חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
Expand
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות

התנאים המפורטים במסמך זה תקפים לכל המבקרים באתר שלנו, בעמוד הפייסבוק שלנו, האינסטגרם שלנו ובניוזלטר המדוור על ידינו ללא יוצא מהכלל (להלן "המבקרים", "מבקרי האתר", "הגולשים", "גולשי האתר", "המשתמשים", "משתמשי האתר", "מבקרי הפייסבוק", "מקבלי הניוזלטר", "מבקרי האינסטגרם").

בעת גלישה באתר ו\או ברשתות החברתיות ושימוש באפשרויות השונות הקיימות בו או ביצוע כל פעולה באתר ו\או ברשתות החברתיות, באופן עצמאי או באופן אוטומטי דרך מערכת צד שלישי את/ה מאשר/ת את תוכנו ותקפותו של מסמך זה.

במידה ואינך מסכים לאחד או יותר מהתנאים המפורטים במסמך זה, הינך מתבקש/ת שלא לעשות באתר ו\או בעמודים שלנו ברשתות החברתיות כל שימוש. יודגש כי כל הגולש באתר ו\או בעמודים שלנו ברשתות החברתיות מצהיר\ה, כי הינו מודע\ת לתנאי שימוש אלו ומקבלם במלואם, וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעל האתר ו/או מי מטעמו, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעל האתר ו/או מי מטעמו על פי תנאי שימוש אלו.

מסמך זה כתוב בחלקו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך כל החלקים בו מכוונים לשני המינים בצורה זהה.

תאריך עדכון אחרון: 16/08/2018 (להלן "תאריך העדכון האחרון של התנאים")

סעיף 1. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לבעל האתר ומהווים קניין רוחני בלעדי של בעל האתר, ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מבעל האתר.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

סעיף 2. איסוף מידע

 1.1 אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מבצע הרשמה, משתתף בתחרות. המידע שנאסף כולל את שמך המלא, כתובת מגורים, כתובת האי מייל מספר הטלפון.

בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע אנונימי מהדפדפן שלך, כולל כתובת ה- IP שלך ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות.

1.2 אנו אוספים מידע אנונימי על המבקרים באתר לצורך הפעלתו ולצורך ניטור התנועה באתר ושיפור החוויה לגולשים, וכן לצורך הפעלת מערכות אחרות הקשורות לאתר ולפעילות בעל האתר, בין השאר מערכות פרסומיות.

מידע זה לעולם לא יכלול פרטים מזהים עליך כגון שם, כתובת דוא"ל, מספר טלפון, וכו'.

מידע זה עשוי לכלול פרטים כגון היום והשעה בה הגולש מבקר באתר, פרטים על מערכת ההפעלה בה הגולש משתמש, העמודים באתר בהם ביקר הגולש, ועוד.

סעיף 3. שימוש במידע

כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:

להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך, לספק תוכן שיווקי מותאם אישית, לשפר את האתר שלנו, לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך, ליצור איתך קשר באמצעו אי מייל.

 סעיף 4. פרטיות מסחר אלקטרוני

אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר ו\או ברשתות החברתיות. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר או יינתן לאף צד ג' מכל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע שהעברתו היא חלק אינטגרלי מניהול משא ומתן ו\או מטיפול בהזמנה ו\או ביצוע עסקה, כגון אישור עסקת אשראי או משלוח בדואר.

סעיף 5. העברת מידע לצד שלישי

אנחנו לא מוכרים, סוחרים או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו ו\או הרשתות החברתיות, ו\או בביצוע העסקים שלנו. למרות האמור לעיל, מובהר בזה כי מידע אנונימי, שאינו אישי, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.

 סעיף 6. שימוש בקבצי עוגיות (cookies)

כדי לאפשר את חוויית השימוש הטובה ביותר באתר, ברשתות החברתיות ומערכות צד שלישי המותקנות בו, עושות שימוש בקבצי עוגיות (cookies) לצורך הפעלת האתר ולצרכי בטיחות, אופטימיזציה ושיווק. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, הם משפרים את חווית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלו\שלה. קבצי עוגיות הם קבצי טקסט שנשמרים במחשב שלך ומזהים אותך מול האתר או מערכות צד שלישי, בין השאר בכדי לאפשר לך להירשם לאתר, לקבל תמיכה או לבצע הרשמות לטיולים. השימוש בקבצי קוקי לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

באפשרותך לבטל את השימוש בקבצי עוגיות ו/או למחוק את כל קבצי העוגיות הנוכחיים במחשב שלך, בהתאם לדרכים הקבועות בדפדפן האינטרנט בו את/ה גולש/ת.

סעיף 7. שליחת אימיילים והודעות

כחלק מפעילותך באתר כגולש רשום, את/ה עשוי לקבל אימיילים אוטומטיים או ידניים אשר ישלחו אליך מהאתר ו/או ממפעיל האתר או מי מטעמו מסיבות שונות – בד"כ בעקבות פעולה שביצעת באתר כמו מילוי טופס או ביצוע הרשמה לטיול. לדוגמא: לאחר מילוי טופס באתר ישלח אלייך אימייל תודה. לאחר הרשמה ישלח אלייך דוא"ל אישור ו/או דוא"ל עם חשבונית מס-קבלה.

מערכות אחרות המותקנות באתר עשויות לשלוח לך אימיילים מסיבות שאינן מפורטות במסמך זה, וכן אנו עשויים להוסיף בעתיד מערכות שונות ו/או הודעות חדשות שישלחו לגולשים באתר מסיבות שאינן מפורטות במסמך זה.

מלבד הפעלת האתר, מפעיל בעל האתר גם רשימת דיוור בדוא"ל (רשימת ניוזלטר), אליה יכולים להצטרף הגולשים לפי בחירתם דרך האתר או דרך מקום אחר. אנחנו משתמשים בכתובת האי מייל שסיפקת לנו כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על יעדים וכדומה. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אי מיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אי מייל. יובהר כי התנאים שבמסמך זה לא מתייחסים לרשימת דיוור זו ואינם תקפים לגביה.

סעיף 9. הסכמה

באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.