חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

מרוקו, 8 ימים, שירות מלא (AM)

סיבות טובות לנסוע:

 • מסלולי Enduro משובחים, עם סינגלים שלא נגמרים ומלא אקשן.
 • פסגות האטלס הגבוה בשילוב עם אזור ספר המדבר, הנוף הכי מושלם שיכולנו לדמיין לרכיבה.
 • האנשים והתרבות המדברית – נעבור בעמקים עם נחלים זורמים, שדות ירוקים וביניהם כפרים הבנויים טיט ובוץ.
 • סוכר – תחשבו על שבוע בו כול יום אתם מקבלים את החוויה של דרך הסוכר! רק בגדול! סינגלים ארוכים, גינות סלעים, סווצ'בקים, שיפועים ומה לא.
 • אירוח מקומי, תה מתוק (מאוד) סתם על הדרך כי עברנו ליד בית של מישהו ששמח להכין לנו תה.
 • המטבח המרוקאי – טעים! ארוחות הצהריים מבושלות בשטח ומוגשות ממש על הסינגל, ארוחות הערב אותנטיות וכמובן טעימות, ובכלל, המון טעמים וריחות בשווקים שבדרך.
 • לילה במרקש, כולל סיור עירוני בעיר וביקור בשווקים הססגוניים שלה.
 • לינה משודרגת על בסיס חדרים זוגיים הכוללים מקלחת ושירותים צמודים, בחרנו את אתרי הלינה הנוחים ביותר הנמצאים על המסלולים. 6 לילות במלונות ולילה אחד במאהל חוויתי באוהלים זוגיים.
 • הקפצות – כל האמצעים לרשותנו: ג'יפים, משאיות ואפילו פרידות, העיקר שהרכיבה תהיה כמה שיותר בירידה.

 

מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

תוכנית הטיול שלנו:  


**התוכנית עלולה להשתנות בשל אילוצי טיסות ומזג אוויר 

יום 1: תל אביב – מרקש  (Marrakesh) – אימליל (Imlil)

ננחת במרקש, נערוך היכרות עם אנשי הצוות המקומיים, נעמיס את האופניים ונצא בנסיעה לאימליל (Imlil) אשר למרגלות ההר הגבוה בצפון אפריקה – הטובקאלTuobkal) ). לאחר כשעה וחצי נסיעה נגיע למלון, שם נרכיב את האופניים ונעבור על תוכנית הטיול. נתארגן לרכיבה ליום המחרת.


 

יום 2: אימליל Imlil)) – עמק אזדן (Azzaden) – ווירגאן Ouirgane))

מאימליל נרד ברכיבת חימום על הכביש עד לכפר אימי אורלנד (Imi Ourland), משם נטפס למעבר ההרים טיזי נט'אחט (Tizi N'tacht). קטע זה הינו קטע חימום של כ-15 ק"מ וכולל טיפוס של כ-700 מ', ניתן לערוך הקפצה ולהגיע ישר לסינגלים במידה והקבוצה מעדיפה. ממעבר ההרים טיזי נט'אחט בגובה 2200 מ', נרד בסינגל בשיפועים יפים, אל אימי אורלנד. מכאן, נטפס או נעלה בג'יפ לכיוון טיזי נט'אחט בחזרה. נמשיך בירידה אל עמק אזדן בשילוב של סינגלים ושבילים, ונרכוב בין כפרים מקומיים אל הנחל הזורם בתחתית הוואדי. נסיים את הרכיבה בסינגלים בין כפרים בנויים בתי בוץ ושטחים חקלאיים בעמק ווירגאן, עד למלון בעיירה אשר לשפת אגם ווירגאן .

מסלול: מרחק 45-30 ק''מ, טיפוס מצטבר 1450-600 מ', ירידה מצטברת 1550 מ'. 

 


 

יום 3: ווירגאן Ouirgane)) – אמיזמיז (Amizmiz)

נצא מהעיירה ווירגאן בהקפצה עם ג'יפ, למעלה עמק נהר נ'פיסס (N'siff). לאחר כמה קילומטרים נמשיך בדרך המתפתלת על צלע ההר, אל זגוזוונה אסיף (Assif Zaguzawne). למי שאוהב טיפוס, ניתן לרכוב בקטע זה. העליה ברובה נוחה אך כוללת מספר קטעים מאתגרים לגוף ולנפש. הדיווש שווה כל רגע, בדרך אל סינגל אשר יורד בזרימה חזרה לווירגאן. זאת ירידה מטריפה של 8 ק''מ בנופי חורש אל מול פסגות האטלס הגבוהות ומי אגם ווירגאן. לאחר ארוחת צהריים על גדת האגם נרכוב לאורכו עד הסכר. משם נטפס בסינגל התלוי מעל מעוק ערוץ נהר הנ'פיסס.(N'fiss)  לאחר כמה מאות מטרים של עליה, מתחילה הירידה על צלע ההר. הסינגל הוא אחד היפים שרכבתם בחייכם – סינגל בנוי רחב ונוח עם שיפועים וגינת סלעים ברמה בינונית, כל זה בנוף צבעוני של אדמת האטלס. נרד לכפר אוצ'פילן ( (Ouchfileneמשם נרכוב או נעשה הקפצה קצרה, בהתאם לכוח, ללינה בווירגאן.

מסלול: מרחק 52-28 ק''מ, טיפוס מצטבר 1050-350 מ', ירידה מצטברת 1150 מ'.


 

יום 4: ווירגאן Ouirgane)) – טנירט (Tnirt)

נצא ברכיבה מפאתי ווירגאן, נפתח בקטע חימום מהיר בין הכפרים, בסינגלים זורמים ובשבילים העוברים בין שדות וכרמי זיתים, ולאורך תעלות ההשקיה המעבירות מים מסדרת מעיינות. לאחר שעה קלה, נגיע לעליה ארוכה אל מישור טולקין. כהרגלנו, הג'יפ ימתין במורד העליה ויעשה הקפצה למי שפחות מתחבר לרכיבה נגד הגרוויטציה. למטפסים מובטחת חוויה של רגלים חזקות וריאות חרוכות, אך הנוף יפצה על הכל. לקראת הגעתנו לפס טיזי טולקין (Tizi Tuolkin), נעצור לארוחת צהריים משובחת אל מול נופי המישורים הגדולים של קצה האטלס. לאחר הארוחה, נמשיך בטיפוס קל עד הפס. נרכוב בסינגלים זורמים ומהנים על גבי הפלאטו הגבוה של טולקין (Tuolkin), אל מול נופי רכס אדוז (Aduz). במהרה יהפכו הקטעים הזורמים לטכניים ומאתגרים יותר. באזור מגוון שבילים, אנו נדע להתאים לכם את הטובים ביותר עבורכם. לקראת ערב נגיע לכפר טנירט (Tnirt) בו נלון את הלילה במלון מקומי נעים.

מסלול: מרחק 42-25 ק"מ, טיפוס מצטבר 1250-400 מ' (בהתאם להקפצה(, ירידה מצטברת כ- 700 מ'.  

 


 

יום 5: טנירט (Tnirt) – אימי נ'טאלה (Imi n'tala) ועמק איזנגנן Iznagnen valley)) 

נפתח את היום בירידה בין בתי הכפר טנירט. המגמה תשתנה לטיפוס קליל אשר יביא אותנו לסינגל מהיר עד לכפר אימי נ'טאלה. נתארח בכפר לכוס תה חם. מכאן, נטפס במתינות לאורך עמק אנגואל (Anguale) עד לכפר אורמאן Uoramen)). מאורמאן, הייקי בייקי Hike a bike)) של רבע שעה יביא אותנו למעבר ההרים – שווה את הטיפוס. פה מתחיל הכיף! נרד בסינגל מטריף בין ערוצים זורמים ונאות מדבר אל עמק איזנגנן (Iznagnen). נרכוב בסינגלים בין הכפרים ונהנה מרכיבה מאתגרת וחזקה בנוף מדהים. בעמק אפשרות לרכיבה על נהר יבש בסינגלי חמורים וגם 4*4 למי שעייף. בסופו של היום ניסע לאימליל.

מסלול: מרחק 47-32 ק"מ, טיפוס מצטבר 1000-700 מ', ירידה מצטברת כ- 1300 מ'.


 

יום 6: יום של פרידות למרגלות פסגת הטובקאל

לאחר שנעמיס את האופניים על גבי פרידות,  נצא לטרק רגלי אל מעבר הרים למרגלות הטובקאל. מדובר בכשעתיים צעידה במעלה ההר עם צבירת גובה של 700 מ'. מכאן, נרד מערבה אל עמק אזדן (Azzaden), ונטפס באופניים אל פס נוסף ממנו נרד בסינגל טכני חזרה לאימליל.

**יום זה הינו יום מאוד אינטנסיבי גם ברמה הפיזית וגם ברמה הטכנית ולכן לקבוצות אשר אינן "משוגעות" לדבר - אנחנו ממליצים על אפשרות ב'.

מסלול: מרחק 25-20 ק"מ, רגלי 12-7 ק"מ, טיפוס מצטבר 600-200 מ', רגלי 1200-700 מ', ירידה מצטברת 2200-1700 מ'.

 

 


 

יום 6 אפשרות ב' – גרסה קצת יותר רגועה: אימליל Imlil)) – עמק אימנאן (Imenan vally)

נצא ברכב מהמלון על כביש צדדי ונטפס בהדרגה על לב רכס הטובקאל, הגבוה בהרי צפון אפריקה. לאחר שעה קלה נעצור לתה מתוק בבקתת הרים אל מול נופי עמק אימנאן.

מכאן, נשנה מגמה לירידה על גבי שבילים וסינגלים בין כפרי עמק אימנאן. נרכוב בסינגלים בין ובתוך הכפרים, נראה את אורח החיים במקום, את מלאכות הבית והחווה. לא נשכח להתארח בבית מקומי לתה של צהריים – רגע לפני שאנחנו ממשיכים בטיפוס קצר אל מעבר הרים נוסף. ממעבר ההרים נרד בסינגל משובח לעמק אימליל. משם יש אפשרות להקפצה או רכיבה לטיזי נט'אחט (Tizi N'tacht) וירידה מדליקה על גבי סינגל מהיר לעמק אימליל.

מסלול: מרחק 40-25 ק"מ, טיפוס מצטבר 1200-300 מ', ירידה מצטברת 1500-800 מ'.


 

יום 7: מאימליל Imlil)) למעבר הרים נסתר וירידה שאינה נגמרת לעמק מרקש (Marrakesh)

 

נצא בהקפצה למעלה ההרים מעל אימליל. כביש צדדי בין כפרי בוץ וחימר, יעלה אותנו לפס במרומי רכס טיזי נ'טמדנטTizi N'tadmant) ). משם נרד בשביל 4X מהיר, אשר במהרה יהפוך לסדרת סינגלים ארוכים, שבילי הולכי רגל, שבילי פרידות או שבילי עיזים בשיפועים תלולים – יש כאן הכל ובשפע. בדרכנו נעבור בכפרים, נחצה ערוצי נחלים ובעיקר נהנה מאוד בגלגול הזה. נסיים את הרכיבה בעמק מרקש (Marrakesh) בארוחת צהריים. לאחר סיום הרכיבה ניסע אל מרקש ונתארגן במלון נוח במרכז העיר. את הערב נעביר בהליכה בכיכר המרכזית של מרקש, כיכר אל שאבאב, קניות בחנויות השוק ובארוחה מסורתית טובה לסיום המסע. 

מסלול: מרחק 27-20 ק''מ, טיפוס מצטבר 500-300 מ', ירידה מצטברת כ- 1000 מ'. 


 

יום 8: מרקש / קזבלנקה – תל אביב

הפעילות ביום זה הינה בכפוף ללוח הטיסות: אם יתאפשר נהנה מזמן חופשי בשווקי מרקש. לטסים ממרקש, נעלה לטיסת צהריים חזרה לישראל. לטסים מקזבלנקה, נצא בנסיעה של כ-3 שעות אל שדה התעופה של קזבלנקה. בערבו של היום או לפנות בוקר היום הבא ננחת בנתב"ג.


**יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח**

ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

את הטיול יוביל מדריך בכיר ומנוסה מצוות המדריכים של "בוץ", יחד עם מדריך מקומי המכיר כל שביל עיזים. החברה איתה אנו עובדים מתמחה באזור זה של האטלס ובמרוקו בכלל ומדריכה מזה שנים רוכבים מכל העולם! ההדרכה בשבילים ובסינגלים של מרוקו היא משימה מורכבת גם למדריכי האופניים המקצוענים ביותר. אנו בטוחים כי הצוות המיומן שלנו, עם הניסיון הרב שנצבר במהלך השנים בהובלת טיולי אופניים, יבואו לידי ביטוי בהרבה הנאה בגלגול הזה... אתם נהנים משדרוג החוויה ל"שירות מלא" בה מצטרף אליכם מדריך אופניים ישראלי מצוות "בוץ". המדריך הישראלי ינהל את הטיול, יהיה בקשר רציף מול החברה בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.


אוכל קדימה אוכל!

3 ארוחות ביום; ארוחות בוקר וערב נסעד במלונות או במסעדות. בחלק מהערבים יבשל עבורנו הצוות המקומי את האוכל. בארוחות הצהריים, נהנה ממעדני המטבח הצמוד. המטבח ילווה אותנו לאורכו של כל הטיול, יבשל לנו מטעמים מקומיים, יפרוס שולחנות, כיסאות ומחצלות – העיקר שיהיה לנו נוח. אתם גם נהנים משדרוג סטנדרט המזון בחבילת "שירות מלא" הכולל חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול וסיום יום הרכיבה עם בירה קרה.

 


איפה נישן?

נלון במלונות נעימים ומרכזיים בחדרים זוגיים. *יש אפשרות לחדר יחיד בתוספת תשלום

אימליל- לילות 1, 5, 6: המלונות שלנו באימליל הינם מלונות מצוינים ברמת 3 או 4 כוכבים המגישים אוכל מקומי ויוצרים אווירה אותנטית יחד עם נוחות מרבית. ווירגאן- לילות 2 ו-3:  בעיירה מספר מלונות איתם אנו משתפים פעולה. בכולם שפע של מקום, חצרות גדולות ומטופחות, בריכה וחדרים נוחים. טנירט- לילה 4: מלון הרים בכפר טנירט. רמת האירוח בסיסית, אך בהחלט מעל לממוצע באזור. המלון נעים וכפרי בחדרים זוגיים עם מקלחת ושירותים צמודים. מרקש- לילה 7: מלון 4 כוכבים הממוקם בסמיכות למרכז העיר. המלון ברמת תיירות טובה ויש בו בריכה. 

תאריך יציאה   מחיר סטטוס  
25/05/2021 8 מדריך ישראלי ומדריך מקומי מחיר מלא : 2080$

הרשמה ליחידים
07/09/2021 8 מדריך ישראלי ומדריך מקומי מחיר מלא : 2080$

הרשמה ליחידים
14/09/2021 8 זיו שטמפר מחיר מלא : 2080$

הרשמה ליחידים
21/09/2021 8 מדריך ישראלי ומדריך מקומי מחיר מלא : 2080$

הרשמה ליחידים
05/10/2021 8 מדריך ישראלי ומדריך מקומי מחיר מלא : 2080$

הרשמה ליחידים
12/10/2021 8 מדריך ישראלי ומדריך מקומי מחיר מלא : 2080$

הרשמה ליחידים

המחיר כולל: 

 • טיסות סדירות הכוללת: מיסי נמל, היטלים ומזוודה.
 • דמי רישום (ע"ס 500 ₪).
 • הובלה והדרכה של מדריך אופנים מקומי רוכב.
 • 7 לילות, מתוכם 5 לילות במלונות 3 כוכבים, לילה אחד במלון כפרי ולילה אחד בקמפינג מדוגם באוהלים זוגיים, בהתאם למפורסם בתוכנית או במלונות ברמה מקבילה.  
 • כלכלה מלאה – מארוחת הערב ביום -1 עד ארוחת בוקר ביום 8. 3 ארוחות ביום: ארוחות בוקר וערב במלון או במסעדה, ארוחות הצהריים מבושלת בשטח.
 • מים מינראליים.
 • העברת הציוד והאופניים בהתאם לתוכנית.
 • ליווי צמוד של ג'יפ לאורך המסלול כולל אפשרויות להקפצות ואיסוף כנדרש.
 • כניסה לאתרים המופיעים בתוכנית הטיול.
 • הקפצות למעברי הרים ועליה עם פרידות ביום 6, בהתאם למפורט בתוכנית הטיול.

ייחודי לחבילת "שירות מלא":

 • מנהל טיול ישראלי, מדריך אופניים מצוות "בוץ" ישראל שידאג ללוות אתכם לאורך כל ימי הטיול.
 • רכיבת הכנה עם המדריך הישראלי טרם היציאה לטיול והתאמת התוכנית לקבוצה באופן המיטבי.
 • סטנדרט מזון משודרג – בנוסף ל-3 ארוחות ביום, נשדרג במהלך הרכיבה עם חטיפי אנרגיה ופירות, הפסקות קפה תוך כדי הטיול וסיום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב ומיתוג של בוץ הרפתקאות. 

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • השכרת אופניים / הטסת אופניים (בהתאם למדיניות חברת התעופה).
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • העברות וכניסות לאתרים אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • טיפים לנותני שירות.
 • שתייה חריפה/ קלה בארוחות.

שדרוגים ותוספות: 

 • חדר יחיד בעלות כוללת של 210$ לחבילה של 7 לילות.
 • יש אפשרות להשכרת אופניים במרוקו- פנה אלינו לפרטים מלאים.