אדית גלבלום, מקדוניה XC, יולי 2014

 אח איזה בוץ נפלא שהיה לנו במקדוניה!
תודה לבוץ על שבוע רכיבה מושלם של הנאה וכיף במקדוניה היפה.
הארגון הנהדר, שהוכיח חשיבה על כל פרט - קטן כגדול - צוות נפלא - וזו ההזדמנות להודות לניסים על חלקו העצום בהנאה והכיף שזכינו להם בשבוע הזה.
האווירה הנהדרת שהיתה בקבוצה ללא ספק הינה גם הודות ליכולתו לנצח על מקהלה מגוונת תוך גילוי אחריות ומסירות והכל בחיוך בנעימות ובקסם בלתי נדלים. וכמובן, איך אפשר בלי מילים חמות לצוות המקומי המופלא, איבן וסאשה, שביחד עם נסים דאגו שהשבוע הזה יהיה לא פחות ממושלם.פינה חמה נוספת שמורה לעמי, שעזר וסייע ותרם רבות להצלחת הטיול.

תודה לכם, אין ספק שהבוץ הזה יהפך לחלק מהתפריט שלי :-)
אדית

 

מרוקו, מאי 2018

מה אתם חושבים על מרוקו? עבור הרבה אנשים מרוקו זה מדבר סהרה שהכל מלא חול. אז קבלו את מרוקו האמיתית ששליש משטחה הם הרים! רכס הרי האטלס על שום מה? כן על שמו של אטלס אחד מארבעה בנים של האלים היווניים לאפטוס וקלימנה. לאחר שנחלה משפחתו תבוסה במלחמתה מול זאוס קיבל אטלס עונש לשאת את כדור הארץ על כפתיו והוגלה ל"קצה העולם" שבימים ההם היה מערב הים התיכון.

מאת: ערן פוביצר

חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

טיול אופניים במקדוניה

רוצה לרכוב ביעד חדש ומרגש מבית בוץ? טיול גיאו-סייקל במקדוניה זה הדבר האמיתי – רכיבת אופניים בארץ הררית, שבילים חוצי הרים ורכסים, יערות ענק ושפע של אתגר וריגוש. מקדוניה היא עבורנו אהבה ממבט ראשון, ארץ מרתקת ולא מוכרת, יעד חושני, חדשני והרפתקני מצד אחד, אולם מזמין ומפנק מצד שני, בקיצור זהו מקום מושלם לטיול רכיבה. כמו תמיד בטיולי בוץ, גם במקדוניה בנינו מגוון מסלולים: החל במסלול XC (קרוס קאונטרי) רגוע ועד לטיול AM (אול-מאונטיין) אגרסיבי. הטיול במקדוניה משלב באופן מושלם רכיבה בפארקים הלאומיים המרהיבים, עטורי נוף הרים רמים אשר פסגותיהם עולות לגבהים של 2,500 מטרים ויותר, עם הנאה ופינוקים בעיירות ובכפרים התיירותיים והתוססים שלמרגלות ההרים.

קרא עוד

טיולים מומלצים:

שמונה ימים באוסטריה החל מ-995€
סלובניה 8 ימים, ש.מקומי (AM)
סלובקיה 8 ימים, ש.מקומי (XC)