חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

כתבות

תיירות אופניים: "מי בכלל חשב פעם לרכוב במרוקו?"

28 נובמבר, 2018 כתב: דני בורשבסקי מתוך: Shvoong אם בעבר "חופשות אקטיביות" של ישראלים בחו"ל הסתפקו ברכיבת טורינג במקומות נוחים באירופה, היום זה כבר התפתח לטיולי אקסטרים לטנזניה ומרוקו באופני שטח, ועשרות יעדים לכל סוג של טיול אופניים, לכל סוג של רוכב...
מידע נוסף...

פאגנלה- אנדורו בארומה איטלקית

25 נובמבר, 2018 כתב: אריק פלדמן ן צילום: חברי צוות Bike.il, יח"צ Dolomiti Paganella Bike חופשת צוות 2018- אתגר האנדורו של BIKE.IL.
בלייד ראנר, פיטר פן, איזי ריידר, ואפוקליפסה עכשיו נשמעים כמו רשימת צפייה של סרטי קולנוע קלאסיים למי שגדל בשנות ה-80/ 90, אבל במקום להתחבט איזה סרט לראות קודם, מצאנו את עצמנו ביוני האחרון עומדים מול מפה ענקית של פאגנלה בייק פארק באיטליה ומתחבטים עם איזה שביל מתחילים את יום הרכיבה בחופשה השנתית של צוות Bike.il.

מידע נוסף...

מרוקו, מאי 2018

23 מאי, 2018 מאת: ערן פוביצר מה אתם חושבים על מרוקו?
עבור הרבה אנשים מרוקו זה מדבר סהרה שהכל מלא חול. אז קבלו את מרוקו האמיתית ששליש משטחה הם הרים! רכס הרי האטלס על שום מה?
כן על שמו של אטלס אחד מארבעה בנים של האלים היווניים לאפטוס וקלימנה. לאחר שנחלה משפחתו תבוסה במלחמתה מול זאוס קיבל אטלס עונש לשאת את כדור הארץ על כפתיו והוגלה ל"קצה העולם" שבימים ההם היה מערב הים התיכון.

מידע נוסף...

אופני הרים- מי? מתי? ולמה?

29 אוגוסט, 2017 המאמר נכתב על ידי בוץ הרפקתאות על אופניים אופני כביש כבר היו קיימים לפחות ארבעים שנה עד שיום אחד בחור בשם ג'ו בריז ממארין קאונטי בקליפורניה החליט שנמאס לו לנפח צמיגים כדי לרכב בשבילי ההר האהוב עליו.
מידע נוסף...

לחזור לרכוב כמו ילד - כיצד להתחיל?

9 אפריל, 2017 המאמר נכתב בשיתוף "יסודות": בית הספר לאופני הרים, הדרכת אופניים הזיכרונות שלכם מגיל חמש על אופניים עם גלגלי עזר ואבא רץ אחריכם (בהיסטריה קלה) בחצר בוודאי מעלים חיוך, אבל מה שאתם באמת מתרפקים עליו זו אותה תחושה משכרת של תעופה באוויר כשהרוח נושבת בשיערכם ואתם כל כך נהנים מהמהירות ממש שנייה לפני שנתקלתם בפינה של הפרגולה...
אז איך עושים זאת שוב? איך עולים על האופניים ומתחילים לרכוב (והפעם בלי גלגלי העזר). אז הנה מדריך קצר שאנו מקווים שיעזור לכם להגיע לשם.
מידע נוסף...