חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

יואב לביא

 

כשהוא מגיח ממשרדי ההי טק לאל השטח, יואב מביא איתו את האנרגיה החיובית והאהבה למרחבים הפתוחים, וזה מדבק ומעורר ובעיקר מהנה לרכב אחרי רוכב שלא בוחל ברכיבות אפיק חוצות מדבר, לצד סיבובים קצרים ומהירים בבן שמן. הסממן הברור ביותר שלו הוא המצלמה שתמיד איתו לחוגת מהגודל הסביר, אם תראו אותו שוכב, זוחל, או סתם מתפלש בשיח, זה בטח  כדי לתפוס את הפריים הנכון. אם זאת זריחה או שקיעה פוטוגניות, נוף פנורמי או רוכבי אקסטרים שמפליאים בביצועיהם – יואב נמצא שם ומתעד את כל היופי הזה מהמבט הייחודי שלו. כשיואב מדריך אתכם בד"כ נולד גם אלבום פצצה ואיזו הדפסת קנבס, ככה זה כשרוכבים עם צלם על.

כשהוא מגיח ממשרדי ההיי-טק אל השטח, יואב מביא איתו את האנרגיה החיובית והאהבה למרחבים הפתוחים, וזה מדבק ומעורר. מהנה ביותר לרכוב אחרי רוכב שלא בוחל ברכיבות אפיק חוצות מדבר, לצד סיבובים קצרים ומהירים בבן שמן.
הסממן הברור ביותר שלו הוא המצלמה שתמיד איתו וחורגת מהגודל הסביר. אם תראו אותו שוכב, זוחל, או סתם מתפלש בשיח, זה בטח כדי לתפוס את הפריים הנכון.
בין אם זו זריחה או שקיעה פוטוגניות, נוף פנורמי או רוכבי אקסטרים שמפליאים בביצועיהם – יואב נמצא שם ומתעד את כל היופי הזה מהמבט הייחודי שלו. כשיואב מדריך אתכם בד"כ נולד גם אלבום פצצה ואיזו הדפסת קנבס. ככה זה כשרוכבים עם צלם על.

 

בולגריה 7 ימים, שירות מלא (XC)
29/06/2020
7 ימים
מחיר מלא : 1050€

הרשמה ליחידים לתוכנית
בולגריה 7 ימים, שירות מלא (XC)
07/09/2020
7 ימים
מחיר מלא : 1050€

הרשמה ליחידים לתוכנית

טיולים מומלצים:

סלובניה 8 ימים, ש.מלא (XC)
בולגריה 7 ימים, ש.מלא (XC)
שמונה ימים באוסטריה החל מ-995€