חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

מאמרים

איך אתם מעדיפים את רכיבת האופניים שלכם?

אופניים הם כבר מזמן לא רק זוג גלגלים ובוודאי שלא בז'אנר אופני ההרים.
בשנים האחרונות חלה עליה חדה בהתעניינות לגבי אופני הרים.
איך תדעו אילו אופניים לקנות? זה מתחיל עוד הרבה קודם ומאוד תלוי בסגנון הרכיבה האהוב עליכם.
ארנון שדמי - מנכ"ל 'בוץ הרפתקאות על אופניים' עושה לכם סדר עם סגנון.

מידע נוסף...

3/10 סוכות 2012 -"מסע חוצה עמק"

3/10 סוכות 2012 מסע חוצה עמק בסימן "הירדן נהר של שלום"
מידע נוסף...

לחזור לרכוב כמו ילד - כיצד להתחיל?

המאמר נכתב בשיתוף "יסודות": בית הספר לאופני הרים, הדרכת אופניים הזיכרונות שלכם מגיל חמש על אופניים עם גלגלי עזר ואבא רץ אחריכם (בהיסטריה קלה) בחצר בוודאי מעלים חיוך, אבל מה שאתם באמת מתרפקים עליו זו אותה תחושה משכרת של תעופה באוויר כשהרוח נושבת בשיערכם ואתם כל כך נהנים מהמהירות ממש שנייה לפני שנתקלתם בפינה של הפרגולה...
אז איך עושים זאת שוב? איך עולים על האופניים ומתחילים לרכוב (והפעם בלי גלגלי העזר). אז הנה מדריך קצר שאנו מקווים שיעזור לכם להגיע לשם.
מידע נוסף...

איך לרכוב נכון בשטח?

המאמר נכתב בשיתוף "יסודות": בית הספר לאופני הרים, הדרכת אופניים רכיבת שטח דורשת מספר דגשים חשובים על מנת להפיק ממנה את המרב. הנה תמצית של מה שחשוב לדעת...
לא צריך הרים בשביל לרכוב על אופניי הרים. כל שביל לבן שהוא אינו כביש נחשב בקטגוריה של רכיבת שטח. במידה וכן נתקלתם בגבעה, העלייה תפצה אתכם בהעצמת הכוח בשרירי הרגליים והירידה תפצה אתכם בנוף משכר חושים. אז נכון שרכיבת שטח טומנת בחובה הנאה בלתי מבוטלת, אך כדי להפיק ממנה את המרב כדאי לדעת מספר נקודות טכניות חשובות:
מידע נוסף...

אופני הרים- מי? מתי? ולמה?

המאמר נכתב על ידי בוץ הרפקתאות על אופניים אופני כביש כבר היו קיימים לפחות ארבעים שנה עד שיום אחד בחור בשם ג'ו בריז ממארין קאונטי בקליפורניה החליט שנמאס לו לנפח צמיגים כדי לרכב בשבילי ההר האהוב עליו.
מידע נוסף...

אופניים - איך הכול התחיל?

לירז שחר המצאת האופניים, על אף נוכחותם תפוצתם ושימושם בחברה האנושית, עטויה במסתורין. לא ניתן להצביע על דמות היסטורית ספציפית שאחראית להמצאתם. עם זאת, בהחלט ניתן לומר שהאופניים הראשונים החלו לצוץ בתחילת המאה ה- 19.
מידע נוסף...

כיצד לבחור את מאמן הרכיבה הנכון?

לירז שחר אתם רוכבים מנוסים, מבינים בתזונה ובאנטומיה, מכירים את הגוף שלכם מצוין ויודעים בדיוק מה המטרות הספורטיביות שלכם. אתם אוהבים לרכוב, לא רק ברמת העממי אלא גם להתחרות מדי פעם ולבדוק את גבולות קצה היכולת שלכם. אז בשביל מה אתם צריכים מאמן?
מידע נוסף...