הדרדסים בסלובניה 2015

חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

סלובניה 8 ימים, שירות מלא (XC)


סיבות טובות לנסוע לסלובניה

 • הנופים של האלפים הסלובניים והאלפים הג'וליאנים.
 • 6 ימי רכיבה מרהיבים בין רכסי ההרים של סלובניה.
 • צוות המדריכים בסלובניה – ללא ספק מקצוענים.
 • מסלול רכיבה פנוראמי מרהיב הצופה אל הרכסים הגבוהים של האלפים.
 • הטבע עוצר נשימה! אגמים, נהרות והרים מושלגים, מרחבים ירוקים ושפע חיות בר.
 • פנינות טבע מהממות שכנראה לא תגיעו אליהן ללא האופניים.
 • לינה במלון שנבחר בקפידה כדי להעניק לכם חופשה מעולה.
 • SPA באתר טופולסיצ'ה (Topolsica) הידוע במעיינותיו החמים.
 • רכיבה לאורך נהר הסבינה, מהיפים שבנהרות אירופה.

 

מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

תוכנית הטיול: 

 

יום 1: תל אביב – ליובליאנה – טופולסיצ'ה (Topolsica)

נצא בטיסה אחה"צ מתל אביב לליובליאנה, בירת סלובניה. בשדה התעופה נפגוש את הצוות המקומי ונצא בנסיעה בת כשעתיים לכיוון עיירת המרפא והמעיינות החמים, טופולסיצ'ה.

*במקרה של שינויים בזמני הטיסה ניתן יהיה לרכוב ביום זה.


 

יום 2: סובב טופולסיצ'ה (Topolsica)  

 

לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא ליום רכיבה שלם על ההרים אשר סביב לנו. נשים פעמינו בירידה מתונה אל נהר הפלוריאן (Florijan), המגיע מקניון צר ועמוק שבראשו המים הנובעים ממערות קרסטיות (קבוצות חזקות יוכלו לטפס דרך הקניון אך מדובר בעליה תלולה וארוכה). לאורך הפלוריאן נרכוב עד נהר הפאקא (Paka). נמשיך ברכיבה אל מספר אגמים קטנים ויפים שנמצאים בתחתית העמק. אם יאיר לנו המזל, ברבורים לבנים מאוד אוהבים להעביר כאן את הקיץ. את היום נקנח ברכיבה חזרה לטופולסיצ'ה דרך יערות וכפרים קטנים בנוף אירופאי, כשערוצי נחלים חוצים מפעם לפעם את המסלול...

מסלול: מרחק 45-29 ק"מ, טיפוס מצטבר 950-360, ירידה מצטברת 950-360 מ'.

 

יום 3: גולטה (Golte) – טופולסיצ'ה (Topolsica)

נצא ברכיבה מהמלון אל עבר הגונדולה של אתר הסקי גולטה (Golte), שם נעלה בעזרתה לראש ההר ומשם- אין ברירה אלא לרדת! נגלוש במדרונות על עשבייה אלפינית, נהנה משבילים ביערות הצפופים והיפים של סלובניה ונתבל בקטעים קצרים של סינגלים זורמים ומהנים. לארוחת הצהריים נעצור בבקתת הרים מקומית, אחריה נמשיך במגמת ירידה על דרך פנורמית בין החוות הפזורות על מורדות ההרים, כאשר למרגלותינו ולפנינו נמתחים נופי עמק קרושקה (Krushka), הר פצ'ה (Peca) מצפון ועמק סרמינה מדרום. נסיים את היום בירידה אל טופולסיצ'ה.

מסלול: מרחק 43 ק"מ, טיפוס מצטבר 810 מ', ירידה מצטברת 1680 מ'.   


יום 4: יערות האורן של הרכס האלפיני קרוונק (Krawank) והעיירה צ'רנה (Crna)

נתחיל את היום בהקפצה בת כ-40 דקות לרכס המרכזי שמעל לעמק נהר הצ'רנה. רכיבה על דרכי יער מתונות תביא אותנו לבקתת הרים בה ניתן ליהנות מקפה חם לצד נופים מרהיבים. מהבקתה נמשיך בין יערות אורן אלפיניים, חוות, כרי דשא וכל הטוב שהאלפים יודעים להציע. לאחר שנשבע מהנוף, נתחיל בירידה ארוכה על דרכי יער וכבישים צדדיים, אל עמק נהר הצ'רנה בו שוכנת העיירה (Crna Na Koroskem), הידועה גם בתור העיירה האולימפית, מכיוון שבימי הזוהר שלה נחשבה לעיירה עם ריכוז הספורטאים האולימפים הגדול בעולם. בעיירה נהנה מארוחת צהריים ולאחריה, קבוצות שירצו יוכלו להיכנס לרכיבה במכרה תת קרקעי (בתוספת תשלום לשירות מקומי), שהוא חלק ממערכת מכרות המלח שהיוו בעבר מרכיב חשוב בכלכלה המקומית. הביקור כולל רכיבה קצרה עם קסדה ופנס כורים וביקור במוזיאון המכרות. קבוצות שלא חפצות בביקור יוכלו להמשיך לרכוב בעמק היפה. בסוף היום תחכה לנו הסעה בת כשעה, חזרה למלון.

מסלול: מרחק 50-34, טיפוס מצטבר 1300-620 מ', ירידה מצטברת 3300-1000 מ'. 

 

יום 5: מסלול פנורמי באלפים הסלובניים

 

נצא בהקפצה למעבר ההרים במרומי רכס האולשבה (Olseva), הסוגר על עמק סביינה (Savinja) מצפון. נתחיל את הרכיבה בתצפית מחווה אקולוגית אשר הינה החווה הגבוהה בסלובניה וממוקמת על הר הצופה אל רכס האלפים. נמשיך לרכיבת היכרות עם ההרים על דרך הפנורמה, אשר כשמה כן היא- מספקת הצצה אל תצפיות נוף ההרים, חוות ציוריות והמון ירוק בעיניים. לקראת סופה של הדרך נרד אל לוגרסקה דולינה (Lograska Dolina), נרכוב בתחתית העמק היפה כאשר מעל ראשינו קירות האלפים ופסגותיהם התלולות. בסופו של העמק נגיע אל המפל, אשר נחשב לגבוה במפלי סלובניה (ההגעה למפל כרוכה בהליכה בת כ-10 דקות). בסיום הרכיבה, תהייה נסיעה בת כשעה חזרה לטופולסיצ'ה.

מסלול: מרחק 72-21 ק"מ, טיפוס מצטבר  660-380מ', ירידה מצטברת 1500-900 מ'.


יום 6: נהר סביינה (Savinja)

 

נצא ברכיבה בירידה מתונה על שביל אופניים עד לנהר הסביינה. את רוב היום נעביר ברכיבה רגועה ויפה לאורכו של הנהר הגדול. ברובה של הדרך שביל האופניים סלול ומישורי, לעיתים נרכוב בתוך עיירות יפות ולצד מבני אבן וכנסיות. בדרך ניתן לעצור ולהיכנס אל פארק הפרחים הייחודי של מוזירסקי גרובה (Mozirski Grove) (אינו כלול במחיר). נמשיך לאורך הנהר מערבה, כמובן שנעצור באחת העיירות לארוחת צהריים קלה. בסוף המסלול נחזור ברכיבה למלון בטופולסיצ'ה. 

מסלול: מרחק 50-40 ק"מ, טיפוס מצטבר 700-500 מ'.


יום 7 – עמק ולוניקה (Velunjka)

נצא ישר מן המלון אל הגבעות שממזרח. נחצה את אזורי החוות והיערות האשוחים האדירים שמעטרים את שולי העמק. נרכוב על בסיס העמק אל האזורים הגבוהים יותר תוך שאנו חוצים כפרים, חוות ועיירות קטנות. נעצור לארוחת צהריים באחת החוות בדרך ונמשיך לטפס במתינות. מהאזור הגבוה של העמק, בלב האלפים (בחורף אתרי סקי פועלים באזור – הטיפוס מותנה בכושר הגופני של הקבוצה ויתכן כי לא נגיע לאזור הגבוה), מנקודה מסויימת נתחיל בגלישה על בסיס דרכי נוף ביערות אל המלון שלנו בטופולסיצ'ה.

מסלול: מרחק 50-33 ק"מ, טיפוס מצטבר 900-700 מ'.


יום 8: ליובליאנה – תל אביב

היום ה-8 יוקדש לבילוי בליובליאנה. סיור עירוני, קניות וקצת העמקת הידע, היכרות עם העם הסלובני וההיסטוריה שלו. ניתן גם להזמין ביום זה טיול תיירותי לאזור הטירה המפורסמת בלד (Bled), אגם ויטרה היפייפה ולקניון וינטגר – פנו אלינו לפרטים נוספים לגבי יום זה.

 

שדרוג – שני לילות אחרונים בליובליאנה (בתוספת תשלום)

קבוצות אשר יזמינו את השדרוג יועברו בסוף יום מס' 6 למלון השוכן במרכז העיר ליובליאנה וילונו בעיר את שני הלילות האחרונים לחופשה.


יום 7: ליובליאנה – רשיצ'צה (Rasica) – ליובליאנה

סביב ליובליאנה גבעות מיוערות ופארקים עמוסי שבילים וסינגלים. נצא ברכיבה אל רכס רשיצ'צה. בתחילת הרכיבה נחצה את העיר על טיילת אופניים, לאורכו של נהר הסבה (Saba), אחד מערוציו הגדולים ביותר של נהר הדנובה. כשנגיע ליער רשיצ'צה, נטפס בשבילים מתונים עד לבקתת יער, שם יהיה זמן לעצור לקפה ואנחנו נמליץ גם על עוגת הקרמשניט המקומית. ליד הבקתה מגדל תצפית העולה מעל לגובה העצים, לתצפית על העיר אשר פרוסה תחתינו.

מכאן נרד בשבילים וסינגלים (אופציונאלי – הסינגלים טכניים יחסית) ביער יפייפה לפרברי ליובליאנה. סיום היום ברכיבה עירונית וסיור במרכז העתיק של ליובליאנה, עיר יפיפייה מלאת חיים והיסטוריה, העומדת בקו אחד עם ערי אירופה הקלאסיות. אחר הצהריים נהנה מזמן חופשי לבילוי וקניות, ובערב נצא למסעדה מקומית לחגוג את סיום הטיול.

מסלול: מרחק 44-28 ק"מ, טיפוס מצטבר 850-450 מ', ירידה מצטברת 850-450 מ'.


יום 8: ליובליאנה – תל אביב

היום ה-8 יוקדש לבילוי בליובליאנה. סיור עירוני, קניות וקצת העמקת הידע, היכרות עם העם הסלובני וההיסטוריה שלו. למי שעדין לא מיצה, ניתן לצאת בבוקר לחצי יום רכיבה באחד מהיערות אשר בפאתי העיר וגיחה לפארק לגולובצ'. אם בחרתם לרכוב אז השעה לסיום ומקלחת היא עד 12 בצהריים. אז נארוז אופניים, נתקלח ונצא לעיר לסיור קצר וזמן חופשי. ניתן גם להזמין ביום זה טיול תיירותי לאזור הטירה המפורסמת בלד, אגם ויטרה היפה ולקניון וינטגר – פנו אלינו לפרטים נוספים לגבי יום זה.

*יש לפנות חדרים במלון עד 12:00


      **יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח** 


 

הדרכה 

בסלובניה ל"בוץ" צוות מדריכים מקומי המכיר היטב את השטח. המדריך המקומי יוביל אותנו בין שפע השבילים והסינגלים הפזורים בשטח (הסינגלים בסלובניה הם מסלולי הליכה וטכניים יחסית לאלו שבנויים בישראל) בהתאמה מירבית לקבוצה. 

בחבילת שירות מלא  יצטרף מדריך אופניים ישראלי. המדריך ינהל את הטיול ויהיה בקשר רציף מול "בוץ" בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.

בנוסף נהנה גם מרכיבת הכנה בישראל וליווי במהלך הטיסה


ארוחות

חצי פנסיון; החבילה כוללת ארוחות בוקר במלון וארוחות ערב בשריות במלון.

 

ארוחות הצהריים לא כלולות במחיר! ניתן להזמין ארוחה ארוזה או לסעוד במסעדות שבדרך אותם הצוות המקומי שלנו יבחר עבורנו.

בחבילת שירות מלא – נהנה מסטנדרט המזון של בוץ, נקבל חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה ונסיים את יום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.

 


לינה  

טופולסיצ'ה:

מלון ספא VESNA 3 כוכבים https://www.terme-topolsica.si/en/accommodation/hotel-vesna/ 

למשדרגים ללינה בליובליאנה:  

מלון פארק 3 כוכבים https://www.hotelpark.si/en/ 

תאריך יציאה   מחיר סטטוס  
06/07/2021 8 מדריך ישראלי ומדריך מקומי מחיר מלא : 1640€

הרשמה ליחידים
22/09/2021 8 מדריך ישראלי ומדריך מקומי מחיר מלא : 1640€

הרשמה ליחידים

המחיר כולל: 

 • טיסות שכר, הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים
 • הטסת האופניים
 • 7 לילות במלון SPA 3 כוכבים. *במקרה של מספר רוכבים אי זוגי, יצטרף אחד הרוכבים לחדר שלישייה או יוסיף תשלום עבור חדר יחיד.
 • כניסה חופשית למרחצאות החמים ולמתקנים בטופולסיצ'ה
 • דמי רישום שנגבים מראש ע"ס 500 ₪
 • 6 ימי הדרכת רכיבה של מדריך אופניים מקומי דובר אנגלית

ייחודי לחבילת שירות מלא: 

 • רכיבת הכנה עם המדריך הישראלי טרם היציאה לטיול והתאמת התוכנית לקבוצה באופן המיטבי
 • רכבלים בפארקי האופניים גולטה (Golte) ופטזן (Petzen)
 • סטנדרט מזון משודרג - כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה, בהתאם למפורט בתוכנית. במהלך הרכיבה נשדרג עם חטיפי אנרגיה ופירות, הפסקות קפה תוך כדי הטיול וסיום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים
 • מנהל טיול ישראלי, מדריך אופניים מצוות "בוץ" ישראל שידאג ללוות אתכם לאורך כל ימי הטיול
 • ליווי ותמיכה טכנית במהלך הטיול
 • הסעות במהלך ימי הרכיבה כדי להגיע למסלולים הטובים ביותר בהתאם לתוכנית
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב ומיתוג של "בוץ"

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • העברות אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • טיפים לנותני שירות.
 • שתייה חריפה בארוחות ושתייה קלה/קפה בארוחת הערב.
 • ארוחות שאינן כלולות במחיר: א.ערב ביום הראשון והאחרון. הטיסה הינה טיסה ללא מזון.

שדרוגים:

 • שדרוג לינה ללינה במלון 4 כוכבים איכותי בליובליאנה | 35€ ללילה לאדם
 • השכרת אופניי שיכוך מלא איכותיים ב- 55-45€ ליום, בהתאם לדגם | השכרת אופני ז"ק ב- 40-30€ ליום, בהתאם לדגם.
 • כרטיס כניסה לרכיבה במכרה תת-קרקעי כולל הסבר ופנס (מומלץ בימי גשם).
 • יום טיול (ביום 8) לאורך אגם בלד, טירת בלד וקניון וינטגר- פנה אלינו לפרטים.