חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

סלובניה 8 ימים, שירות מקומי (XC)

סיבות טובות לנסוע:

 • הנופים של האלפים הסלובניים והאלפים הג'וליאנים
 • 6 ימי רכיבה מרהיבים בין רכסי ההרים של סלובניה
 • צוות המדריכים בסלובניה- ללא ספק מקצוענים
 • יום רכיבה במסלול הפלאו טרייל (Flow trail) הארוך באירופה
 • הטבע עוצר הנשימה! אגמים, נהרות והרים מושלגים וירוקים
 • הירוק של סלובניה, הניקיון ופנינת טבע מהממת שכנראה לא תגיעו אליהן ללא האופניים
 • מלון ספא באתר טופולסיצ'ה (Topolsica) הידוע במעיינותיו החמים
 • לינה במלונות שנבחרו בקפידה כדי להעניק לכם חופשה מעולה מבית בוץ הרפתקאות! 5 לילות במלון SPA ועוד שני לילות במלון 3 כוכבים סמוך למרכז ליובליאנה
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב-ליובליאנה - טופולסיצ'ה (Topolsica)

נצא בטיסה אחה"צ מתל אביב לליובליאנה, בירת סלובניה. בשדה התעופה נפגוש את הצוות המקומי ונצא בנסיעה בת כשעתיים לכיוון עיירת המרפא והמעיינות החמים, טופולסיצ'ה.

*במקרה של שינויים בזמני הטיסה ניתן יהיה לרכוב ביום זה


יום 2: סובב טופולסיצ'ה (Topolsica)  

לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא ליום רכיבה שלם על ההרים אשר ממערב לנו ונשים פעמינו לכיוון עמק נהר הפלוריאן (Florijan). נטפס במעלה הנהר עד למעוק צר, ממנו פורצים המים הנובעים במערות קרסטיות. נמשיך בטיפוס, ולקראת הצהריים נהנה מארוחה במעלה ההרים. את היום נקנח בירידה חזרה לטופולסיצ'ה.

*קבוצות שירצו להאריך את המסלול ירכבו את סובב רכס גולטה (Golte) וירדו לעמק נהר סרמינה (Strmina) העצום, הזורם מפה עד לליובליאנה.  

מסלול: מרחק 45-29 ק"מ, טיפוס מצטבר 950-360, ירידה מצטברת 950-360 מ'.

*סובב גולטה (Golte): מרחק 55 ק"מ, טיפוס מצטבר 1250 מ', ירידה מצטברת 1250 מ'.

 


 

יום 3: גולטה (Golte) – טופולסיצ'ה (Topolsica)

נצא בהקפצה קצרה מהמלון לאתר הסקי גולטה (Golte), אשר בראש ההרים, ומשם- אין ברירה אלא לרדת! נגלוש במדרונות על עשבייה אלפינית, נהנה משבילים ביערות הצפופים והיפים של סלובניה ונתבל בסינגלים זורמים ומהנים. לארוחת צהריים נעצור בבקתת הרים מקומית, אחריה נמשיך במגמת ירידה על דרך פנורמית בין החוות הפזורות על ההרים, כאשר למרגלותינו ולפנינו נמתחים נופי עמק קרושקה (Krushka), הר פצ'ה (Peca) מצפון ועמק סרמינה מדרום. נסיים את היום בירידה בסינגל אל טופולסיצ'ה.

מסלול: מרחק 43 ק"מ, טיפוס מצטבר 810 מ', ירידה מצטברת 1680 מ'.   


יום 4: רכיבה באתר האופניים פטזן (Petzen) והר פצ'ה (Peca)

נצא בבוקר בהקפצה אל ראש עמק קרושקה (Krushka), משם נרכוב דרך היערות אל הר פצ'ה. נגיע לצידו השני של ההר המכונה בפי האוסטרים פטזן (Petzen), שם נפגוש במסלול ה- Flow Country Trail הארוך באירופה, שאורכו 10 ק"מ. המסלול זורם בצורה פנטסטית, מהודק ובנוי, והכיף הגדול - הוא מתאים לכולם! מי שרוצה עף למטה, קופץ וקורע את הירידה, ומי שפחות מתאים לו "לעוף", יורד בזרימה נעימה ושקטה. בהגיענו למטה נרכוש פס לרכבלים ונעלה אל ראש ההר בגונדולה. את ארוחת הצהריים נסעד במסעדה אוסטרית מצויינת, ממש על ראש ההר. לאחר הארוחה נרד פעם נוספת ב- Flow Country Trail עד לאמצעו, משם "נחתוך" מהמסלול חזרה דרך המורדות המיוערים של הר פצ'ה. זה הזמן לרכיבה טבעית בתוואי הכולל בעיקר דרכי יער וגם כמה סינגלים קצרים, עד לעיירה צ'רנה (Cerna), בה נסיים את יום הרכיבה.

*ניתן להוסיף סבבי רכיבה באתר בהתאם לרצון ולזמן. *הירידה ואורך המסלול נגזרים מכמות הראנים אותם נבחר לעשות ב Petzen.

מסלול: מרחק 50-25, טיפוס מצטבר 1300-0 מ', ירידה מצטברת 3300-1000 מ'. 

 


 

 

יום 5: מסלול פנורמי באלפים הסלובניים

נצא בהקפצה למעבר ההרים במרומי רכס האולשבה (Olseva), הסוגר על עמק סביינה (Savinja) מצפון. נתחיל את הרכיבה בתצפית מחווה אקולוגית אשר הינה החווה הגבוהה בסלובניה וממוקמת על הר הצופה אל רכס האלפים. נמשיך לרכיבת היכרות עם ההרים על דרך הפנורמה, אשר כשמה כן היא- מספקת הצצה אל תצפיות נוף ההרים, חוות ציוריות והמון ירוק בעיניים. לקראת סופה של הדרך נרד אל לוגרסקה דולינה (Lograska Dolina), נרכוב בתחתית העמק היפה כאשר מעל ראשינו קירות האלפים ופסגותיהם התלולות. בסופו של העמק נגיע אל המפל, אשר נחשב לגבוה במפלי סלובניה (ההגעה למפל כרוכה בהליכה בת כ- 10 דקות). בסיום הרכיבה, תהייה נסיעה בת כשעה חזרה לטופולסיצ'ה. *במקרה שמזג האוויר לא יאפשר רכיבה ניתן לשנות יום זה לרכיבה באיזור צ'רנה ולהוסיף רכיבה במכרה התת קרקעי הנטוש, אשר הפך לאטרקציה תיירותית, בתוספת תשלום של כ- 30€ לאדם. מתאים לרכיבת אחר הצהריים - חוויה של שעה וחצי מתחת לאדמה לאורות פנסים.

מסלול: מרחק 72-21 ק"מ, טיפוס מצטבר  660-380מ', ירידה מצטברת 1500-900 מ'.


יום 6: ויליקה פלנינה (Velika Planina)

 

כשעה נסיעה מטופולסיצ'ה, על ראש הר גבוה, נמצא מקום ייחודי ומעניין- ויליקה פלנינה, או בתרגום לעברית, קרחת היער של ויליקה. בקרחת היער מאות בתי רועים טיפוסיים לאזור, כאשר חלקו החיצוני של כל בית משמש כרפת המחממת את ליבת הבית, שם מתגוררים הרועים ובני משפחתם. הרכיבה על ההר בין משטחי העשב, בסינגלים ושבילים זורמים, בנוף עוצר נשימה. בין הבתים ביער יש בתי קפה, מסעדות ובתי אירוח הפתוחים בקיץ (שם גם ניתן להזמין ארוחת צהריים). מההר נרד בשבילים המתחברים לכביש צר, היורד מהאלפים הסלובניים לכיוון העיירה קמניק (Kamnic), שם נסיים את הרכיבה אחר הצהריים על בירה קרה או גלידה טובה בכיכר העיר. בסופו של היום ניסע לליובליאנה, בירת סלובניה.

מסלול: מרחק 46-21 ק"מ, טיפוס מצטבר 1000-380 מ', ירידה מצטברת 1700-900 מ'.

 


 

 

יום 7: ליובליאנה – רשיצ'צה (Rasica) – ליובליאנה

סביב ליובליאנה גבעות מיוערות ופארקים עמוסי שבילים וסינגלים. נצא ברכיבה אל רכס רשיצ'צה. בתחילת הרכיבה נחצה את העיר על טיילת אופניים, לאורכו של נהר הסבה (Saba), אחד מערוציו הגדולים ביותר של נהר הדנובה. כשנגיע ליער רשיצ'צה, נטפס בשבילים מתונים עד לבקתת יער, שם נעצור לקפה וקרמשניט מקומי. ליד הבקתה מגדל תצפית העולה מעל לגובה העצים, לתצפית על העיר אשר פרוסה למרגלותינו.

מכאן נרד בשבילים וסינגלים (אופציונאלי) ביער יפייפה לפרברי ליובליאנה. סיום היום ברכיבה עירונית וסיור במרכז העתיק של ליובליאנה, עיר יפיפייה מלאת חיים והיסטוריה, העומדת בקו אחד עם ערי אירופה הקלאסיות. אחר הצהריים נהנה מזמן חופשי לבילוי וקניות, ובערב נצא למסעדה מקומית לחגוג את סיום הטיול.

מסלול: מרחק 44-28 ק"מ, טיפוס מצטבר 850-450 מ', ירידה מצטברת 850-450 מ'.


יום 8: ליובליאנה – תל אביב

את תוכנית הרכיבה שלנו סיימנו ביום ה-7. היום ה-8 יוקדש לבילוי בליובליאנה. סיור עירוני, קניות וקצת העמקת הידע והיכרות עם העם הסלובני וההיסטוריה שלו. למי שעדין לא מיצה, ניתן לצאת בבוקר לחצי יום רכיבה באחד מהיערות אשר בפאתי העיר וגיחה נוספת לגולובצ' או מסלול חדש על רכס רשיצ'צה. אם בחרתם לרכוב אז השעה לסיום ומקלחת היא 12 בצהריים. אז נארוז אופניים, נתקלח ונצא לעיר לסיור קצר וזמן חופשי. ניתן גם להזמין ביום זה טיול תיירותי לאזור הטירה בלד (Bled) המפורסמת, אגם וביטרה היפה ולקניון וינטגר – פנו אלינו לפרטים נוספים לגבי יום זה.

 


      **יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח** 


 

ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

כמו ברוב יעדי "בוץ", גם בסלובניה הרכבנו צוות מדריכים מקומי המכיר היטב את השטח, ויוביל אותנו בין שפע השבילים והסינגלים הפזורים בשטח. תוכלו לשדרג את החוויה עם חבילת "שירות מלא" בה יצטרף אליכם מדריך אופניים ישראלי מצוות "בוץ". המדריך הישראלי ינהל את הטיול בקשר רציף מול החברה בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה. 

 


אוכל קדימה אוכל!

3 ארוחות ביום; ארוחות בוקר במלון, ארוחות צהריים בימי הרכיבה בפיקניק, וארוחות ערב בשריות במלון או במסעדה סמוכה. תוכלו לשדרג את סטנדרט המזון עם חבילת "שירות מלא" ולקבל חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול ולסיים את יום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.

 


איפה נישן?

נלון במלוןSPA  ובמלון 3 כוכבים נעים ומרכזי בחדרים זוגיים. *קיימת אפשרות לשדרוג החדר ליחיד בתוספת תשלום

טופולסיצ'ה: לילות 5-1 מלון SPA  3 כוכבים המציע מגוון בריכות פנימיות וחיצוניות בטמפרטורות משתנות. במלון שרותי ספא כגון סאונה יבשה ורטובה, חמאם טורקי ושרותי מסאז' (בתשלום). חבילת הלינה שלנו כוללת כניסה חופשית לבריכות ולסאונה.  

ליובליאנה: לילות 7-6 מלון 3 כוכבים הנמצא בסמוך למרכז העיר. תוך רבע שעה הליכה או 5 דקות באוטובוס תגיעו מהמלון למרכז העיר התוסס של ליובליאנה. במלון חדר אכסון לאופניים, נגישות גבוהה לשבילי האופניים של העיר וליציאה למסלולי הרכיבה ביערות הסמוכים לה. 

המחיר עשוי להשתנות בהתאם למספר הרוכבים בקבוצה וזמינות המלונות. השאר\י פרטים לקבלת הצעה רלוונטית עבורך.

ט.ל.ח

 


 

המחיר כולל:

 • טיסות שכר, הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים
 • הטסת האופניים
 • 7 לילות- 5 לילות במלון SPA 3 כוכבים, 2 לילות במלון 3 כוכבים בליובליאנה *במקרה של מספר רוכבים אי זוגי, יצטרף אחד הרוכבים לחדר שלישייה או יוסיף תשלום עבור חדר יחיד
 • כניסה חופשית למרחצאות החמים ולמתקנים בטופולסיצ'ה
 • דמי רישום ע"ס 500 ₪
 • 6 ימי הדרכת רכיבה של מדריך אופניים מקומי דובר אנגלית.
 • כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה,בהתאם למפורט בתוכנית
 • ליווי ותמיכה טכנית במהלך הטיול על ידי צוות "בוץ" סלובניה.
 • הסעות במהלך ימי הרכיבה כדי להגיע למסלולים הטובים ביותר בהתאם למפורט בתוכנית

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • רכבלים בפארקי האופניים גולטה (Golte) ופטזן (Petzen)
 • העברות וכניסות לאתרים אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • טיפים לנותני שירות.
 • שתייה חריפה\חמה\קרה בארוחות.
 • ארוחות שאינן כלולות במחיר: א.ערב ביום הראשון והאחרון. הטיסה הינה טיסה ללא מזון.

שדרוגים:

 • שדרוג לינה ללינה במלון 4 כוכבים איכותי בליובליאנה | 35€ ללילה לאדם
 • השכרת אופניי שיכוך מלא איכותיים ב- 55-45€ ליום, בהתאם לדגם | השכרת אופני ז"ק ב- 40-30€ ליום, בהתאם לדגם
 • כרטיס כניסה לרכיבה במכרה תת-קרקעי כולל הסבר ופנס (מומלץ בימי גשם)
 • חולצת רכיבה ממותגת של בוץ תוצרת חברת JINGA: חולצה ארוכה: 110 ₪ | חולצה קצרה: 90 ₪
 • חבילת "שירות מלא" הכוללת מדריך ישראלי, טיול היכרות בארץ, חולצת רכיבה ושדרוג סטנדרט המזון – פנה אלינו לפרטים
 • חדר יחיד בעלות כוללת של €189 לחבילה של 8 ימים
 • יום טיול (ביום 8) לאורך אגם בלד, טירת בלד וקניון וינטגר- פנה אלינו לפרטים