זורי נוביץ', מקדוניה XC, יולי 2014

לירן וצוות בוץ שלום,

לפני יומיים חזרנו מטיול במקדוניה בניצוחו של ניסים.
לאור המצב יצאתי עם הרבה חששות, גם ממה שקורה בארץ (תקופת "צוק איתן" י.ש.), גם מזה שיצאנו עם מדריך שלא פגשנו, אני באופן אישי (טיול ראשון שלי...) גם מרמת הרכיבה שלי.
החששות התחילו להתפוגג עם המייל שניסים שלח לפני הנסיעה, מייל שהוא הרבה מעבר לרכיבה על אופניים.
הקבוצה שניסים קיבל להוביל היתה במגוון גילאים ובמגוון רמות רכיבה. הרגישות וההתבוננות של ניסים על הקבוצה הביאו אותו לעמק שווה כזה שכולם היו מרוצים.
ניסים לא הסתפק בהובלת הקבוצה, הוא גם עודד אך לא לחץ, עזר אך לא העיק, פתר בעיות ותקלות ברגישות ובנחישות, היה בכל מקום שנזקקו לו.
גם בנושאי התיאוריה של הרכיבה הוא לא חסך מאיתנו ואין מי שלא למד משהו חדש על טכניקה כזו או אחרת. שלא לדבר על הידע הכללי וההסברים אותם זכינו לקבל במקומות בהם ביקרנו.
למרות שעמי לא היה "בתפקיד" הוא סייע רבות לניסים, והוסיף מהידע המקצועי והכללי שלו.

הטיול היה מוצלח מאוד גם בזכות הצוות המקדוני בראשותו של סאשה "האיום" הכל יכול ואיוון שהרגיש את הקבוצה וקבע קצב ומסלולים שהתאימו לכולם.

למרות שאתם בוודאי יודעים, אומר זאת כאן, ניסים הוא נכס לטיולי בוץ, תשמרו עליו!

תודה על הטיול הנפלא, מחכה כבר לטיול הבא,

שיהיה סוף שבוע שקט ורגוע,

זורי נוביץ'

מרוקו, מאי 2018

מה אתם חושבים על מרוקו? עבור הרבה אנשים מרוקו זה מדבר סהרה שהכל מלא חול. אז קבלו את מרוקו האמיתית ששליש משטחה הם הרים! רכס הרי האטלס על שום מה? כן על שמו של אטלס אחד מארבעה בנים של האלים היווניים לאפטוס וקלימנה. לאחר שנחלה משפחתו תבוסה במלחמתה מול זאוס קיבל אטלס עונש לשאת את כדור הארץ על כפתיו והוגלה ל"קצה העולם" שבימים ההם היה מערב הים התיכון.

מאת: ערן פוביצר

חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

טיול אופניים במקדוניה

רוצה לרכוב ביעד חדש ומרגש מבית בוץ? טיול גיאו-סייקל במקדוניה זה הדבר האמיתי – רכיבת אופניים בארץ הררית, שבילים חוצי הרים ורכסים, יערות ענק ושפע של אתגר וריגוש. מקדוניה היא עבורנו אהבה ממבט ראשון, ארץ מרתקת ולא מוכרת, יעד חושני, חדשני והרפתקני מצד אחד, אולם מזמין ומפנק מצד שני, בקיצור זהו מקום מושלם לטיול רכיבה. כמו תמיד בטיולי בוץ, גם במקדוניה בנינו מגוון מסלולים: החל במסלול XC (קרוס קאונטרי) רגוע ועד לטיול AM (אול-מאונטיין) אגרסיבי. הטיול במקדוניה משלב באופן מושלם רכיבה בפארקים הלאומיים המרהיבים, עטורי נוף הרים רמים אשר פסגותיהם עולות לגבהים של 2,500 מטרים ויותר, עם הנאה ופינוקים בעיירות ובכפרים התיירותיים והתוססים שלמרגלות ההרים.

קרא עוד

טיולים מומלצים:

סלובקיה 8 ימים, ש.מקומי (XC)
סלובקיה 8 ימים, ש.מקומי (XC)
שבוע מוזל בבולגריה - חופשת כוכב, לקבוצות