חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

חו"ל

אוסטריה בקנדס נמוך. טיול טורינג לאורך הדנובה.

טייל, כתב וצילם: אורי ניצן בוץ הרפתקאות על אופניים, המתמחה בטיולי אופניים בארץ ובחו״ל, חברה לאשת טורס (חברת האם של בוץ), המתמחה בטיולים מאורגנים, על מנת להנגיש את תחום הטורינג באופניים לקהל הישראלי.
"...יום אחרי הבחירות, עוד לפני שנספרו קולות החיילים, הימאים והמעטפות הכפולות, עשיתי את דרכי לנתב״ג יחד עם קבוצה קטנה ואיכותית של עיתונאי תיירות וספורט. המטרה: טיול אופניים בסגנון טורינג לאורך הדנובה. אין כמו קצת אסקפיזם בשביל להתאושש מתקופת בחירות מלחיצה וסוערת..."
מידע נוסף...

תיירות אופניים: "מי בכלל חשב פעם לרכוב במרוקו?"

כתב: דני בורשבסקי מתוך: Shvoong אם בעבר "חופשות אקטיביות" של ישראלים בחו"ל הסתפקו ברכיבת טורינג במקומות נוחים באירופה, היום זה כבר התפתח לטיולי אקסטרים לטנזניה ומרוקו באופני שטח, ועשרות יעדים לכל סוג של טיול אופניים, לכל סוג של רוכב...
מידע נוסף...

פאגנלה- אנדורו בארומה איטלקית

כתב: אריק פלדמן ן צילום: חברי צוות Bike.il, יח"צ Dolomiti Paganella Bike חופשת צוות 2018- אתגר האנדורו של BIKE.IL.
בלייד ראנר, פיטר פן, איזי ריידר, ואפוקליפסה עכשיו נשמעים כמו רשימת צפייה של סרטי קולנוע קלאסיים למי שגדל בשנות ה-80/ 90, אבל במקום להתחבט איזה סרט לראות קודם, מצאנו את עצמנו ביוני האחרון עומדים מול מפה ענקית של פאגנלה בייק פארק באיטליה ומתחבטים עם איזה שביל מתחילים את יום הרכיבה בחופשה השנתית של צוות Bike.il.

מידע נוסף...

מרוקו, מאי 2018

מאת: ערן פוביצר מה אתם חושבים על מרוקו?
עבור הרבה אנשים מרוקו זה מדבר סהרה שהכל מלא חול. אז קבלו את מרוקו האמיתית ששליש משטחה הם הרים! רכס הרי האטלס על שום מה?
כן על שמו של אטלס אחד מארבעה בנים של האלים היווניים לאפטוס וקלימנה. לאחר שנחלה משפחתו תבוסה במלחמתה מול זאוס קיבל אטלס עונש לשאת את כדור הארץ על כפתיו והוגלה ל"קצה העולם" שבימים ההם היה מערב הים התיכון.

מידע נוסף...

אתיופיה הארץ המבטיחה | לרכוב בין טבע אנושי לבין תופעות טבע עוצמתיות

מאת: ערן פוביצר הרומן האישי שלי עם אתיופיה החל בשנת 1983 , בלילה חשאי של הטסת יהודי אתיופיה לישראל ב"מבצע משה" , כנראה זכרון משמעותי החזיר אותי לכאן, הפעם לטיול אופניים משולב ומדהים בשלהי שנת 2014.
הכל החל כאשר התקשר אלי בקיץ לודויג אברהם, חבר ותיק לרכיבה עוד משנת 1987. לודויג סיפר לי על תוכניתו להוציא משלחת לטיול באתיופיה הכולל סיבוב בחלק הצפוני של המדינה ומדבר המלח דנאקיל. לקח לי בדיוק יומיים להחליט שזו הזדמנות פז לחוות את המדינה העצומה והמדהימה הזו.

מידע נוסף...

תמונות וחוויות ממחנה אימונים באוסטריה של בוץ-הוט-אפיק-ישראל

גיא חלמיש קבוצה מובחרת יצאה במשלחת ראשונה למשהו שיהפוך לטקס קייצי קבוע: מחנה האימונים של בוץ הרפתקאות עם Hot Epic Israel – בהובלה והדרכה של גל צחור, ועם פיטר- המדריך המקומי של בוץ מה Bike Academy.
למה מובחרת? כי נאלצנו לרדוף אחרי כמה מהתותחים של CCC – גל עצמו, עידית שוב, השפירא'ז (רז ועומר), לוגאסי ועוד כמה רוכבים שגלגליהם האחוריים חמקמקים במיוחד…
יש להניח שבפעמים הבאות הקבוצות יתגוונו יותר, אולם הפעם היתה זו קבוצה אפיקיסטית הומוגנית למדי, או לפחות ככה נהנינו להשלות את עצמנו, רוכבי המאסף שמאחור…


מידע נוסף...

רכיבה כשרה במקדוניה היפה

אילן שחם MBA ישראל ינואר 2013 מקדוניה,מדינה קטנה וגאה בבלקן,לשעבר ממדינות יגוסלביה.
מוקפת ביוון,אלבניה, בולגריה,סופיה ובקוסובו.
אמנם אין לה חוף ים,אבל המדינה הקטנה מתהדרת בכמה אגמים גדולים ויפים,באתר נופש ובשרשראות הרים ארוכות המתנשאות לגבהים של יותר מ 2000 מטרים.בקיצור יש מהיכן לגלוש!

בלה איטליה!

ארנון שדמי MBA ישראל מאי 2012 יום חמים במילאנו, אני שרוע על דשא רחב, נשען בגבי על עץ דולב עצום שנמצא ליד האגם הקטן בפארקו סמפיונה ( Parco Sempione ), למרגלות טירת מילאנו האדירה. בחיוך מאיר עיניים אני מתבונן באנשי מילאנו הלבושים בקפידה: גברים במכנסי שלושה רבעים בצד בחורות המשתזפות בביקיני זעיר. לצדי חברתי הטובה בירה מורטי ( Moreti ), עלי העץ מצילים עליי מפני שמש, רוח נעימה נושבת, אף שכבר אוגוסט, והאווירה חגיגית מתמיד.

מידע נוסף...

המגדלים של מחוז סוואנטי

אילן שחם MBA ישראל מרס 2012 נופים מרהיבים, תרבות מרתקת וחוויות מופלאות קיבלו את פניו של איש המסלולים שלנו אילן שחם במחוז סוואנטי שבגיאורגיה
מידע נוסף...

חלום אלפיני חופשת רכיבה באוסטריה

ניסים צוק-רן MBA ישראל יולי 2011 ברכיבות הבוקר ביער בן שמן התחילו להישמע לחשושים, הקיץ בפתח וטרם בחרנו איפה רוכבים השנה! רעיונות נזרקו לאוויר, למרות שכבר יצאנו למגוון גדול מאוד של יעדי רכיבה בחול, בסגנונות שונים ומשונים, כגון: מסעות אפיק חוצי פירנאים, טיולי גיאו-סייקל בבולגריה וגיאורגיה וטיולי כוכב עם הרבה סינגלים ורכבלים, תמיד ישנה התרגשות בבחירת יעד חדש לרכיבה.
מידע נוסף...

בולגריה על שני גלגלים

מתוך: אתר הטיולים go travel. כתב: אדר שדמי. לא כל יום יכולים רוכבי ארצנו החמה והמיוזעת לרכב בסינגלים ארוכים, למרגלות הרים נישאים ופסגות מושלגות, בין נהרות שוצפים, בנוף עצי מחט זקופי קומה או במעבה יער מלבלב בגווני ירוק. את כל הדברים הללו, ועוד, מצאתי בבולגריה.

הרפתקה בגיאורגיה חלק א'

כתב: שאול כהן, מתוך: גיליון דצמבר 2008, "מגזין אופניים". "אם יש תור אחד שאני שמח לעמוד בו זה התור בשדה התעופה.
יש משהו מרגש ומיוחד באוויר הממוזג של הטרמינל....
לעמוד בתור שכזה עם ארגז הקרטון ובתוכו האופניים שלי זה שדרוג רציני..."

הרפתקה בגיאורגיה חלק ב'

כתב: שאול כהן, מתוך: אתר מגזין "אופניים". היום השלישי, טיפוס להר צ'אוחבי:
"אנו יוצאים ברכיבה מהעיירה קזבגי כשכל ציודנו מועמס על המשאית.
עם בוקר נפרדנו משרונה ומבני ביתה שהיו לנו בימים האחרונים כבית.
מנופפים לשלום לשכנים ברחוב ולבעלי החנויות שכבר מכירים אותנו..."

Ride On The WIld Side- גיאורגיה: מסע אל הלא נודע

כתבה: אורית ברנע, מתוך: גיליון דצמבר 2007, Mountain Bike Action ישראל. "מדינה פשוט אין מילים..." המשפט הזה בליווי כמה תמונות נוף עוצרות נשימה ועוד מספר תמונות של רוכבים בנופים דומים נצרבו במוחי...
אורית ברנע השתתפה במשלחת הראשונה לגיאורגיה באוגוסט 2007.

מסע בדרך הגברים הטובים חלק א'

מתוך: גיליון אוקטובר 2008, Mountain Bike Action ישראל. השנה היא 1244 לספירה, צבאות הכנסייה הרומית בגאליה, היא צרפת, חמושים ומצוידים, יוצאים לקרב אחרון.
צבא רב כחול אשר על שפת הים ניצב שורות שורות בשדות שמדרום לטולוז...

מסע בדרך הגברים הטובים חלק ב'

מתוך: גיליון אוקטובר 2008, Mountain Bike Action ישראל. אנו רוכבים בדרך הקטרים מזה שלושה ימים.
טיפוס ממוצע של כ– 1,500 מטרים ביום, בשבילי הרים וסינגלים.
טיפסנו מכיוון מישור טולוז, דרך הפירנאים הנמוכים, אל גבול מחוז אריאג'- Ariege , הוא גבול צרפת-ספרד-אנדורה, בו נישא הרכס הגבוה (כ - 3,200 מטרים) של הפירנאים.

גלויות מבולגריה

מתוך: גליון אוקטובר 2007, מגזין "אופניים". כתבה: אורית ברנע. התחנה הראשונה במסע לבולגריה עוברת דווקא אי שם במדבר... ראשית חודש אפריל, שעת דמדומים, רכב ה-4X4 מפלס את דרכו לחניון הלילה בנחל חווה.
אנחנו בדרכנו לטיול האופניים המדברי האחרון של העונה, מה שמצד אחד גורם לי אושר ומצד שני גורם לדכדוך.
השיחה מתגלגלת לאפשרויות לטיולי אופניים בקיץ בחו"ל...

הפירנאים אתגרי זה הכי

מתוך: גיליון אוגוסט 2007, Mountain Bike Action ישראל. כתב: ודים לינצקי. "דברים קשים נעשים מהר. הבלתי אפשרי לוקח קצת יותר זמן"; דוד בן-גוריון
אצל רוב האנשים הנורמליים צמד המילים "חופשה" ו"חוץ לארץ" מתקשר למנוחה, פינוק, אוכל טוב ושאר הנאות החיים.
כשסיפרתי לקולגה בעבודה שאני בדרך לחופשת אופניים בחו"ל, לא היה לו ברור איך מקשרים חופשה ואופניים...

אנדורה זמן אוויר

ארנון שדמי MBA ישראל מרץ 2009 רעיון של חופשת רכיבה באנדורה התחיל להתבשל לפני קצת יותר משנה.
שלא כמו רעיונות אחרים שמתפרצים מיד לכדי ממשות ובניגוד גמור לאופייה האגרסיבי והבלתי מתפשר של הרכיבה, הרעיון פשוט זחל לו באיטיות מרגיזה.
שנת 2008 הייתה טובה עבורי, טובה מאוד! חורף מלא רכיבות מדבר חזקות, אביב פורח של סינגלים ביערות, מיר"ב, בן שמן, חרובית, פארק קנדה וקיץ עשיר ברכיבות אירופיות, מחציית הפירנאים במערב ועד הרי הקווקז במזרח.
לאורך כל אלו אנדורה נשארה לה ברקע, מאיימת לדעוך ולהיעלם לה אל ארץ התוכניות הבלתי מתממשות. אב
מידע נוסף...

שבוע מטורף בפנינת הבלקן

אסף מזרחי מגזין אופניים שלושה ימים לפני הטיסה אני מבקר אצל אבי, תוך שיחה הוא מספר לי על הסבתא רבא שלו שנולדה בעיר בשם מונסטיר איי שם בבלקן. כך, מצאתי את עצמי מול האינטרנט בניסיון להתחקות אחר העיר. והנה, גיליתי שהעיר מונסטיר היא בעצם ביטולה אשר במקדוניה, שם היה מרכז יהודי גדול של יוצאי ספרד. לפתע הנסיעה למדינה שעד לפני כמה ימים לא ידעתי אפילו למקם אותה במפה הפכה למעין טיול שורשים קטן ואישי. כשסיפרתי לאדר שדמי הבעלים של "בוץ הרפתקאות" הסתבר לי שאביו של קובי ישי נולד בביטולה. בן רגע הכנת מסלולי אופניים במקדוניה
מידע נוסף...

הצעות לטיולי אופניים בחו"ל-בוץ

כלכליסט בוץ מציעה 3 סוגי טיולים:
מסע אופניים(שבוע עד 10 ימים)שרוכבים בו מנקודה לנקודה(40-100 ק"מ ביום)
טיולי גיאוסייקלינג (חמישה ימים עד שבוע) שבהם רוכבים (30-60 ק"מ ביום)באיזורים שונים במדינה ומתניידים גם בכלי רכב.
חופשת אופניים(ארבעה ימים עד שבוע)שבמהלכה מתבייתים במלון אחד ויוצאים לטיולי רכיבה(10-70 ק"מ ביום)
הטיולים נערכים ממאי עד אוקטובר למגוון רחב של יעדים:צרפת,ספרד,איטליה,אוסטריה,בולגריה,גיאורגיה,מקדוניה ועוד..
חובבי אתגרים יכולים להצטרף למשלחות רכיבה (8-20 ימים)ליעדים אקזוטיים

טיפים למסע חוצה פירנאים

צביקה תלם הכנה

אני מניח שרובכם או כולכם לא חוויתם טיול בהרים באירופה. זה לא דומה בכלום למה שיש בארץ. לכן מציע שלפחות פעם אחת תעשו את העלייה לחרמון, או ממסעדת דגי דפנה, או מהפניה שמאלה לכיוון החרמון ( מצד ימין יש מסעדה), גם על כביש.
מניח שחלק מכם, כמוני, יש לנו כרס קטנה או בינונית. מאחר ויש עוד כחודשיים, מציע כי תעשו מאמץ להוריד 5-8 ק"ג. זה יוסיף לכם המון כוח ואויר, ותאמינו לי זה חשוב ביותר.
הרבה אימונים עד המסע. במקומות קשים בארץ, לערוך מסלולים של 30 ק"מ. אתם הולכים לקראת "מסע" ו
מידע נוסף...