חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

רומניה 7 ימים, שירות מלא (XC)

סיבות טובות לנסוע:

 

 • תוכנית ייחודית הכוללת 3 לילות בעיירה הכפרית פרדיאל לצד 3 לילות בבראשוב, שהיא עיר מהנה וכיפית.
 • מגוון מסלולים חדשים ומקוריים שתמצאו רק אצלנו... מסלולים מגוונים ב-5 רכסי הרים שונים באזורים יפיפיים שאחרים פשוט לא רוכבים בהם, בהרי רומניה הפראיים.
 • נופי הבוצ'גי עוצרי הנשימה. דמיינו, מישורים, גבעות, הרים מושלגים, אגמים, קניונים נהרות ואולי איזה הוביט שגם אותו יש סיכוי שנפגוש.
 • רכבלים, כמה שאנחנו אוהבים אותם, לקחת עליה של שעתיים פידול ותוך עשר דקות אנחנו למעלה. אז שבו, תיהנו מהנוף.
 • חצי כוכב - מצד אחד זה נוח, לא נודדים כל יום, מצד שני זה מגוון את האופציות ואזורי הרכיבה. לכן, נשהה חצי טיול בעיירת הסקי פרדיאל (Predeal) ואת חציו השני בסביבת ברשוב (Brasov), שהיא עיר גדולה ומעניינת.
 • שילוב נכון בין רכיבה ופינוקים. לצד הרכיבות נתרשם מהתרבות ומהעיירות, נהנה מאוכל טוב ואתרים שחובה לראות.
 • בגלל רומניה - האנשים, הרכיבה ומגוון הנופים, יש פה עמקים רחבים, גבעות רכות והרים גבוהים הנשאים מעל ל- 2,500 מ'.
 • במהלך טיול נבקר בכמה מנקודות החובה, ארמון פלש (Peles), קניון ראשנוב (Cheile Rashvovului) וקניון זרנישטי (Cheile Zarnestilor) והטירה של דרקולה בעיירה ברן. (רק הראשון כלול בתוכנית הטיול).
 • לינה במרכז בראשוב, עיר תוססת, פאבים, מסעדות, בילויים וקניות
 • כל הנסיעות וההקפצות הדרושות על מנת להגיע למקומות הכי יפים ומגוונים 
מועדים ומחירים מידע כללי תוכנית הטיול

יום 1: מתל אביב  לבוקרשט (Bucarest) וישירות אל לב הקרפטים (Carpathian Mountains) 

 נצא בטיסה מתל אביב לבוקרשט (Bucarest), בירת רומניה. בשדה התעופה נעלה למיניבוס וניסע ישירות לעיירת הסקי פרדיאל (Predeal), בראש עמק פראחובה (Prahova). נגיע למלון לאחר כשעתיים נסיעה, בהתאם לזמני הטיסה. 

*בטיסת ערב נתארגן במלון ללינה | בטיסת בוקר ניתן לערוך ביום זה רכיבת חימום.


יום 2 :חימום והיכרות עם אזור פרדיאל (Predeal) 

 נרכיב את אופנינו ונצא לחימום לאורך רחובותיה של פרדיאל. ממש בסיום העיירה מתחיל הטבע ואנו ניכנס לשביל יער יפייפה. עם הטיפוס יהפוך השביל הצר לדרך כורכר המטפסת לכיוון קבנה דיאהם (Cabana Diham). מהבקתה (קבנה ברומנית), נפרש נוף מדהים ומיוחד של גבעות ועמקים על רקע מצוקי הבוצ'גי (Bucegi Mt.) האדיר. מכאן נרד בשביל יער זורם ומהיר בלב יער פראי ובהתקרבינו לעיירה רישנוב, יהפוך השביל לדרך סלולה עליה נגלוש עד לסיום הרכיבה בעיירה ונשב על כוס בירה קרה של סוף יום.

מסלול: מרחק 35-32 ק"מ, טיפוס מצטבר 600-450 מ', ירידה מצטברת 770-550 מ'.


יום 3 :רכס הבאיולוי Baiului Mt.))

 יום גדול של הרים אלפיניים וירידות מטריפות לפנינו. נפתח ברכיבת חימום מהמלון במעלה ההר לקבנה סוסאי ומשם נרד בסינגל זורם או בשביל יער אל נחל אזוגה (Azuga). גלישה מהירה לאורכו של הנחל תביא אותנו אל הישוב אזוגה, שם נפגוש את רכב המנהלים שלנו ונאכל ארוחת צהריים. לאחר הארוחה נעלה ברכבל 600 מטר אנכית אל רכס הבאיולוי, ומכאן 2 אופציות לפנינו. הארוכה והקשה, אך בהחלט מתגמלת, תיקח אותנו לטיפוס מאתגר ריאות ורגליים עד ראש ההר. מכאן, "נתפור" על גב הרכס באחו האלפיני הירוק, כאשר מולנו נישא רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.), עליו נרכוב ביום למחרת, הרכיבה תהייה על השלוחות, בסינגלים, בתוך העשבייה הנמוכה. משם נמשיך על גב הרכס עד לכפר סאקריה. האופצייה השנייה היא לרדת מראש הרכבל באחד משלושת מסלולי הפארק (דרך 4*4 מהירה עם מלא אלמנטים) אשר איתה נגיע חזרה לאזוגה. מכאן נרכוב דרך עמק פראחובה לאורך עיירות ושבילי יער עד ארמון פלש בעיירה סינאיה. אחרי הצהריים, נבקר בארמון פלש בסינאיה (בכפוף לזמן).

 מסלול: מרחק 56-42 ק"מ, טיפוס מצטבר 1000-500 מ', ירידה מצטברת 1600-1100 מ'.


יום 4: רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.)- והבבל'ס ((Babeles

 בבוקר נצא מפרדיאל בהקפצה לעיירה סינאייה (Sinaia). מסינאיה נעלה ברכבל אל מרומי רכס הבוצ'גי (רום 2000 מטרים). מכאן, נצא ברכיבה במישורים האלפיניים האדירים של הבוצ'גי, אל אתר הבאבל'ס (הסבתות ברומנית) - סלעי חול מרהיבים אשר עוצבו על ידי הרוחות בצורתם של הספינקסים המצריים, או במקרה שלנו, סבתות רומניות. נרד ברכיבה על גבי סינגלים או שבילים, בהתאם ליכולת הקבוצה, עד לכביש אספלט סוג ב' אשר יוביל אותנו אל אגם בולבוצ' (Bolaboci Lacui). בהגיענו לשפת האגם נבחר האם להמשיך לרכיבה מסביב לאגם היפיפה או להיכנס ישירת לארוחת צהריים רומנית בקבנה בולבוצ'. לאחר הארוחה, במידה ועוד יהיה קצת כוח, נטפס אל כביש צדדי אשר יורד ממעבר ההרים לכיוון סינאייה, ממנו נגלוש בדרך שאורכה 20 ק"מ של ירידה רצרופה. נרד בכביש הצר או בשילוב עם שבילי יער וסינגלים, בהתאם ליכולות הקבוצה, עד לפאתי העיירה סינאייה.

מסלול: מרחק 55-35 ק"מ, טיפוס מצטבר 1200-600 מ', ירידה מצטברת 2200-1300 מ'.


יום 5: יום חופשי בבראשוב וסביבתה

יום זה יוקדש לקניות ואטרקציות בסביבת בראשוב. ניתן להוסיף יום או חצי יום רכיבה, פארק חבלים, ביקור בספא המרכזי של בראשוב, קניות בדה-קטלון, זמן פנוי במדרחוב של העיר ועוד. אזור עמק פראחובה (Prahova), רכס הבוצ'גי (Bucegi Mt.) ובראשוב (Brasov), הינם לב ליבה של תיירות ההרים במדינה. באזור עשרות קילומטרים של מסלולי טיול וטרקים. אתרי תיירות - כדוגמת טירת פלש (Peles) וטירת ברן (Bran). ההרים סביב מציעים מגוון פעילויות אאוטדור, כגון: טיפוס צוקים, פארק חבלים על צמרות העצים, דייג, טיולי טרקטורונים וג'יפים. בראשוב (Brasov), עיר המחוז, הינה מרכז עירוני תוסס המשלב קניות, בתי קפה, בארים ומסעדות, מדרחובים מעותרים בארכיטקטורה אירפאית ואתרי תרבות. ניתן למצוא במלונות שירותי ספא, מסאג'ים וטיפולים אלטרנטיביים. *הפעילויות ביום זה אינן כלולות במחיר ומותנות בהחלטה קבוצתית מראש

 

*ניתן לקיים רכיבה ביום זה במגוון מסלולים לבחירתכם בשטח עם המדריך. 


יום 6: למרגלות הר הפייטרה קריולי (Piatra Craiului)*

 יום הרפתקני בנוף הכפרי אשר למרגלות הר הפייטרה קריולי. מהכפר פונדטה (Fondata) אשר על ראש גבעה, נרד דרך ערוצי הנחלים אל הכפר דמבווירטי (Dambovertei). הכפר ידוע בזכות קניון מרשים הנקרא קניון דמבוורטי (Cheile Dambovertei) ונחשב לאחד המקומות בהם "חייבם לבקר" בקרפטים. נחצה את הקניון ברכיבה בין הקירות הנישאים אל-על. נמשיך לאורכו של ערוץ הנחל המתפתל בין יערות עבותים לקירות סלע של הר פייטרה קריולי. לאחר כמה קילומטרים של דיווש בעליה בשבילי יער, ניכנס לסדרת סינגלים זורמים ונהדרים בלב כרי אחו ירוקים בנוף עוצר נשימה. נמשיך בירידה לכיוון הכפר מגורה (Magura), ונסיים את היום בירידה בסינגלים או בירידה בשבילים בין בתי הכפר, הפזורים על הגבעות הציוריות, בדרכנו לכפר בראן (Bran). הידוע בזכות הטירה המרשימה, בה על פי האגדות, חי דרקולה. *קיימת וורסיה קלה יותר של יום זה הכוללת עליה בין הכפרים בכביש צדדי (ניתן לעשות הקפצה).

מסלול: מרחק כ- 42 ק"מ, טיפוס מצטבר 450- 960 מ', ירידה מצטברת כ- 1400 מ'.

 


יום 7: פואינה בראשוב (Poiana Brasov) – ירידות של אושר!!!

 יום פרידה מהקרפטים! נתחיל את היום ברכבל הסקי של פואינה בראשוב, אתר הסקי הגדול ברומניה. מראש ההר בגובה העולה על 1700 מ' נשקיף על כל אתרי הרכיבה בהם בילינו במהלך השבוע. לאחר התצפית הפאנורמית נרד בשביל 4*4 מהיר ותלול אל העיירה פואינה בראשוב. את המשך הירידה נרכוב תוך שילוב של סינגלים ושבילים אל העיר בראשוב. במידה והזמן יאפשר, ניתן לעלות בשנית (ברכב או ברכיבה) לפואינה בראשוב ולרדת במסלול אחר. לקראת ערב נארוז את אופנינו ונצא בנסיעה דרומה חזרה לבוקרשט ומשם ארצה בטיסת לילה.

*באזור שבילים וסינגלים רבים בכל הרמות. המסלול ייקבע בהתאם לזמן, מזג האוויר ויכולת הקבוצה.

*קבוצות לא טכניות לא יעלו ברכב ויתחילו רכיבה ישירות מפויאנה בראשוב

 מסלול: מרחק כ-20 ק"מ, טיפוס מצטבר כ-200 מ', ירידה מצטברת כ- 1250 מ'.

 


**ייתכנו שינויים בתוכנית ובמסלולים בהתאם לשיקולי המדריך והאילוצים בשטח** 


ההדרכה שלנו, ההנאה שלך!

בחבילת "שירות מלא" הובלת המסלולים ברומניה מתבצעת על ידי שילוב של איש הצוות הרומני שלנו, מדריך מקצועי המכיר היטב את השטח, ואיש צוות ישראלי אשר מלווה אתכם מהארץ. אתם תקבלו ליווי מלא לאורך כל הטיול משני המדריכים אשר יובילו אתכם במסלולי הרכיבה בין שפע השבילים והסינגלים הפזורים בשטח. בנוסף, המדריך הישראלי, אשר יפגוש אתכם בארץ לטיול הכנה ותדרוך, ינהל את כל האופרציה, ההסעות, ההקפצות והרכבלים ויהיה בטיול בקשר רציף מול החברה בארץ.  הוא ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה. והכל כדי שתספיקו להינות בגלגול הזה... 

 


אוכל קדימה אוכל!

 3 ארוחות ביום; ארוחות בוקר במלון, ארוחות צהרים בפיקניק, בחיק הטבע או בבקתות ומסעדות מקומיות, וארוחות ערב בשריות במלון או במסעדות סמוכות מצוינות. שדרגתם  את סטנדרט המזון עם חבילת "שירות מלא" בה תקבלו חטיפי אנרגיה ופרי למהלך הרכיבה, הפסקות קפה תוך כדי הטיול ותסיימו את יום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.

 

 


איפה נישן?

נלון במלונות 3 כוכבים נעימים ומרכזיים בחדרים זוגיים.

*קיימת אפשרות לשדרוג החדר ליחיד ו\או שדרוג למלונות 4 כוכבים

פרדיאל: לילות 3-1  מלון 3 כוכבים ברמה טובה. ממוקם בנקודת יציאה נוחה לרכבלים של פרדיאל, אזוגה ומגוון אדיר של מסלולים באזור. מיקומה של פרדיאל כעיירת נופש בראש עמק פראחובה מבטיח, כמעט בוודאות, מזג אוויר ממוזג וקריר גם בקיץ. העיירה נמצאת בלב אזורי הרכיבה, 30 דקות בלבד מעיר המחוז בראשוב ושעתיים מבוקרשט הבירה.

בראשוב: לילות 6-4  מלון 3 כוכבים ברמה טובה. ממוקם בסמיכות למרכז העיר בראשוב, עיר סקסונית יפיפייה. רחובותיה מעוטרים בבתים בני מאות שנים, חנויות, בתי קפה ופאבים. 

 

המחיר כולל: 

 • טיסות שכר, הטסת הציוד האישי, מיסי נמל והיטלים.
 • הטסת אופניים.
 • 6 לילות, לינה במלונות טובים 3 כוכבים בחדרים זוגיים, בהתאם למפורסם בתוכנית או במלונות ברמה מקבילה.*במקרה של מספר רוכבים אי זוגי, יצטרף אחד הרוכבים לחדר שלישייה או יוסיף תשלום עבור חדר יחיד
 • דמי הרישום ע"ס 500 ₪.
 • העברות- הסעות משדה התעופה למלון וחזרה, והעברות בהתאם לתוכנית המצורפת.
 • 5 ימי הדרכת רכיבה של מדריך אופניים מקומי דובר אנגלית.

ייחודי לחבילת שירות מלא: 

 • רכיבת הכנה עם המדריך הישראלי טרם היציאה לטיול והתאמת התוכנית לקבוצה באופן המיטבי
 • סטנדרט מזון משודרג - כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום, בוקר וערב במלון או במסעדה, צהריים בפריסת שטח או במסעדה, בהתאם למפורט בתוכנית. במהלך הרכיבה נשדרג עם חטיפי אנרגיה ופירות, הפסקות קפה תוך כדי הטיול וסיום הרכיבה עם בירה קרה ונשנושים.
 • מנהל טיול ישראלי, מדריך אופניים מצוות "בוץ" ישראל שידאג ללוות אתכם לאורך כל ימי הטיול
 • ליווי ותמיכה טכנית במהלך הטיול
 • הסעות במהלך ימי הרכיבה כדי להגיע למסלולים הטובים ביותר בהתאם לתוכנית.
 • חולצת רכיבה איכותית של חברת Jinga בעיצוב ומיתוג של "בוץ"

המחיר אינו כולל: 

 • ביטוח רפואי ומטען – חובה לעשות.
 • אופניים או חלקי חילוף.
 • העברות וכניסות לאתרים אשר אינן מופיעות בתוכנית הטיול.
 • טיפים לנותני שירות.
 • שתייה חריפה בארוחות ושתייה קלה/קפה בארוחת הערב.
 • ארוחת ערב ביום הראשון (בטיסה) ארוחת צהריים וערב ביום החופשי וארוחת ערב ביום האחרון.

שדרוגים:

 • ניתן לשדרג למלונות 4 כוכבים ומלונות SPA, בהתאם להצעת מחיר מיוחדת.
 • חדר יחיד בעלות כוללת של 189€ לחבילה של 7 ימים.