חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

מקרא אייקונים

מקרא אייקונים

אנו בבוץ יצרנו עבורכם אייקונים שיהפכו את השיטוט שלכם באתר ליותר נוח ומובן.
על מנת להבין באמת מה המשמעות של כל אייקון, קראו דף זה, ואם עדיין יש לכם שאלות, אל תהססו לפנות אלינו.
תודה, צוות בוץ.

אתר בוץ מאפשר לכם לחפש את הטיולים והחופשות המתאימים לסגנון הרכיבה שלכם.
להלן פירוט סגנונות הרכיבה שבאתר והגדרתם:

 

הנוסע העצמאי

 שיטת הנוסע העצמאי מאפשרת לנסוע ליעדים נבחרים מתי ועם מי שאתה בוחר. המומחים של בוץ יארגנו עבורך טיסות, העברות, לינות והדרכה של מדריכים מקומיים. אתה תוכל לבחור לאן נוסעים, עם מי ולכמה ימים. אנו בבוץ "נתפור" חבילה באורך, במחיר ובסגנון שהכי מתאימים לך.

 

משלחת

 משלחת רכיבה: משלחות הרכיבה יוצאות לאזורים בהם ככל הידוע לנו איש לא רכב מעולם. מטרות המשלחת הן לחפש שבילי רכיבה ומעברים בין ההרים. לצד הרכיבה באזור לא ידוע ובעל עוצמות אדירות, משלחת היא הזדמנות להכיר חברים למשימה ולחיים. המשלחות של בוץ הן חוד החנית של רוכבי האופניים ההרפתקנים ביותר שמוכנים להתמודד עם קשיים רבים למען רכיבה במקום בו גלגל אדם לא דרך.

 

 סגנון All Mountain

רכיבת AM היא השילוב של כל העולמות, מחד טיול על אופניים הכולל עליות, שבילים ונופים, מאידך רכיבה טכנית הכוללת סינגלים טכניים ואתגריים, דרופים, שבילים צרים וצפופים ביער, קטעי רכיבה ללא שביל על כרי דשא משופעים וכמובן גם אפשרות לקפיצות ונגיעה באקסטרים. בטיולי ה-AM של בוץ משולבים לעיתים רכבלים, הקפצות ברכבים למקומות גבוהים ומסלולים שמאבדים גובה רב, פשוט כי ככה אנחנו אוהבים. הבדלי הרמות במסלולים מתאפיינים קודם כל בכישורים הטכניים של הרוכב, זאת לצד יכולת פיזית לעמוד במאמצים.

 

סגנון Cross Country

 רכיבת XC היא הבסיס לטיול אופני הרים. מסלולים הכוללים דרכי נוף, שבילי יער ולעיתים אף סינגלים זורמים. טיול שנוגע בטבע, בנוף ובאנשים. הרכיבה בטיולי ה-XC בדרך כלל רגועה ונעימה, אולם כוללת עליות, ירידות ותוואי שטח משתנים. מסלולי ה-XC הם באורכים והפרשי גבהים משתנים בהתאם לרמת הרוכבים. הבדלי הרמות במסלולים מתאפיינים בעיקר ביכולות הפיזיות לטפס עליות ולגמוא מרחקים בקצבים ובהפרשי גבהים משתנים.

 

סגנון Down Hill

רוכבי DH מוזמנים לחופשות בוץ בפארקי האופניים הטובים באירופה. רכיבת DH היא רכיבה במורד בלבד, תוך מהירות גבוהה ואפשרות ל"ניקוי" אלמנטים שונים: קפיצות, סיבובים מהירים, גשרי עץ, ברמים ובעיקר המון אדרנלין. רוכבי ה-DH רוכבים רק בירידה ועולים חזרה להר בעזרת רכבלים. רכיבה זו דורשת קסדה מלאה (full-face) צביצב או חגורת לחץ ושאר מיגונים.

 

סגנון Family


בחופשות ובטיולים אלו תיהנו מרכיבה במסלולים בטוחים המתאימים לכל המשפחה, טיולים עם אפשרות לשלב פעילויות מגוונות וליהנות מחופשת אופניים משפחתית ביעדי בוץ.
חופשה משפחתית על אופניים מתאפיינת בצרכים שונים מאשר בחופשה רגילה, לכן אנו בבוץ מארגנים עבורכם חופשת אופניים משפחתית מושלמת המתאימה בדיוק לכל המשפחה.
ההבדלים ברמות המיומנות בחופשות נובעים בעיקר מגיל הילדים ומאורך המסלולים המתוכננים.

 

סגנון Road

כולם יודעים את ההבדלים בין רכיבת כביש לשטח, שהרי רוכבי הכביש מצוידים באופני כביש וחיים על רצועת האספלט.
מחלקת רכיבת הכביש של בוץ החלה לפעול בשנת 2010 והיא מתמחה בארגון ובהפקה של טיולי רכיבת כביש ליעדים מרתקים.
ההבדלים בין רמות המיומנות ברכיבת כביש מתמצים לכושר גופני לצד יכולות טכניות של רכיבה בפאטון ועבודה קבוצתית.

 

סגנון Epic

סגנון רכיבת שטח מתמצה בעיקר בסבולת ורכיבה למרחקים ארוכים.
האתגר הפיזי והמנטלי הוא שמניע את גומאי המרחקים.
כאן תמצאו טיולים ארוכים ומסעות החוצים רכסים מושלגים ומדבריות, אם בשבילים, בסינגלים או בדרכי היערות.
מסעות כגון: חוצה פירנאים או טיולים ארוכים באזור סוואנטי שבקווקאז הגבוה הם חלק ממסעות Epic של בוץ.
ההבדלים בין רמות המיומנות ברכיבות ה- Epic נקבעים לפי שילוב של הפרש גבהים ומרחק.
קושי פיזי וכושר סבולת הם גם חלק מהמשחק.

 

GEO CYCLE

טיול Geo Cycle הוא טיול גיאוגרפי מבית בוץ. טיולי ה-Geo Cycle הם טיולים נודדים שבהם נרכב בכל יום באזור אחר. לרוב ילוו הטיולים על ידי רכב ליווי. מדי יום, בתום הרכיבה, נתמקם במלון חדש שנבחר בקפידה על ידי בוץ. לעתים נידרש להקפצה מאזור רכיבה אחד למשנהו. ביעדים שבהם ישנו מדריך מקומי העומד בסטנדרט ההדרכה של בוץ, הוא יוביל את הטיול, ואילו על התפעול (מנהלות, תכנון וביצוע) יהיה אחראי רוכב ישראלי מצוות בוץ. היכן שמדריך מקומי אינו בנמצא, את הטיול ידריך מדריך מצוות בוץ. טיולי ה-Geo Cycle מתחלקים לשני סגנונות רכיבה: מסלול XC (קרוס קאונטרי) רגוע יותר ומסלול AM (אול מאונטיין) מאתגר וטכני.

 

חופשה - חופשת אופניים

חופשת אופניים מתאפיינת בכך שבמהלך כל ימי הרכיבה נשהה במלון אחד במיקום נוח ומפנק. בכל יום נצא לרכיבה מן המלון ונשוב אליו עם תום הרכיבה. בחופשה נהנה משלל הפינוקים שיש לעיירות האופניים שנבחרו בקפידה להציע. בד"כ ניתן לבחור את רמת הלינה, עם או בלי ספא, רכב שכור, מסעדות וארוחות ועוד מגוון שדרוגים שיהפכו את החופשה לנעימה ונוחה. במרבית חופשות האופניים ניתן לשכור אופנים. אל מרבית יעדי החופשה של בוץ ניתן לצאת בסגנון הנוסע העצמאי.

 

טיול כוכב או כוכב – ראה חופשה

 

מסע

מסע הוא חוויה בה נחצה חבל ארץ או מדינה ברכיבה בלבד. במסע נרכב (לפחות במרבית הימים) ממלון למלון תוך מינימום נסיעות ברכב. במהלך מסע נרכב בד"כ מרחק גדול בקושי בינוני עד קשה. אם במסע כביש ביוון או במסע שטח בחוצה פירנאים, החוויה והעוצמה של מסע, בו רק הפדלים מדברים על פני קילומטרים רבים היא עצומה.

אתר בוץ מאפשר לכם לבחור את הטיול המתאים לרמת המיומנות שלכם. 
בכל שאלה ניתן לפנות לצוות המומחים של בוץ שיעזור לכם להתאים את סגנון הרכיבה ורמת המיומנות הנכונים עבורכם.