חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

מידע כללי על אוסטריה


אוסטריה, ארץ הולדתו של "ילד הפלא" וולפגנג אמדאוס מוצארט נמצאת במרכז אירופה. בצפון היא גובלת עם גרמניה וצ'כיה, במזרח סלובקיה והונגריה, בדרום סלובניה ואיטליה, ובמערב שווייץ וליכטנשטיין. בירת אוסטריה הינה וינה ובה מתגוררים כ-2 מיליון תושבים.

פני השטח: אורכה של אוסטריה ממערב למזרח הוא 560 קילומטר, ורוחבה מצפון לדרום הוא 280 קילומטר. אוסטריה ברובה היא מדינה הררית, רק כ-32% משטחה היא בגובה הנמוך מ-500 מטרים מעל הים. רכס הרי האלפים מתנשא במערב ובמרכז המדינה ומהווה כ-62% משטחה. ההר הגבוה ביותר במדינה הוא הגרוסגלוקנר שמתהדר ב-3,797 מטרים גובה מעל פני הים, ונמצא ברכס הוהה טאורן.

שפה: השפה הרשמית בכל חלקי המדינה היא גרמנית. באזורים שונים של המדינה דוברים גם את השפות: סלובנית, קרואטית והונגרית (כל אחת היא שפה רשמית שנייה באזור אחר).

אוכלוסייה: כ-8 מיליון תושבים.

דת: רוב האוכלוסייה (70%) הינם נוצרים קתולים, 5% נוצרים פרוטסטנטים ו 4.66% מוסלמים.

מטבע: אירו. הקוד המסחרי הינו EUR.

אקלים: באוסטריה אקלים יבשתי-ממוזג, באזור האלפים קר יותר ובחורף יורדים שלגים רבים.

העברות משדה התעופה במינכן

ההעברות משדה התעופה של מינכן (גרמניה) למלון בקירכברג יבוצעו על ידי חברת Four Seasons

  • למפת הגעה להסעה דרך טרמינל 1 לחץ כאן
  • למפת הגעה להסעה דרך טרמינל 2 לחץ כאן

מעבר גבולות ושהייה: החופשה באוסטריה אינה מצריכה ויזת שהייה והכניסה לגבולות המדינה תבוצע ע"י דרכון ישראלי (בתקופה זו ניתן לנוע בין כל מדינות האיחוד האירופי). עם זאת, זמן השהייה לתייר מוגבל לעד 90 יום סה"כ.

חיבור מכשירי חשמל: השקעים באוסטריה מספקים מתח של 230 וולט ובתדירות 50 הרץ בדיוק כמו השקעים בישראל. עם זאת צורת החיבור שונה משלנו ובמידה ולמכשירכם תקע המכיל יותר מ-2 פינים (כלומר כולל פין הארקה) יש להצטייד במתאם.