חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

רומניה, 5 ימים, שירות מקומי (AM)

סיבות טובות לנסוע:

 • מגוון מסלולי אינדורו חזקים, בהרי הקרפטים הפראיים (Carpathian Mountains).
 • רכיבות בסינגלים בלב יערות מטריפים, אלמנטים, שיפועים, שורשים ומה לא...
 • נופי הבוצ'גי (Bucegi) עוצרי הנשימה. דמיינו מישורים, גבעות, הרים מושלגים, אגמים, קניונים, נהרות ואולי יש סיכוי שנפגוש איזה הוביט.
 • חגיגה של אקשן- רכבלים, ירידות וגם כמה עליות מאתגרות.
 • רכבלים- כמה שאנחנו אוהבים אותם, במקום עליה של שעתיים פידול תוך עשר דקות אנחנו למעלה. אז שבו, תיהנו מהנוף.
 • לינה הממוקמת במרכז אזור הרכיבה הטוב ברומניה. נשהה בעיירה פרדיאל (Predeal) בראש עמק פראחובה (Prahova) ובבראשוב (Brasov), למרגלות רכס פוסטבארו (Postevaro) עתיר המסלולים.
 • שילוב נכון בין רכיבה ופינוקים. לצד הרכיבות נתרשם מהתרבות ומהעיירות, נהנה מאוכל טוב ואתרים שחובה לראות.
 • האנשים, הרכיבה ומגוון הנופים. יש פה עמקים רחבים, גבעות רכות והרים גבוהים הנישאים מעל ל- 2,500 מ'.
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב – בוקרשט (Bucarest) – לב הקרפטים (Carpathian Mountains) 

נצא בטיסה מתל אביב לבוקרשט (Bucarest), בירת רומניה. בשדה התעופה נעלה למיניבוס וניסע ישירות לעיירת הסקי פרדיאל (Predeal), בראש עמק פראחובה (Prahova). נגיע למלון לאחר כשעתיים נסיעה, בהתאם לזמני הטיסה. 

*בטיסת ערב נתארגן במלון ללינה | בטיסת בוקר ניתן לערוך ביום זה רכיבת חימום.


יום 2 :יום רכיבה באזור פרדיאל (Predeal) 

 לאחר ארוחת הבוקר נצא לרכיבה בסינגלים באזור פרדיאל והסביבה. נתחמם בעליה מתונה אל קבנה טרה בראזי (Cabana Trei Brazi), ומשם נרד בסינגלים ביער לכיוון קניון ראשנוב. במרגלות הקניון נפגוש את הוואן, אשר יקפיץ אותנו במעלה הכביש. נמשיך את הרכיבה בטיפוס אל קבנה דיאם (Cabana Diam), ובסוף העליה נעצור להתרעננות בבקתה בהרים. מכאן ניכנס לסינגל העולה ויורד בתוך היער העבות אל העיירה בושטיין (Bustein), בה נסיים את הרכיבה ונשב להירגע עם איזה בירה טובה.

מסלול: מרחק 35-29 ק"מ, טיפוס מצטבר 750-600 מ', ירידה מצטברת 1350-1050 מ'.


יום 3 :אול מאונטיין על רכס הבאיולוי Baiului Mt.))

 

יום גדול של הרים אלפיניים וירידות מטריפות לפנינו. נפתח ברכיבת חימום מהמלון במעלה ההר לקבנה סוסאי ומשם נרד בסינגל זורם או בשביל יער אל נחל אזוגה (Azuga). גלישה מהירה לאורכו של הנחל תביא אותנו אל הישוב אזוגה, ממנו נעלה ברכבל 600 מ' אנכית אל ראש רכס הבאיולוי. מקצה הרכבל נרד במסלולי DH, חלקם על שבילי יער מהירים וחלקם בסינגלים, חזרה לאזוגה. לאחר ראן או שניים, נעצור לארוחת צהריים למרגלות ההר. בפעם האחרונה נצא מהתחנה העליונה של הרכבל לטיפוס מאתגר ריאות ורגליים עד ראש הרכס. מכאן "נתפור" רכיבה נופית על גב הרכס באחו האלפיני הירוק. מולנו נישא רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.) עליו נרכוב בימים הבאים. לאחר כמה קילומטרים נפנה כידונים למורד השלוחה ונרד בירידה מטריפה לעיירה סינאיה (Sinaia). בסיום הרכיבה נהנה מזמן חופשי בעיירה עם אפשרות לביקור בארמון פלש (Peles), בהתאם לזמני סיום הרכיבה ושעות הכניסה לארמון.

מסלול: מרחק 50-35 ק"מ, טיפוס מצטבר 750-300 מ', ירידה מצטברת 2300-1100 מ'.


יום 4: חוצה רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.)

זהו ללא ספק היום הגדול של הטיול! תתכוננו! נרכוב לאורך 35 ק"מ של סינגלים מדהימים. לאחר עליה ברכבל אל הרכס, בגובה 2000 מטר, נצא לרכיבה על ראש הבוצ'גי באווירה אלפינית. הרכיבה על הפלאטו הירוק בסדרת סינגלים זורמים על גבי הקבנה בבל'ה - שם נעצור לקפה ולהתרשם מתוצרת הסלעים המרשימה "בבל'ה", ברומנית משמעותה סבתא. מכאן נטפס אל ראש ההר בגובה 2500 מטר ונרד בסינגל לאורך המצוקים הצפוניים, עד אשר נגיע לאוכף ממנו מתחילה ירידה זורמת ומהנה בסינגל מהיר של 14 ק"מ עד לכפר בראן (Bran). כאן, נשב על בירה של ערב אל מול מצודת דרקולה המפורסמת (המסלול כולל מספר קטעי פוש בייק ומתאים לקבוצות בעלות מוטיבציה ויכולת גבוהה). קבוצות פחות נחושות יוכלו לרכוב במסלול קל יותר ברכס הבוצ'גי, שגם הוא כולל עליה לראש ההר. מסלול זה הינו מסלול מאוד טכני ומאתגר, ניתן לבצע מסלולים קלים יותר על פסגת הבוצ'גי בהתאם ליכולות הקבוצה.

את היום נסיים בהקפצה לבראשוב (Brasov), כמובן שלא נוותר על בילוי לילי בעיר הסקסונית היפה.

מסלול: מרחק 39-33 ק"מ, טיפוס מצטבר 1000-550 מ', ירידה מצטברת 2250-1550 מ'.


יום 5 : רכס הפוסטאברו (Postavaru) – אזור פויאנה בראשוב (Poiana Brasov)

 יום של סינגלים לפנינו- ראנים (סבבים) על הסינגלים הפזורים על רכס הפוסטבארו. נרכוב את הירידה הראשונה של היום בסינגלי יער, מעיירת הסקי פויאנה בראשוב (Poiana Brasov) לעיירה ראשנוב (Rasnov). הסינגל רץ על השלוחות, עולה מעט ויורד הרבה, מאתגר בקטעים וזורם באחרים - יש למה לחכות. אחרי כוס קפה בראשנוב, נעלה במיניבוס חזרה לפויאנה, ומשם נעלה ברכבל אל ראש ההר. זה המקום להשקיף על כל אתרי הרכיבה בהם רכבנו בימים האחרונים. באופניים כמו באופניים, מלמעלה מתחיל ה"פאן" האמיתי. נרד בירידה ארוכה, טכנית ומטריפה ביופיה, עד ללב העיר העתיקה של בראשוב (Brasov). נעבור לארוחת צהריים אחרונה ובירה קרה במרכז בראשוב. לאחר מכן נחזור ברכיבה למלון, נארוז את האופניים, ולאחר מקלחת מרעננת ניסע חזרה לבוקרשט לטיסת ערב / לילה לתל אביב.

מסלול: מרחק 35-22 ק"מ, טיפוס מצטבר 600-300 מ', ירידה מצטברת 1900-1500 מ'. **יתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח** 


 

ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

צוות ההדרכה שלנו ברומניה מכיר היטב את השטח, מה שמאפשר לקבוצות קטנות וגדולות לרכוב ללא מדריך ישראלי ולבחור את המסלולים, התאריך המתאים ומי החברים שירכבו בקבוצה. בחבילה זו, תקבלו ליווי הכולל מדריך אופניים מקומי שיוביל אתכם בין שפע השבילים והסינגלים הפזורים בשטח. בנוסף להובלת המסלולים ידאג המדריך לכל התיאומים, ההסעות, הקפצות ורכבלים בהאם למפורט בתוכנית והכל כדי שתספיקו להינות בגלגול הזה... תוכלו לשדרג את החוויה עם חבילת "שירות מלא" בה יצטרף אליכם מדריך אופניים ישראלי מצוות "בוץ". המדריך הישראלי ינהל את הטיול בקשר רציף מול החברה בארץ, ידאג ללכל האופרציה, לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.


אוכל קדימה אוכל!

3 ארוחות ביום; ארוחות בוקר במלון, ארוחות צהרים בפיקניק, בחיק הטבע או בבקתות ומסעדות מקומיות, וארוחות ערב בשריות במלון או במסעדות סמוכות מצוינות. תוכלו לשדרג את סטנדרט המזון עם חבילת "שירות מלא" ולקבל חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול ולסיים את יום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.

 


איפה נישן?

נלון במלונות 3 כוכבים נעימים ומרכזיים בחדרים זוגיים. *קיימת אפשרות לשדרוג החדר ליחיד ו\או שדרוג למלונות 4 כוכבים

פרדיאל: לילות 3-1  מלון 3 כוכבים ברמה טובה. ממוקם בנקודת יציאה נוחה לרכבלים של פרדיאל, אזוגה ומגוון אדיר של מסלולים באזור. מיקומה של פרדיאל כעיירת נופש בראש עמק פראחובה מבטיח, כמעט בוודאות, מזג אוויר ממוזג וקריר גם בקיץ. העיירה נמצאת בלב אזורי הרכיבה, 30 דקות בלבד מעיר המחוז בראשוב ושעתיים מבוקרשט הבירה.

בראשוב: לילה 4  מלון 3 כוכבים ברמה טובה. ממוקם בסמיכות למרכז העיר בראשוב, עיר סקסונית יפיפייה. רחובותיה מעוטרים בבתים בני מאות שנים, חנויות, בתי קפה ופאבים. 

המחיר עשוי להשתנות בהתאם למספר הרוכבים בקבוצה וזמינות המלונות. השאר\י פרטים לקבלת הצעה רלוונטית עבורך.

ט.ל.ח


המחיר כולל:

 • טיסות שכר, הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים.
 • הטסת אופניים.
 • 4 לילות, לינה במלונות טובים 3 כוכבים בחדרים זוגיים, בהתאם למפורסם בתוכנית או במלונות ברמה מקבילה. *במקרה של מספר רוכבים אי זוגי, יצטרף אחד הרוכבים לחדר שלישייה או יוסיף תשלום עבור חדר יחיד
 • דמי הרישום ע"ס 500 ₪.
 • 3 ימי הדרכת רכיבה של מדריך אופניים מקומי דובר אנגלית.
 • כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה, בהתאם למפורט בתוכנית.
 • ליווי ותמיכה טכנית במהלך הטיול על ידי צוות "בוץ" ברומניה.
 • העברות- משדה התעופה למלון ובחזרה, והסעות במהלך ימי הרכיבה כדי להגיע למסלולים הטובים ביותר בהתאם למפורט בתוכנית.

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • העברות, רכבלים וכניסות לאתרים אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • פעילויות, הסעות ואטרקציות ביום החופשי.
 • טיפים לנותני שירות.
 • שתייה חריפה/קלה/חמה בארוחות.
 • ארוחת ערב ביום הראשון (בטיסה) ארוחת צהרים וערב ביום החופשי וארוחת ערב ביום האחרון

 


שדרוגים:

 • חדר יחיד בעלות כוללת של 139€ לחבילה של 5 ימים.
 • חולצת רכיבה ממותגת של בוץ תוצרת חברת JINGA: חולצה ארוכה: 110 ₪ | חולצה קצרה: 90 ₪.
 • ניתן לשדרג למלונות 4 כוכבים ומלונות SPA, בהתאם להצעת מחיר מיוחדת.
 • חבילת "שירות מלא" הכוללת מדריך ישראלי, טיול היכרות בארץ, חולצת רכיבה ושדרוג סטנדרט המזון-פנה אלינו לפרטים.