חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

רומניה, 7 ימים, שירות מלא (AM)

סיבות טובות לנסוע:

 • מגוון מסלולי אינדורו חזקים, בהרי הקרפטים הפראיים (Carpathian Mountains)
 • רכיבות בסינגלים בלב יערות מטריפים, אלמנטים, שיפועים, שורשים ומה לא...
 • נופי הבוצ'גי (Bucegi) עוצרי הנשימה. דמיינו מישורים, גבעות, הרים מושלגים, אגמים, קניונים, נהרות ואולי יש סיכוי שנפגוש איזה הוביט
 • חגיגה של אקשן- רכבלים, ירידות וגם כמה עליות מאתגרות
 • רכבלים- כמה שאנחנו אוהבים אותם, במקום עליה של שעתיים פידול תוך עשר דקות אנחנו למעלה. אז שבו ותיהנו מהנוף
 • לינה הממוקמת במרכז אזור הרכיבה הטוב ברומניה. נשהה בעיירה פרדיאל (Predeal) בראש עמק פראחובה (Prahova) ובבראשוב (Brasov), למרגלות רכס פוסטבארו (Postevaro) עתיר המסלולים
 • שילוב נכון בין רכיבה ופינוקים. לצד הרכיבות נתרשם מהתרבות ומהעיירות, נהנה מאוכל טוב ואתרים שחובה לראות
 • האנשים, הרכיבה ומגוון הנופים. יש פה עמקים רחבים, גבעות רכות והרים גבוהים הנישאים מעל ל- 2,500 מ' 
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב – בוקרשט (Bucarest) – לב הקרפטים (Carpathian Mountains) 

נצא בטיסה מתל אביב לבוקרשט (Bucarest), בירת רומניה. בשדה התעופה נעלה למיניבוס וניסע ישירות לעיירת הסקי פרדיאל (Predeal), בראש עמק פראחובה (Prahova). נגיע למלון לאחר כשעתיים נסיעה, בהתאם לזמני הטיסה. 

*בטיסת ערב נתארגן במלון ללינה | בטיסת בוקר ניתן לערוך ביום זה רכיבת חימום.


יום 2 :יום רכיבה באזור פרדיאל (Predeal) 

 לאחר ארוחת הבוקר נצא לרכיבה בסינגלים באזור פרדיאל והסביבה. נתחמם בעליה מתונה אל קבנה טרה בראזי (Cabana Trei Brazi), ומשם נרד בסינגלים ביער לכיוון קניון ראשנוב. במרגלות הקניון נפגוש את הוואן, אשר יקפיץ אותנו במעלה הכביש. נמשיך את הרכיבה בטיפוס אל קבנה דיאם (Cabana Diam), ובסוף העליה נעצור להתרעננות בבקתה בהרים. מכאן, ניכנס לסינגל העולה ויורד בתוך היער העבות אל העיירה בושטיין (Bustein), בה נסיים את הרכיבה.

מסלול: מרחק 35-29 ק"מ, טיפוס מצטבר 750-600 מ', ירידה מצטברת 1350-1050 מ'.


יום 3 :אול מאונטיין על רכס הבאיולוי Baiului Mt.))

יום גדול של הרים אלפיניים וירידות מטריפות לפנינו. נפתח ברכיבת חימום מהמלון במעלה ההר לקבנה סוסאי ומשם נרד בסינגל זורם או בשביל יער אל נחל אזוגה (Azuga). גלישה מהירה לאורכו של הנחל תביא אותנו אל הישוב אזוגה, ממנו נעלה ברכבל 600 מ' אנכית אל ראש רכס הבאיולוי. מקצה הרכבל נרד במסלולי DH, חלקם על שבילי יער מהירים וחלקם בסינגלים, חזרה לאזוגה. לאחר ראן או שניים, נעצור לארוחת צהריים למרגלות ההר. בפעם האחרונה נצא מהתחנה העליונה של הרכבל לטיפוס מאתגר ריאות ורגליים עד ראש הרכס. מכאן "נתפור" רכיבה נופית על גב הרכס באחו האלפיני הירוק. מולנו נישא רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.) עליו נרכוב בימים הבאים. לאחר כמה קילומטרים נפנה כידונים למורד השלוחה ונרד בירידה מטריפה לעיירה סינאיה (Sinaia). בסיום הרכיבה נהנה מזמן חופשי בעיירה עם אפשרות לביקור בארמון פלש (Peles), בהתאם לזמני סיום הרכיבה ושעות הכניסה לארמון.

מסלול: מרחק 50-35 ק"מ, טיפוס מצטבר 750-300 מ', ירידה מצטברת 2300-1100 מ'.


יום 4: חוצה רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.)

זהו ללא ספק היום הגדול של הטיול! תתכוננו! נרכוב לאורך 35 ק"מ של סינגלים מדהימים. לאחר עליה ברכבל אל הרכס, בגובה 2000 מטר, נצא לרכיבה על ראש הבוצ'גי באווירה אלפינית. הרכיבה על הפלאטו הירוק בסדרת סינגלים זורמים על גבי הקבנה בבל'ה - שם נעצור לקפה ולהתרשם מתוצרת הסלעים המרשימה "בבל'ה", ברומנית משמעותה סבתא. מכאן נטפס אל ראש ההר בגובה 2500 מטר ונרד בסינגל לאורך המצוקים הצפוניים, עד אשר נגיע לאוכף ממנו מתחילה ירידה זורמת ומהנה בסינגל מהיר של 14 ק"מ עד לכפר בראן (Bran). כאן, נשב על בירה של ערב אל מול מצודת דרקולה המפורסמת (המסלול כולל מספר קטעי פוש בייק ומתאים לקבוצות בעלות מוטיבציה ויכולת גבוהה). קבוצות פחות נחושות יוכלו לרכוב במסלול קל יותר ברכס הבוצ'גי, שגם הוא כולל עליה לראש ההר. מסלול זה הינו מסלול מאוד טכני ומאתגר, ניתן לבצע מסלולים קלים יותר על פסגת הבוצ'גי בהתאם ליכולות הקבוצה.

את היום נסיים בהקפצה לבראשוב (Brasov), כמובן שלא נוותר על בילוי לילי בעיר הסקסונית היפה.

מסלול: מרחק 39-33 ק"מ, טיפוס מצטבר 1000-550 מ', ירידה מצטברת 2250-1550 מ'.


יום 5: יום חופשי בפויאנה בראשוב וסביבתה 

יום זה יוקדש לקניות ואטרקציות בסביבת בראשוב. ניתן להוסיף יום או חצי יום רכיבה, פארק חבלים, ביקור בספא המרכזי של בראשוב, קניות בדה-קטלון, זמן פנוי במדרחוב של העיר ועוד. אזור עמק פראחובה (Prahova), רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.) ובראשוב (Brasov), הינם לב ליבה של תיירות ההרים במדינה. באזור עשרות קילומטרים של מסלולי טיול וטרקים. אתרי תיירות - כדוגמת טירת פלש (Peles) וטירת ברן (Bran). ההרים סביב מציעים מגוון פעילויות אאוטדור, כגון: טיפוס צוקים, פארק חבלים על צמרות העצים, דייג, טיולי טרקטורונים וג'יפים. בראשוב (Brasov), עיר המחוז, הינה מרכז עירוני תוסס המשלב קניות, בתי קפה, בארים ומסעדות, מדרחובים מעותרים בארכיטקטורה אירפאית ואתרי תרבות. ניתן למצוא במלונות שירותי ספא, מסאג'ים וטיפולים אלטרנטיביים.

*הפעילויות ביום זה אינן כלולות במחיר ומותנות בהחלטה קבוצתית. *ניתן לקיים רכיבה ביום זה במגוון מסלולים לבחירתכם בשטח עם המדריך. 


יום 6: למרגלות הר הפייטרה קריולי (Piatra Craiului)*

יום הרפתקני בנוף הכפרי אשר למרגלות הר הפייטרה קריולי. מהכפר פונדטה (Fondata) אשר על ראש גבעה, נרד דרך ערוצי הנחלים אל הכפר דמבוורטי (Dambovertei). הכפר ידוע בזכות קניון מרשים הנקרא קניון דמבוורטי (Cheile Dambovertei) ונחשב לאחד המקומות בהם "חייבם לבקר" בקרפטים. נחצה את הקניון ברכיבה בין הקירות הנישאים אל-על. נמשיך לאורכו של ערוץ הנחל המתפתל בין יערות עבותים לקירות סלע של הר פייטרה קריולי. לאחר כמה קילומטרים של דיווש בעליה בשבילי יער, ניכנס לסדרת סינגלים זורמים ונהדרים בלב כרי אחו ירוקים בנוף עוצר נשימה. נמשיך בירידה לכיוון הכפר מגורה (Magura), ונסיים את היום בירידה בסינגלים או בירידה בשבילים בין בתי הכפר, הפזורים על הגבעות הציוריות, בדרכנו לכפר בראן (Bran). הידוע בזכות הטירה המרשימה, בה על פי האגדות, חי דרקולה.

*מסלול זה הינו מסלול נופי הכולל סינגלים ושבילים. מעוניינים רק ברכיבת סינגלים? ניתן לרכוב ביום זה בפויאנה בראשוב, בנוסף ליום השביעי. באזור פיאטרה קריולי מסלולים רבים. ניתן להתאים מסלולים קצרים וקלים יותר.

מסלול: מרחק - 42 ק"מ, טיפוס מצטבר 500- 960 מ', ירידה מצטברת - 1400 מ'.


יום 7: רכס הפוסטבארו (Postavaru) – אזור פויאנה בראשוב (Poiana Brasov)

יום של סינגלים לפנינו- ראנים (סבבים) על הסינגלים הפזורים על רכס הפוסטבארו. נרכוב את הירידה הראשונה של היום בסינגלי יער, מעיירת הסקי פויאנה בראשוב (Poiana Brasov) לעיירה ראשנוב (Rasnov). הסינגל רץ על השלוחות, עולה מעט ויורד הרבה, מאתגר בקטעים וזורם באחרים - יש למה לחכות. אחרי כוס קפה בראשנוב, נעלה במיניבוס חזרה לפויאנה, ומשם נעלה ברכבל אל ראש ההר. זה המקום להשקיף על כל אתרי הרכיבה בהם רכבנו בימים האחרונים. באופניים כמו באופניים, מלמעלה מתחיל ה"פאן" האמיתי. נרד בירידה ארוכה, טכנית ומטריפה ביופיה, עד ללב העיר העתיקה של בראשוב (Brasov). נעבור לארוחת צהריים אחרונה ובירה קרה במרכז בראשוב. לאחר מכן נחזור ברכיבה למלון, נארוז את האופניים, ולאחר מקלחת מרעננת ניסע חזרה לבוקרשט לטיסת ערב / לילה לתל אביב.

מסלול: מרחק 35-22 ק"מ, טיפוס מצטבר 600-300 מ', ירידה מצטברת 1900-1500 מ'.

 

 


**ייתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח** 

 


ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

בחבילת "שירות מלא" הובלת המסלולים ברומניה מתבצעת על ידי שילוב של איש הצוות הרומני שלנו, מדריך מקצועי המכיר היטב את השטח, ואיש צוות ישראלי אשר מלווה אתכם מהארץ. אתם תקבלו ליווי מלא לאורך כל הטיול משני המדריכים אשר יובילו אתכם במסלולי הרכיבה בין שפע השבילים והסינגלים הפזורים בשטח. בנוסף, המדריך הישראלי, אשר יפגוש אתכם בארץ לטיול הכנה ותדרוך, ינהל את כל האופרציה, ההסעות, ההקפצות והרכבלים ויהיה בטיול בקשר רציף מול החברה בארץ.  הוא ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה. 

 


אוכל קדימה אוכל!

3 ארוחות ביום; ארוחות בוקר במלון, ארוחות צהרים בפיקניק, בחיק הטבע או בבקתות ומסעדות מקומיות, וארוחות ערב בשריות במלון או במסעדות סמוכות מצוינות. שדרגתם  את סטנדרט המזון עם חבילת "שירות מלא" בה תקבלו חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול ותסיימו את יום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.

 


איפה נישן?

נלון במלונות 3 כוכבים נעימים ומרכזיים בחדרים זוגיים.

*קיימת אפשרות לשדרוג החדר ליחיד ו\או שדרוג למלונות 4 כוכבים

פרדיאל: לילות 3-1  מלון 3 כוכבים ברמה טובה. ממוקם בנקודת יציאה נוחה לרכבלים של פרדיאל, אזוגה ומגוון אדיר של מסלולים באזור. מיקומה של פרדיאל כעיירת נופש בראש עמק פראחובה מבטיח, כמעט בוודאות, מזג אוויר ממוזג וקריר גם בקיץ. העיירה נמצאת בלב אזורי הרכיבה, 30 דקות בלבד מעיר המחוז בראשוב ושעתיים מבוקרשט הבירה.

בראשוב: לילות 6-4  מלון 3 כוכבים ברמה טובה. ממוקם בסמיכות למרכז העיר בראשוב, עיר סקסונית יפיפייה. רחובותיה מעוטרים בבתים בני מאות שנים, חנויות, בתי קפה ופאבים. 

 

המחיר כולל:

 • טיסות שכר, הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים.
 • הטסת אופניים.
 • 6 לילות, לינה במלונות טובים 3 כוכבים בחדרים זוגיים, בהתאם למפורסם בתוכנית או במלונות ברמה מקבילה.*במקרה של מספר רוכבים אי זוגי, יצטרף אחד הרוכבים לחדר שלישייה או יוסיף תשלום עבור חדר יחיד
 • דמי הרישום ע"ס 500 ₪.
 • העברות- הסעות משדה התעופה למלון וחזרה, והעברות בהתאם לתוכנית המצורפת.
 • 5 ימי הדרכת רכיבה של מדריך אופניים מקומי דובר אנגלית.

ייחודי לחבילת שירות מלא: 

 • רכיבת הכנה עם המדריך הישראלי טרם היציאה לטיול והתאמת התוכנית לקבוצה באופן המיטבי
 • סטנדרט מזון משודרג - כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה, בהתאם למפורט בתוכנית. במהלך הרכיבה נשדרג עם חטיפי אנרגיה ופירות, הפסקות קפה תוך כדי הטיול וסיום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.
 • מנהל טיול ישראלי, מדריך אופניים מצוות "בוץ" ישראל שידאג ללוות אתכם לאורך כל ימי הטיול
 • ליווי ותמיכה טכנית במהלך הטיול
 • הסעות במהלך ימי הרכיבה כדי להגיע למסלולים הטובים ביותר בהתאם לתוכנית.
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב ומיתוג של "בוץ"

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • העברות וכניסות לאתרים אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • טיפים לנותני שירות.
 • שתייה חריפה בארוחות ושתייה קלה/קפה בארוחת הערב.
 • ארוחת ערב ביום הראשון (בטיסה) ארוחת צהרים וערב ביום החופשי וארוחת ערב ביום האחרון.

שדרוגים:

 • ניתן לשדרג למלונות 4 כוכבים ומלונות SPA, בהתאם להצעת מחיר מיוחדת.
 • חדר יחיד בעלות כוללת של 189€ לחבילה של 7 ימים.