאורי, ובפאתיה נסיים את הרכיבה. אחר הצהריים נפגוש את הצוות הלוגיסטי וניסע לטביליסי. בדרך נעצור לביקור במבצר אנאנורי (Ananuri) אשר על שפת אגם ג'ינוואל (Jinvali).

את ארוחת הערב נחגוג במשתה גיאורגי משובח, עם ריקודים, שירים והמון יין כמיטב המסורת.

מסלול: 35-20 ק"מ, טיפוס מצטבר כ- 250 מ', ירידה מצטברת כ- 1450 מ'.


יום 8: טביליסי (Tbilisi) – תל אביב

יום תיירות וסיור בטביליסי (Tbilisi) ומצחטה (Mtskheta)

לאחר ארוחת בוקר נארוז את אופנינו וניקח לנו זמן חופשי לסיור בשוק העירוני התוסס. נחזור לארוחת צהריים בעיר, אחריה נצא לסיור רגלי מודרך בעיר הבירה של הרפובליקה של גיאורגיה. נבקר בבית הכנסת, בכנסיות, בבית המרחץ הטורקי ובשווקים הססגוניים של העיר. אחר הצהריים נהנה מזמן חופשי לקניות ושוטטות בעיר. לקראת ערב ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה.

*יום רכיבה נוסף ביום הטיול האחרון – קבוצות שירצו להוסיף יום רכיבה יוכלו לצאת בהקפצה לראשי ההרים שמעל לטביליסי ולרכוב את מרבית היום, כשעיקר הרכיבה היא במורד דרך יערות ונופי העיר. הרכיבה תסתיים באגם הצבים שם נארוז את האופניים וניסע למלון למקלחת וארוחה אחרונה בעיר (רכיבה ביום זה היא בהתאם ללו"ז הטיסות). תחול תוספת בגין רכיבה ביום האחרון וצ'ק אאוט מאוחר- בהתאם לבקשה.

 

 


**יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח**

 


ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

 הראשונים להוציא משלחות אופניים ליעד מופלא זה. משנת 2007 חקרנו את שבילי האופניים בקווקאז בכלל ובגיאורגיה בפרט. ההדרכה מתבצעת על ידי שילוב של צוות גיאורגי מיומן שעובד איתנו מההתחלה וצוות ישראלי של "בוץ". ביחד אנחנו ממשיכים לפתח את המסלולים, להעשיר את הידע ולבנות טיולי אופניים מעולים בשבילכם! מדריך האופניים המקומי שלנו הוא אחד ממדריכי האופניים הטובים במדינה זו. היכרות עם השטח, לצד קישורים אישיים ויכולת שיחה באנגלית הופכים אותו למצרך נדיר ואיכותי בארץ הררית זו. תוסיפו לכך את חברת התיירות שהיא השותפה שלנו בגיאורגיה, אשר הינה הגדולה במדינה, מה שמאפשר לנו לטייל וליהנות בראש שקט, כאשר מסביבנו חבורה של מקצוענים שדואגת לכל צרכינו. ההדרכה בשבילים ובסינגלים של גיאורגיה היא משימה מורכבת גם למדריכי האופניים המקצוענים ביותר. אנו בטוחים כי הצוות המיומן שלנו, עם הניסיון הרב שנצבר עם השנים בהובלת טיולי אופניים בארץ מדהימה זו, יבואו לידי ביטוי בהנאה רבה בגלגול זה... אתם נהנים משדרוג החוויה ל"שירות מלא" בה מצטרף אליכם מדריך אופניים ישראלי מצוות "בוץ". המדריך הישראלי ינהל את הטיול בקשר רציף מול החברה בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטקיה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.

 


אוכל קדימה אוכל!

3 ארוחות ביום; ארוחות בוקר במלון, בופה עשיר, ארוחות צהריים בפיקניק, בחיק הטבע, במסעדות מקומיות או בבתי המקומיים, וארוחות ערב בשריות במלון. שדרגתם את סטנדרט המזון עם חבילת "שירות מלא" בה תקבלו חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול ותסיימו את יום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.

 


איפה נישן?

במהלך הטיול נתארח במלונות 4-3 כוכבים, ברמת תיירות טובה, מרביתם באזורים הכפריים של גיאורגיה. נישן בטביליסי, באקוריאני, בגודאורי ובסנו, במיקומים מעולים ליציאה למסלולי הרכיבה.

28.7-5.8.19 טיול נשים בהדרכת: נועה לוריה

המחיר כולל: 

 • טיסות סדירות, הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים.
 • הטסת אופניים.
 • 7 לילות במלונות טובים בחדרים זוגיים, בהתאם למפורט בתוכנית או במלונות ברמה מקבילה. *במקרה של מספר רוכבים אי זוגי, יצטרף אחד הרוכבים לחדר שלישייה או יוסיף תשלום עבור חדר יחיד
 • דמי רישום ע"ס 500 ₪.
 • מדריך מקומי דובר אנגלית מצוות המדריכים של "בוץ" בגיאורגיה.
 • העברות - הסעות משדה התעופה למלון וחזרה, והעברות בהתאם לתוכנית המצורפת.
 • כניסה לאתרים המופיעים בתוכנית הטיול. 

ייחודי לחבילת "שירות מלא":

 • רכיבת הכנה עם המדריך הישראלי טרם היציאה לטיול והתאמת התוכנית לקבוצה באופן המיטבי.
 • סטנדרט מזון משודרג - כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה, בהתאם למפורט בתוכנית. במהלך הרכיבה נשדרג עם חטיפי אנרגיה ופירות, הפסקות קפה תוך כדי הטיול וסיום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.
 • מנהל טיול ישראלי, מדריך אופניים מצוות "בוץ" ישראל שידאג ללוות אתכם לאורך כל ימי הטיול. 
 • ליווי ותמיכה טכנית במהלך הטיול. 
 • הסעות במהלך ימי הרכיבה כדי להגיע למסלולים הטובים ביותר בהתאם לתוכנית. 
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב ומיתוג של בוץ הרפתקאות. 

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • העברות וכניסות לאתרים אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • טיפים לנותני שירות.
 • ארוחות שאינן כלולות במחיר: ביום הראשון והאחרון במועדי הטיסה או בסמוך לה. הטיסה הינה טיסה ללא מזון.
 • שתייה חריפה/ קלה / חמה בארוחות.

שדרוגים ותוספות:

 • חדר יחיד בעלות כוללת של 189$ לחבילה של 8 ימים.