חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

כתבות

מרוקו, מאי 2018

23 מאי, 2018 מאת: ערן פוביצר מה אתם חושבים על מרוקו?
עבור הרבה אנשים מרוקו זה מדבר סהרה שהכל מלא חול. אז קבלו את מרוקו האמיתית ששליש משטחה הם הרים! רכס הרי האטלס על שום מה?
כן על שמו של אטלס אחד מארבעה בנים של האלים היווניים לאפטוס וקלימנה. לאחר שנחלה משפחתו תבוסה במלחמתה מול זאוס קיבל אטלס עונש לשאת את כדור הארץ על כפתיו והוגלה ל"קצה העולם" שבימים ההם היה מערב הים התיכון.

מידע נוסף...

אופני הרים- מי? מתי? ולמה?

29 אוגוסט, 2017 המאמר נכתב על ידי בוץ הרפקתאות על אופניים אופני כביש כבר היו קיימים לפחות ארבעים שנה עד שיום אחד בחור בשם ג'ו בריז ממארין קאונטי בקליפורניה החליט שנמאס לו לנפח צמיגים כדי לרכב בשבילי ההר האהוב עליו.
מידע נוסף...

לחזור לרכוב כמו ילד - כיצד להתחיל?

9 אפריל, 2017 המאמר נכתב בשיתוף "יסודות": בית הספר לאופני הרים, הדרכת אופניים הזיכרונות שלכם מגיל חמש על אופניים עם גלגלי עזר ואבא רץ אחריכם (בהיסטריה קלה) בחצר בוודאי מעלים חיוך, אבל מה שאתם באמת מתרפקים עליו זו אותה תחושה משכרת של תעופה באוויר כשהרוח נושבת בשיערכם ואתם כל כך נהנים מהמהירות ממש שנייה לפני שנתקלתם בפינה של הפרגולה...
אז איך עושים זאת שוב? איך עולים על האופניים ומתחילים לרכוב (והפעם בלי גלגלי העזר). אז הנה מדריך קצר שאנו מקווים שיעזור לכם להגיע לשם.
מידע נוסף...

איך לרכוב נכון בשטח?

9 אפריל, 2017 המאמר נכתב בשיתוף "יסודות": בית הספר לאופני הרים, הדרכת אופניים רכיבת שטח דורשת מספר דגשים חשובים על מנת להפיק ממנה את המרב. הנה תמצית של מה שחשוב לדעת...
לא צריך הרים בשביל לרכוב על אופניי הרים. כל שביל לבן שהוא אינו כביש נחשב בקטגוריה של רכיבת שטח. במידה וכן נתקלתם בגבעה, העלייה תפצה אתכם בהעצמת הכוח בשרירי הרגליים והירידה תפצה אתכם בנוף משכר חושים. אז נכון שרכיבת שטח טומנת בחובה הנאה בלתי מבוטלת, אך כדי להפיק ממנה את המרב כדאי לדעת מספר נקודות טכניות חשובות:
מידע נוסף...

כיצד לבחור את מאמן הרכיבה הנכון?

9 אפריל, 2017 לירז שחר אתם רוכבים מנוסים, מבינים בתזונה ובאנטומיה, מכירים את הגוף שלכם מצוין ויודעים בדיוק מה המטרות הספורטיביות שלכם. אתם אוהבים לרכוב, לא רק ברמת העממי אלא גם להתחרות מדי פעם ולבדוק את גבולות קצה היכולת שלכם. אז בשביל מה אתם צריכים מאמן?
מידע נוסף...