הדרדסים בסלובניה 2015

חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

סלובניה, 8 ימים, קרוס קאנטרי (XC) - חבילת שירות מלא

סיבות טובות לנסוע:

 • הנופים של האלפים הסלובניים והאלפים הג'וליאנים.
 • 6 ימי רכיבה מרהיבים בין רכסי ההרים של סלובניה.
 • צוות המדריכים בסלובניה- ללא ספק מקצוענים.
 • הטבע עוצר הנשימה! אגמים, נהרות והרים מושלגים וירוקים.
 • הירוק של סלובניה, הניקיון ופנינת טבע מהממת שכנראה לא תגיעו אליהן ללא האופניים.
 • לינה במלון אחד שנבחר בקפידה כדי להעניק לכם חופשה מעולה. מלון SPA באתר טופולסיצ'ה (Topolsica) הידוע במעיינותיו החמים.
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב - ליובליאנה - טופולסיצ'ה (Topolsica)

 נצא בטיסה אחה"צ מתל אביב לליובליאנה, בירת סלובניה. בשדה התעופה נפגוש את הצוות המקומי ונצא בנסיעה בת כשעתיים לכיוון עיירת המרפא והמעיינות החמים, טופולסיצ'ה.

*במקרה של שינויים בזמני הטיסה ניתן יהיה לרכוב ביום זה


יום 2: סובב טופולסיצ'ה (Topolsica)  

לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא ליום רכיבה שלם על ההרים אשר ממערב לנו ונשים פעמינו לכיוון עמק נהר הפלוריאן (Florijan). נטפס במעלה הנהר עד למעוק צר, ממנו פורצים המים הנובעים במערות קרסטיות. נמשיך בטיפוס, ולקראת הצהריים נהנה מארוחה במעלה ההרים. את היום נקנח בירידה חזרה לטופולסיצ'ה.

*קבוצות שירצו להאריך את המסלול ירכבו את סובב רכס גולטה (Golte) וירדו לעמק נהר סרמינה (Strmina) העצום, הזורם מפה עד לליובליאנה.  

מסלול: מרחק 45-29 ק"מ, טיפוס מצטבר 950-360, ירידה מצטברת 950-360 מ'.

*סובב גולטה (Golte): מרחק 55 ק"מ, טיפוס מצטבר 1250 מ', ירידה מצטברת 1250 מ'.

 


 

 

יום 3: גולטה (Golte) – טופולסיצ'ה (Topolsica)

 נצא ברכיבה מהמלון אל עבר הגונדולה של אתר הסקי גולטה (Golte), שם נעלה בעזרתה לראש ההר ומשם- אין ברירה אלא לרדת! נגלוש במדרונות על עשבייה אלפינית, נהנה משבילים ביערות הצפופים והיפים של סלובניה ונתבל בסינגלים זורמים ומהנים. לארוחת הצהריים נעצור בבקתת הרים מקומית, אחריה נמשיך במגמת ירידה על דרך פנורמית בין החוות הפזורות על ההרים, כאשר למרגלותינו ולפנינו נמתחים נופי עמק קרושקה (Krushka), הר פצ'ה (Peca) מצפון ועמק סרמינה מדרום. נסיים את היום בירידה בסינגל אל טופולסיצ'ה.

מסלול: מרחק 43 ק"מ, טיפוס מצטבר 810 מ', ירידה מצטברת 1680 מ'.   


יום 4: יערות האורן של הרכס האלפיני קרוונק (Krawank) והעיירה צ'רנה (Crna)

נתחיל את היום בהקפצה בת כ- 40 דקות לרכס המרכזי שמעל לעמק נהר הצ'רנה. רכיבה על דרכי יער מתונות תביא אותנו לבקתת הרים בה נזכה לקפה חם בצד נופים מרהיבים. מהבקתה נמשיך בין יערות אורן אלפיניים, חוות, כרי דשא וכל הטוב שהאלפים יודעים להציע. לאחר שנשבע מהנוף, נתחיל בירידה ארוכה על דרכי יער וכבישים צדדים, אל עמק נהר הצ'רנה בו שוכנת העיירה (Crna Na Koroskem ), הידועה גם בתור העיירה האולימפית, מכיוון שבימי הזוהר שלה נחשבה לעיירה עם ריכוז הספורטאים האולימפים הגדול בעולם. בעיירה נהנה מארוחת צהרים ולאחריה קבוצות שירצו, יוכלו להיכנס לרכיבה במכרה תת קרקעי (בתוספת תשלום), שהוא חלק ממערכת מכרות המלח שהיוו בעבר מרכיב חשוב בכלכלה המקומית. הביקור כולל רכיבה קצרה עם קסדה ופנס כורים וביקור במוזיאון המכרות. קבוצות שלא חפצות בביקור יוכלו להמשיך לרכוב בעמק היפה. בסוף היום תחכה לנו הסעה בת כשעה, חזרה למלון.

מסלול: מרחק 50-34, טיפוס מצטבר 1300-620 מ', ירידה מצטברת 3300-1000 מ'. 

 


 

 

יום 5: מסלול פנורמי באלפים הסלובניים

נצא בהקפצה למעבר ההרים במרומי רכס האולשבה (Olseva), הסוגר על עמק סביינה (Savinja) מצפון. נתחיל את הרכיבה בתצפית מחווה אקולוגית אשר הינה החווה הגבוהה בסלובניה וממוקמת על הר הצופה אל רכס האלפים. נמשיך לרכיבת היכרות עם ההרים על דרך הפנורמה, אשר כשמה כן היא- מספקת הצצה אל תצפיות נוף ההרים, חוות ציוריות והמון ירוק בעיניים. לקראת סופה של הדרך נרד אל לוגרסקה דולינה (Lograska Dolina), נרכוב בתחתית העמק היפה כאשר מעל ראשינו קירות האלפים ופסגותיהם התלולות. בסופו של העמק נגיע אל המפל, אשר נחשב לגבוה במפלי סלובניה (ההגעה למפל כרוכה בהליכה בת כ- 10 דקות). בסיום הרכיבה, תהייה נסיעה בת כשעה חזרה לטופולסיצ'ה. *במקרה שמזג האוויר לא יאפשר רכיבה ניתן לשנות יום זה לרכיבה באיזור צ'רנה ולהוסיף רכיבה במכרה התת קרקעי הנטוש, אשר הפך לאטרקציה תיירותית, בתוספת תשלום של כ- 30€ לאדם. מתאים לרכיבת אחר הצהריים - חוויה של שעה וחצי מתחת לאדמה לאורות פנסים.

מסלול: מרחק 72-21 ק"מ, טיפוס מצטבר  660-380מ', ירידה מצטברת 1500-900 מ'.


יום 6: נהר סביינה (Savinja)

 

נצא ברכיבה בירידה מתונה על שביל אופניים עד לנהר הסביינה. את רוב היום נעביר ברכיבה רגועה ויפה לאורכו של הנהר הגדול. ברובה של הדרך שביל האופניים סלול ומישורי, לעיתים נרכוב בתוך עיירות יפות ולצד מבני אבן וכנסיות. בדרך ניתן לעצור ולהיכנס אל פארק הפרחים היחודי של מוזירסקי גרובה (Mozirski Grove). נמשיך לאורך הנהר מערבה, כמובן שנעצור באחת העיירות לארוחת צהרים קלה. בסוף המסלול נחזור ברכיבה חזרה למלון בטופולסיצ'ה.

מסלול: מרחק 50-40 ק"מ, טיפוס מצטבר 500-700 מ'.

 


 

 

יום 7 – עמק ולוניקה (Velunjka)

נצא ישר מן המלון אל הגבעות שממזרח. נחצה את אזורי החוות ויערות האשוחים האדירים שמעטרים את שולי העמק. נרכוב על בסיס העמק אל האזורים הגבוהים יותר תוך שאנו חוצים כפרים, חוות ועיירות קטנות. נעצור לארוחת צהריים באחת החוות בדרך ונמשיך לטפס במתינות. מהאזור הגבוה של העמק, עמוק בתוך האלפים (בחורף אתרי סקי פועלים באזור – הטיפוס מותנה בכושר של הקבוצה ויתכן כי לא נגיע לאזור הגבוה), נתחיל בגלישה על בסיס דרכי נוף ביערות אל המלון שלנו בטופולסיצ'ה

מסלול: מרחק 50-33 ק"מ, טיפוס מצטבר 900-700 מ'.


יום 8: ליובליאנה – תל אביב

את תוכנית הרכיבה שלנו סיימנו ביום ה-7. היום ה-8 יוקדש לבילוי בליובליאנה. סיור עירוני, קניות וקצת העמקת הידע והיכרות עם העם הסלובני וההיסטוריה שלו. ניתן גם להזמין ביום זה טיול תיירותי לאזור הטירה בלד (Bled) המפורסמת והאגם וביטרה היפייפה ולקניון וינטגר – פנו אלינו לפרטים נוספים לגבי יום זה.

 


      **יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח** 


 

ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

כמו ברוב יעדי "בוץ", גם בסלובניה שילבנו בין הצוות המנוסה של המדריכים המקומיים המכירים היטב את השטח, בשילוב של צוות מדריכי האופניים הישראלי הבכיר של "בוץ". הצוות שלנו יוביל אתכם בין שפע השבילים והסינגלים הפזורים בשטח. בחבילה זו אתם נהנים משדרוג החוויה ל"שירות מלא" בה יצטרף אליכם מדריך אופניים ישראלי מצוות "בוץ". המדריך הישראלי ינהל את הטיול בקשר רציף מול החברה בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.


אוכל קדימה אוכל!

3 ארוחות ביום; ארוחות בוקר במלון, ארוחות צהריים בפיקניק בחיק הטבע או במסעדה, וארוחות ערב במלון או במסעדה סמוכה. שדרגתם את סטנדרט המזון עם חבילת "שירות מלא" בה תקבלו חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול ותסיימו את יום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.  

 


איפה נישן?

נלון במלוןSPA  ובמלון 3 כוכבים נעים ומרכזי בחדרים זוגיים. *קיימת אפשרות לשדרוג החדר ליחיד בתוספת תשלום

טופולסיצ'ה: מלון SPA 3 כוכבים המציע מגוון בריכות פנימיות וחיצוניות בטמפרטורות משתנות. במלון שרותי ספא כגון סאונה יבשה ורטובה, חמאם טורקי ושרותי מסאז' (בתשלום). חבילת הלינה שלנו כוללת כניסה חופשית לבריכות ולסאונה.  

 

המחיר כולל: 

 • טיסות שכר, הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים
 • הטסת האופניים
 • 7 לילות במלון SPA 3 כוכבים. *במקרה של מספר רוכבים אי זוגי, יצטרף אחד הרוכבים לחדר שלישייה או יוסיף תשלום עבור חדר יחיד.
 • כניסה חופשית למרחצאות החמים ולמתקנים בטופולסיצ'ה
 • דמי רישום שנגבים מראש ע"ס 500 ₪
 • 6 ימי הדרכת רכיבה של מדריך אופניים מקומי דובר אנגלית

ייחודי לחבילת שירות מלא: 

 • רכיבת הכנה עם המדריך הישראלי טרם היציאה לטיול והתאמת התוכנית לקבוצה באופן המיטבי
 • רכבלים בפארקי האופניים גולטה (Golte) ופטזן (Petzen)
 • סטנדרט מזון משודרג - כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה, בהתאם למפורט בתוכנית. במהלך הרכיבה נשדרג עם חטיפי אנרגיה ופירות, הפסקות קפה תוך כדי הטיול וסיום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים
 • מנהל טיול ישראלי, מדריך אופניים מצוות "בוץ" ישראל שידאג ללוות אתכם לאורך כל ימי הטיול
 • ליווי ותמיכה טכנית במהלך הטיול
 • הסעות במהלך ימי הרכיבה כדי להגיע למסלולים הטובים ביותר בהתאם לתוכנית
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב ומיתוג של "בוץ"

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • העברות אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • טיפים לנותני שירות.
 • שתייה חריפה בארוחות ושתייה קלה/קפה בארוחת הערב.
 • ארוחות שאינן כלולות במחיר: א.ערב ביום הראשון והאחרון. הטיסה הינה טיסה ללא מזון.

שדרוגים:

 • שדרוג לינה ללינה במלון 4 כוכבים איכותי בליובליאנה | 35€ ללילה לאדם
 • השכרת אופניי שיכוך מלא איכותיים ב- 55-45€ ליום, בהתאם לדגם | השכרת אופני ז"ק ב- 40-30€ ליום, בהתאם לדגם.
 • כרטיס כניסה לרכיבה במכרה תת-קרקעי כולל הסבר ופנס (מומלץ בימי גשם).
 • יום טיול (ביום 8) לאורך אגם בלד, טירת בלד וקניון וינטגר- פנה אלינו לפרטים.