צביקה, פירנאים, יוני 2012

לניסים, 

תתגמדנה המילים ותקצר היריעה להביע לך מילות הערכה.
על תשומת הלב האישית והחמה שהענקת לכול אחד ואחד מאיתנו, על ההתחשבות בכל פרט, על ההכנה (מדהימה), ההכוונה (אין כמוך), השליטה בפרטי פרטים עד לקטן שבהם, הסובלנות והטיפול (חכם ניסים), אשר כפי שידענו ולא שיערנו שכך נקבל ואף יותר.
על המסירות בה טיפלת בנו כל העת עם יחס אישי וסבלנות האין קץ. יש בך מכל המידות והתכונות אשר בטוחים אנו כי בגללן כולם אוהבים וימשיכו לאהוב אותך וליהנות במחיצתך.
לא חסכת במאמץ ועבודה הראויה לכול מחמאה (והן כה רבות) ואנו מרגישים היטב את התוצאה.
אם נביע לך תודה וברכה היא ודאי לא תקיף את מלוא ההערכה, אבל דע לך כי כך אנו מרגישים, בכנות.
זכות גדולה הייתה לנו להכיר אותך וליהנות מאישיותך.

תודה רבה, והרבה בריאות ואושר לך ולמשפחתך !
וחוץ מזה - היה טיול נהדר, מקסים, אקסטרים.
תודות לצוות "בוץ" אשר הוציאו אותנו ונתנו לנו את החוויה המרטיטה.

 
מכול הלב,
אריה, חיים, יונתן, שמוליק וצביקה.

חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

מסעות אופניים בפירנאים

רכס הפירנאים הוא מן המופלאים שברכסי העולם. 700 ק"מ אורכו מן האוקיינוס האטלנטי לים התיכון, וכ-200 ק"מ רוחבו מן העמקים של דרום צרפת אל הרמות שבצפון ספרד. בעוד שבצידו הספרדי של הרכס נמתחות שרשראות הרים ארוכות אל פנים חצי האי האיברי, צידו הצרפתי מתנפץ באחת אל המישורים של טולוז. לפני מאה שנה נכנס לראשונה מרוץ האופניים האגדי של הטור דה פראנס (La tour De france) והניח את אבן הפינה למסעות האופניים האגדיים שחוצים את הפירנאים. מאז ועד היום נבנו מסלולים בעמל רב, וטונות של זיעה ניגרו בעליות המונומנטיות של הרכס הנפלא. אם לחצות את ההרים לרוחב ברכיבת שטח הירואית מצרפת אל אנדורה ולספרד, תוך התמדה ברכיבה רצופה יום אחרי יום, שעה אחר שעה, ואם לחצות את ההרים לאורכם מחבל הבסקים במערב אל הרי קטלוניה במזרח, רכיבה בפירנאים היא תמיד חוויה של עוצמה. לכן אנו חוזרים לחצות את הרכס בשטח וברכיבת כביש, שנה אחר שנה. Trans Pyrenees עם בוץ זאת חוויה של החיים ורכיבה עם המון עוצמה.

טיולים מומלצים:

חופשה בקירכברג
Panchia, דולומיטים איטלקיים, ש.מקומי
רומניה 7 ימים, ש.מקומי (XC)