צבי ניר, משלחת ליפן, מאי 2017

המסע ליפן היה חויה נהדרת, השילוב של היסטוריה תרבות אוכל ומסלולי אופניים מרהיבים הינו שיא של טיול. תודה לניסים ולפול על ההדרכה ועל החויה התרבותית.

חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

משלחת אופניים ליפן – 12 ימים של הרפתקה בעולם אחר

נסים צוק-רן, מדריך וראש המשלחת כותב על יפן:
לפני כמה שנים חרשתי עם משפחתי את יפן והתאהבנו באנשים, בתרבות, בנקיון המטורף ובנופים המקסימים משובצי המקדשים הצבעוניים. כרוכב אופנים שרוט, העיניים חיפשו את המסלול המושלם ואיך יראה כאן טיול אופניים. מאז, תרבות אופני ההרים החלה להתפתח באיטיות תוך שימור המסורת של טיפוח היערות ונופי הזן המושלמים. בשנת 2017 החלטתי שזהו זה, מתכננים ויוצאים למשלחת ליפן וכך היה במאי 2017 יצאה המשלחת הראשונה באביב ובאוקטובר יצאה משלחת הסתיו בשלכת המקסימה. לאור הצלחת שתי המשלחות הקודמות, אנחנו בדרך למשלחת הבאה בסתיו 2018 שנחשבת לעונה המועדפת לרכיבת אופנים. שלכת מדהימה ועונה יבשה יחסית.
התכנית כוללת את הסינגלים היפים ביותר באלפים היפנים ומשלבת את אתרי התרבות המרכזיים. במסגרת ההתמחות שלי בתרבויות עתיקות למדתי גם על התפתחות תרבות הזן בודהיזם, לכן נכללו אתרים שבהם נחווה את התרבות היפנית כמה שניתן, כולל הסברים מעניינים.
אז, מעבר לסינגלים מטורפים נטייל בטוקיו השוקקת, נרכוב מול הר הפוג'י, נטבול באונסנים (Onsen 温泉) מים חמים בטבע ונתפעל מהמקדשים המיוחדים ביותר בעולם!😊

קרא עוד

טיולים מומלצים:

Paganella, דולומיטים המערביים, ש.מקומי
סלובקיה 8 ימים, ש.מקומי (XC)
רומניה, 5 ימים, ש.מקומי (AM)