חיפוש טיולי אופניים

חיפוש מתקדם

סגנונות רכיבה

מקרא אייקונים
שם: טלפון: דוא''ל: הערות: אנא הקלידו ספרות אלו: אנא הקלידו ספרות אלו
הצטרף לדיוורים של בוץ

תנאים כלליים, תנאי תשלום ותנאי ביטול


 

דמי רישום:
בעת הרשמתך יחויב כרטיס האשראי בדמי רישום על סך 500 ₪, באופן מיידי. דמי הרשמה אלו מהווים חלק מהתשלום המלא על החבילה.
במידה והטיול לא יצא אם מסיבות התלויות בחברת בוץ ואם משום שהקבוצה לא הגיעה למינימום הנרשמים הנדרש ליציאה, יושבו דמי ההרשמה במלואם.

יתרת התשלום לטיול: 
1. טיול ביציאה לא ודאית:
כל עוד לא הגיעה הקבוצה למספר המשתתפים המינימלי, ולא נשלח אליך אישור יציאה לטיול, אזי הטיול אליו נרשמת נמצא בסטאטוס יציאה לא ודאית. מספר המשתתפים המינימלי משתנה בין טיול לטיול ונקבע בהתאם לסוג הטיול והקבוצה.
במצב של יציאה לא ודאית, הינך רשאי/ת לבטל השתתפותך בטיול ולקבל החזר תשלום מלא, ובלבד שביטול זה יעשה בהודעה בכתב או במייל טרם שליחת אישור יציאה ודאית לטיול ממשרדי "בוץ".

2. טיול ביציאה ודאית:

מרגע שקבוצה הגיעה למינימום הרוכבים הנדרש ליציאה ודאית לטיול, ישלח אליך אישור יציאה למייל איתו נרשמת בטופס ההרשמה. מרגע שליחת ההודעה על יציאה ודאית (גם אם לא נקראה), חלים עליך דמי הביטול המצוינים בטופס ההרשמה. יחד עם אישור היציאה ישלח אליך גם פירוט התשלומים.

*אם הקבוצה אליה נרשמת נמצאת כבר ביציאה ודאית, לאחר מילוי טופס ההרשמה תתבצע בדיקת זמינות ומקום להצטרפות לטיול, ורק לאחר אישור סופי ממשרדינו תתקבל הודעה על יציאה ודאית לטיול.

תנאי תשלום:

התשלום יבוצע ע"פ שער העברות והמחאות גבוה ביום התשלום. במידה ויחול עיכוב בביצוע התשלום מסיבות הקשורות בלקוח, יקבע שער התשלום לפי שער העברות והמחאות גבוה, בין מועד שליחת הסדר התשלום לבין מועד ביצוע התשלום בפועל הגבוה מבניהם.

אמצעי תשלום:
1. כרטיס אשראי:
ניתן לחלק לתשלומים עד למועד היציאה לטיול. תשלום בש"ח בלבד. ניתן לשלם בקרדיט במספר רב של תשלומים, בהתאם לתנאי חברת האשראי.

2. צ'קים: ניתן לחלק לתשלומים עד למועד היציאה לטיול. תשלום בש"ח בלבד. יש לשלוח את כל ההמחאות (כולל ההמחאות הדחויות) עבור הטיול במעטפה אחת לכתובת:

בוץ הרפתקאות בע"מ | קיבוץ עין השופט | מיקוד: 19237  * מומלץ לציין על הצ'ק "למוטב בלבד".

בבקשה עדכנו אותנו כשההמחאות נשלחות לצורך מעקב.

ניתן גם למסור את הצ'קים במשרדי חברת "בוץ", בקיבוץ רמות מנשה.

3. העברה בנקאית: תבוצע בהעברת תשלום אחד ובשקלים בלבד, לחשבון מספר 64000/64, בסניף מרכזי תל אביב (748), בבנק לאומי (מס' 10). לאחר ביצוע ההעברה, יש לשלוח אלינו את אישור ההעברה (אסמכתא) בכדי שנשייך את התשלום לחשבונכם, בדוא"ל או בפקס: 153-54-9734511. ישנה גם אפשרות להעברת מט"ח, לפרטים יש לפנות למשרדי "בוץ".

4. מזומן: למשלמים במזומן שקלי או מט"ח: התשלום יימסר ישירות במשרדי "בוץ" בקיבוץ רמות מנשה, בשעות העבודה: ימים א'-ה' | 8:30 עד 17:00. חובה לתאם הגעה בטלפון: 074-7010710, שלוחה 1, חו"ל.
תשלום בשקלים ניתן להפקיד בכל סניפי בנק לאומי, בחשבון הבנק של "בוץ" (ראו סעיף קודם) במעטפת הפקדה, ולשלוח העתק של אישור ההפקדה בפקס או מייל תוך ציון שמכם על המסמך. ישנה אפשרות להפקדת מזומן מט"ח, לפרטים יש לפנות למשרדי "בוץ".

*עמלות העברת כספים, טיפול במזומן או אחרות יחולו על הלקוח. הסכום הקובע הינו הסכום כפי שנתקבל בפעול בחשבון חברת "בוץ הרפתקאות בע"מ", ע"פ תדפיס הבנק.

תנאים כלליים:

תוקף ההרשמה: הרשמתך תכנס לתוקפה עם קבלת אישור ההרשמה מחברת "בוץ". במידה ולא התקבל אישור תוך 72 שעות, אנא פנה/י למשרדי "בוץ" בטלפון: 074-7010710 או במייל: reserve@botzbike.co.il

תנאי ביטול: הודעה על ביטול או שינוי יש להעביר בכתב בדואר רשום או בדוא"ל עם אישור קריאה. יש לקבל אישור על ביצוע הביטול או שינוי.

*מרגע ההודעה על יציאה וודאית ועד 45 ימים לפני מועד היציאה לטיול, תוחזר העלות למעט דמי ההרשמה ע"ס 500₪.

44 ימים עד 30 ימים לפני מועד היציאה, תוחזר העלות למעט 20% מגובה העסקה.

29 ימים עד 15 ימים לפני מועד היציאה, תוחזר העלות למעט 50% מגובה העסקה.

14 ימים עד 8 ימים לפני מועד היציאה, תוחזר העלות למעט 80% מגובה העסקה.

7 ימים ופחות  לפני מועד היציאה, לא יינתן החזר כספי כלל.

*לדמי הביטול תתווסף עלות ביטול או שינוי כרטיס הטיסה, בהתאם להבהרות:

חברת "בוץ" עושה מאמץ לרכוש כרטיסי טיסה במחירים ובתנאם הטובים ביותר. דמי הביטול או שינוי הכרטיס משתנים בהתאם למדיניות חברת התעופה וסוג הכרטיס ומגיעים לכדי 100% ממחירו. במקרה של ביטול/שינוי, יחולו עלויות אלו במלואן על המזמין. במידה והינך מעוניין/ת בכרטיס בו דמי הביטול נמוכים יותר, אנא ציין/י זאת ונעדכנך בגובה התוספת שעליך לשלם בגין כרטיס זה (כרטיס זה, על פי רוב, יקר יותר).

נוסע/ת המזמין/ה חבילה ללא טיסה, באחריותו/ה לדאוג לכל סידורי הטיסה והטסת האופניים, בהתאם לתוכנית הנסיעה ומדיניות חברת התעופה.

איחור בהגעה או עזיבה מוקדמת של הנסיעה, לרבות במקרה פציעה, אובדן ימי רכיבה בשל איחור בטיסות, פגעי מזג אוויר או כל סיבה אחרת, אינם מזכים בהחזר כספי כלשהו. חברת "בוץ" רשאית לבטל או לשנות כל חופשה או טיול המפורסם על ידה, באם מספר המשתתפים אינו מצדיק יציאה או מכל שיקול אחר. במקרה כזה, תוצע נסיעה חלופית או החזר כספי מלא, ללא כל פיצוי כספי מעבר לסכום ששולם בפועל בש"ח.

תנאי שינוי הזמנה: כל שינוי או חריגה מתוכנית הנסיעה, שיעשה לבקשת הלקוח/ה לאחר חתימה על טופס זה, לרבות שינוי טיסה, החלפת מלון, שינוי יעד או חריגה מלוח הזמנים של הנסיעה המפורסם בהצעת המחיר/ אתר "בוץ", יגרור חיוב בשכר טרחה בנוסף על התשלום לספק השירות.

שינוי או חריגה מלוח הזמנים של הנסיעה, לרבות הגעה מאוחרת או עזיבה מוקדמת, עזיבת הקבוצה באמצע או תוספת לילה ביעד/במלון יחשב כשינוי כללי. שינוי כללי של מרכיב, עמלה מלאה - 50€ לאדם | החלפת מלון, שינוי כרטיס טיסה, שינוי יעד העברות - עמלה מופחתת - 30€ לאדם.

אחריות הטסה: טיסות שכר: מבוצעות על ידי מוביל אווירי בהתאם לתנאי המוביל ובאחריותו ובכפוף לכל דין. הזכות בידי המוביל לשנות ולאחד טיסות, מועדי המראות וכדומה, בהתאם לתקנות ולנהלים. שינוי במועד הטיסה אינו מהווה עילה לביטול החופשה. טיסות סדירות: טיסות המבוצעות על ידי חברות התעופה השונות, בכפוף לתנאים המפורסמים על ידי חברת התעופה ובאחריותן המלאה.

ביטוח: חובה להצטייד בביטוח המתאים לספורט רכיבה על אופניים, הכולל איתור וחילוץ אווירי, הטסה רפואית, אשפוז וניתוחים. מומלץ להצטייד בביטוח מטען וכן בביטוח ייעודי המכסה את שווי האופניים.

נטילת אחריות: היציאה לנסיעה כרוכה בחתימה על טופס נטילת אחריות לפעילות אופניים.

מסמכים: אנא וודא/י כי הדרכון שברשותך בתוקף לחצי שנה לפחות ממועד החזרה וכי ברשותך כל אשרה ו/או מסמך הדרושים ליציאתך מהארץ וכניסתך לארץ היעד. מסמכים אלו, הינם באחריותך הבלעדית. במידה ולא תורשה/י לצאת את ארץ המוצא ו/או להיכנס לארץ היעד, יחולו עליך כל העלויות הכרוכות בכך וכן לא יהיה החזר כספי מצד חברת "בוץ".