חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

מידע כללי


הנחיות כלליות ליוצאים לחו"ל

לנוחיותכם, ריכזנו מידע והמלצות לקראת הנסיעה.
מטרתו של מידע זה, המושתת על ניסיון של שנים בהובלת מסעות אופניים לחו"ל, לסייע לכם בהכנות.

אנו ממליצים להקדיש מספר דקות לקריאה וביצוע ההמלצות.

הכנה ואריזת האופניים שלכם לטיול

מכיר\ה את ההרגשה הזאת שנחתת בחו"ל, פרקת את האופניים מהאריזה וההילוכים קפצו... או לא עבדו.... ופתאום גם גילית חלק שבור! אז לא עוד! חברת BS ONLINE פתרונות אריזה איכותיים ושינוע אופניים לחו"ל מציעה לנו מארזים ייעודים לכך, לא עוד קרטונים רכים ומתבלים או חלופות אריזה לא יעילות, הם ידאגו לך להובלה יעילה ונוחה לאורך כל הדרך.
אחרי שמצאנו איך לטוס לחופשה בחו"ל עם אריזה איכותית לאופניים האהובים עלינו, נעבור לתהליך הכנת האופניים. אותו יש להתחיל כשלושה שבועות מראש, כדי שבשבוע שלפני הנסיעה, האופניים יהיו מוכנים פיקס!

השכרות אופניים בחו"ל

רוכבי בוץ שלום,

לנוחיותכם ריכזנו עבורכם את תנאי השכרת האופניים ביעדים השונים שלנו, כולל קישורים לטפסי הרשמה ביעדים הרלוונטים לכך.

חופשה מהנה !

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח הראל

רשימת ציוד מומלצת

רשימת הציוד המומלצת על-ידי בוץ, לחופשת רכיבה בחו"ל.

תדריך בטיחות ליוצאים בשירות מקומי

רוכבים יקרים, אנא עברו על הוראות הבטיחות.
אופניים = סיכון. מטרת העל שלנו היא לחזור הביתה בשלום!
לכן, חשוב מאוד לשמור ולהקפיד על כללי הבטיחות על מנת למנוע פציעות ונזקים לגוף ולרכוש.

מידע כללי על אוסטריה

אוסטריה, ארץ הולדתו של "ילד הפלא" וולפגנג אמדאוס מוצארט נמצאת במרכז אירופה. בצפון היא גובלת עם גרמניה וצ'כיה, במזרח סלובקיה והונגריה, בדרום סלובניה ואיטליה, ובמערב שווייץ וליכטנשטיין. בירת אוסטריה הינה וינה ובה מתגוררים כ-2 מיליון תושבים.

מידע כללי על איטליה

הרפובליקה האיטלקית היא מדינה בדרום אירופה, הכוללת למעלה מ-20 איים; מהגדולים שבהם סיציליה וסרדיניה. מצפון היא תחומה על ידי הרי האלפים, שם היא גובלת בצרפת, בשווייץ, באוסטריה ובסלובניה. בצפון-מרכז המדינה נמצאת המדינה הזעירה סן מרינו, ובמרכז המדינה בתוך העיר רומא, נמצאת קריית הוותיקן. בשל צורתה הגאוגרפית מכנים אותה גם "ארץ המגף". בירתה של איטליה היא רומא, והיא גם העיר הגדולה ביותר.

מידע כללי על בולגריה

בולגריה נמצאת בחצי האי הבלקני (מזרח אירופה) וגובלת עם רומניה בצפון, הים השחור במזרח, יוון ותורכיה בדרום וסרביה במערב. לאורך גבולה הצפוני של המדינה עובר תוואי הדנובה ובמזרחה היא גובלת בים השחור. בבולגריה שני רכסי הרים מרכזיים- הרי הבלקן והרודופי. בירת בולגריה הינה סופיה (בבולגרית: София) ובה מתגוררים כ- 1,263,328 מיליון תושבים.

מידע כללי על גיאורגיה

גיאורגיה (המוכרת בישראל גם כגרוזיה) נמצאת באירואסיה, בעבר הקווקאז לחופו המזרחי של הים השחור. למדינה גבולות עם רוסיה מצפון, עם אזרבייג'ן במזרח, עם ארמניה וטורקיה בדרום, ובמערבה הים השחור. אפשר למצוא בגיאורגיה שילוב עדין בין ישן לחדש, בין מודרני לעתיק, בין נופים בתוליים למרכזי קניות סואנים, שילוב ההופך את הביקור למיוחד ואף בלתי נשכח. בירת גיאורגיה הינה טביליסי ומספר תושביה הינו כ-1,101,100 מיליון תושבים המתפרשים על גבי 350 קמ"ר.

מידע כללי על יוון

יוון שוכנת בדרום-מזרח אירופה, בקצה הדרומי של חבל הבלקן לחוף הים התיכון . יש בה כ-3,000 איים, והיא גובלת בצפון עם בולגריה, אלבניה ומקדוניה, במזרח עם טורקיה והים האגאי, במערב עם הים היוני ובדרום עם הים התיכון. בירת יוון היא אתונה, ומתגוררים בה כ- 664,000 תושבים.

מידע כללי על מקדוניה

מקדוניה שוכנת בדרום מזרח אירופה וגובלת בדרום עם יוון, עם אלבניה במערב, סרביה וקוסובו בצפון ובולגריה במזרח. מקדוניה היא אחת המדינות שנוצרו מתוך פירוק הרפובליקה היוגוסלבית והינה עצמאית משנת 1991. הארץ עשירה בהרים, אגמים, יערות וכפרים ציוריים. בירת מקדוניה הינה סקופיה Скопје) במקדונית) ומונה 506 אלף תושבים.

מידע כללי על מרוקו

ממלכת מרוקו היא מדינה בשלטון מונרכי בקצה הצפון-מערבי של יבשת אפריקה. מצפון היא גובלת בים התיכון, ספרד ובמצר גיברלטר. במערבה באוקיינוס האטלנטי, במזרחה באלג'יריה ובדרומה בסהרה המערבית, אשר נמצאת בשליטת מרוקו מאז שנות ה-70. בירת מרוקו היא העיר רבאט, אף שהעיר הגדולה והחשובה ביותר היא קזבלנקה.

מידע כללי על סלובניה

רפובליקת סלובניה (בסלובניתRepublika Slovenija ) היא רפובליקה בדרום- מרכז אירופה. המדינה גובלת באיטליה במערב, באוסטריה בצפון, בים האדריאטי בדרום- מערב, בקרואטיה בדרום ובמזרח ובהונגריה בצפון- מזרח. בצפון מערב המדינה נמצא רכס האלפים היוליאניים, המהווה חלק משרשרת הרי האלפים. ברכס זה נמצא ההר הגבוה במדינה, הר טריגלב ("הר שלושת הראשים"), המתנשא לגובה של 2,864 מ', ומופיע גם בסמלה ודגלה של סלובניה.

מידע כללי על רומניה

רומניה היא ארץ הולדתו של הרוזן האיום ולאד צפש (דרקולה). שוכנת בדרום-מזרח אירופה. גובלת עם אוקרינה ומולדובה בצפון, הונגריה במערב, סרביה ובולגריה בדרום והים השחור במזרח. בירתה של רומניה הינה בוקרשט המכילה כ-1.9 מיליון תושבים.